[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:

μη το παιρνεις ετσι! εμενα προσωπικα με τραβανε καποια αγορια με γυαλια! τους κανειι να εχουν αυτο το κατιι..:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:

Δε θα πρεπε να σε νοιαζει καν,οι περισσοτεροι ανθρωποι φοραμεε γυαλια και ολοι θα φορεσουν καποια στιγμη.Σ οποια αρεσει στη τελικη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:

Είναι διαπιστωμένο dannare ότι οι κοπέλες ξενερώνουν με εκείνους που φορούν γυαλί μυωπίας; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:
Ποιος το είπε αυτό; Εμένα προσωπικά δε με χαλάνε..αρκεί να είναι ωραίο το γυαλί βέβαια..όχι κανένα γεροντίστικο :P
Και αν τη στιγμή που βρεθεί η γκόμενα φοράω γυαλιά; Να τρέξω στη τουαλέτα να βάλω φακούς; Θυμίζει λίγο σούπερμαν αυτό ε; :hmm:
Ας σε δει με τα γυαλιά..τι θα γίνει; θα πει από μέσα της "ωχ φοράει γυαλιά αυτός, φύγε όπως ήρθες"...??? :confused::worry:
αν τη γκόμενα την παντρευτείς καμιά μέρα τι θα κάνεις;:P Θα φοράς συνεχώς τους φακούς; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:

Μην το λες αυτό. Αν είναι ο τύπος γυαλιών που σου ταιριάζει θεωρώ ότι είναι πολύ γοητευτικό για έναν άντρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω θέμα. Τα γυαλιά δεν αρέσουν στα κορίτσια αλλά δεν μπορώ να είμαι και με τους φακούς όλη μέρα. τι να κάνω;;;; :eek::eek::eek:

Ποιος σου είπε ότι δε μας αρέσουν τα γυαλιά;; :eek: Εμένα προσωπικά, σε μένα μπορεί να τα έχω βαρεθεί, αλλά στο αντίθετο φύλο πολύ μου αρέσουν! Μου δίνουν την αίσθηση του σοφιστικέ και του διανοουμενου:D Και επειδή μπορώ να πω ότι η εξωτερική εμφάνιση δεν είναι must για μένα, θέλω ο άλλος να μου μιλάει και να με γοητεύει με το μυαλό του:redface: Αν δε μπορει να επιχειρηματολογησει και να εξελίξει την κουβέντα, τι να τον κάνω; Να τον κοιτάω μόνο; :P
Οπότε, μην σε προβληματίζει αυτό. Να τα φοράς τα γυαλιά σου και να νιώθεις άνετα με αυτά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Είναι διαπιστωμένο dannare ότι οι κοπέλες ξενερώνουν με εκείνους που φορούν γυαλί μυωπίας; :hmm:
Ναι, και υγραίνονται για το γυαλί ηλίου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bdj96

Νεοφερμένος

Ο bdj96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Οποτε το συμπερασμα ειναι οσοι φοραμε γυαλια να τα κρατησουμε η να βαλουμε φακους? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Οποτε το συμπερασμα ειναι οσοι φοραμε γυαλια να τα κρατησουμε η να βαλουμε φακους? :p

Να τα κρατήσετε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οποτε το συμπερασμα ειναι οσοι φοραμε γυαλια να τα κρατησουμε η να βαλουμε φακους? :p
Να κάνετε ότι σας βολεύει και σας αρέσει. Αν θέλετε γυαλιά κρατήστε τα αν όχι βάλτε φακούς. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τελικά τίθεται το ερώτημα "υπάρχει κάτι που δεν κοιτάμε;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
πρωτα τα ματια ανε3αρτητα με το χρωμα γιατι ενα εντονο βλεμμα το 83ωρω πολυ ελκυστικο κ μετα (μπορει να ακουστει κουλο) η κολωνια που χρησιμοποιει (υπαρχουν 2 συγκεκριμενεσ που μπορει να με τρελανουν )
για πες μασ αυτες τις 2 κολωνιες ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
για πες μασ αυτες τις 2 κολωνιες ..

davidoff cool water
one million paco rabanne
top για μενα αυτες :redface::redface::redface:

αααααα κ η narciso rodriguez for him ειναι πολυ ωραια για τα αγορια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Και καταλήγουμε (για ακόμα μια φορά) στο ίδιο συμπέρασμα.
Οι γυναίκες δε θέλετε άντρα, ρομπότ θέλετε. Μέχρι να βγει "boyfriend generator" να επιλέγετε πώς μας θέλετε και τσουφ να εμφανιζόμαστε απ'το πουθενά, σωτηρία δεν υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Και καταλήγουμε (για ακόμα μια φορά) στο ίδιο συμπέρασμα.
Οι γυναίκες δε θέλετε άντρα, ρομπότ θέλετε. Μέχρι να βγει "boyfriend generator" να επιλέγετε πώς μας θέλετε και τσουφ να εμφανιζόμαστε απ'το πουθενά, σωτηρία δεν υπάρχει.

σορρυ αλλα οπωσ εμεις κοιταμε καποια πραγματα πανω σας ετσι κανετε κ εσεις(βυζια.κωλο:P)...οσα αγορια 3ερω ψαχνουν μια με ομορφο προσωπο σωματαρα κλπ :redface: οποτε κ εσεις για ρομποτ ψαχνετε μαλλον...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Το ότι κοιτάμε βυζιά-κώλο είναι ένα γενικευμένο στερεότυπο το οποίο δεν ισχύει πέρα από τις εφηβικές "ορέξεις" του Γυμνασίου και κάποιες εξαιρετικά σπάνιες (από θέμα ρηχότητας) περιπτώσεις. Οι περισσότεροι από εμάς κοιτάνε τον χαρακτήρα μιας κοπέλας πρώτα και μετά την εξωτερική εμφάνιση. Ο άντρας είναι το αδύναμο φύλο στον έρωτα, όχι οι γυναίκες. Αν δεν το ξέρατε, ο άντρας ερωτεύεται πολύ πιο εύκολα απ'τη γυναίκα και είναι τεκμηριωμένο επιστημονικά. Κοπελιές, απλά σκεφτείτε πόσες φορές έχετε ρίξει χυλόπιτα και πόσες σας έχουν ρίξει και κάντε την αναλογία. :hmm:

Και πες (έστω) ότι ψάχνουμε την τέλεια σωματάρα και την αγγελική προσωπάρα και τα λοιπά αλλά εσείς το έχετε ανάγει σε ολόκληρη επιστήμη. "Βαθύ, στοχαστικό βλέμμα και "*insert συγκεκριμένη μάρκα αρώματος*, αχχχχχχ"
Σας πείραξε το Fifty Shades Of Grey μου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
σορρυ αλλα οπωσ εμεις κοιταμε καποια πραγματα πανω σας ετσι κανετε κ εσεις(βυζια.κωλο:P)...οσα αγορια 3ερω ψαχνουν μια με ομορφο προσωπο σωματαρα κλπ :redface: οποτε κ εσεις για ρομποτ ψαχνετε μαλλον...:)

ποσο ετων εισαι;Γιατι σιγουρα εισαι μικρη και υπαρχει πιθανοτητα να μην εχεις κανει σχεση.)δεν ξερω αλλα λεω)Γιατι λες βλακειες.Μετα τα 21 δεν θα θες λιστα γιατι θα εχεις μπλεξει με ατομα που θα σου φερθουν ασχημα και η λιστα στα σου θα εχει μικρυνει πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,804 μηνύματα.
davidoff cool water
one million paco rabanne
top για μενα αυτες :redface::redface::redface:

αααααα κ η narciso rodriguez for him ειναι πολυ ωραια για τα αγορια :P
Τις εχω και τις δυο :sly:

σορρυ αλλα οπωσ εμεις κοιταμε καποια πραγματα πανω σας ετσι κανετε κ εσεις(βυζια.κωλο:P)...οσα αγορια 3ερω ψαχνουν μια με ομορφο προσωπο σωματαρα κλπ οποτε:redface: κ εσεις για ρομποτ ψαχνετε μαλλον...:)
Το σιγουρο ειναι οτι τα κοιταμε και αυτα...αλλά ΔΕΝ κοιταμε μονο αυτα! Αν η άλλη ειναι σαβουριαρα και εχει κωλο και βυζι τι να το κανεις;; Η ομορφια ουτως η αλλως πιστευω πως πηγαζει απο μεσα μας αλλα ειναι και αντικειμενική! Αλλιως θεωρω εγω το ομορφο αλλιως ο κολλητος κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Οι περισσότεροι από εμάς κοιτάνε τον χαρακτήρα μιας κοπέλας πρώτα και μετά την εξωτερική εμφάνιση.
ναι αλλα η 1η εντυπωση δεν ειναι ο χαρακτηρας αφου δεν την εχεις γνωρισει:redface:
Ο άντρας είναι το αδύναμο φύλο στον έρωτα, όχι οι γυναίκες. Αν δεν το ξέρατε, ο άντρας ερωτεύεται πολύ πιο εύκολα απ'τη γυναίκα και είναι τεκμηριωμένο επιστημονικά.
εγω νομιζα οτι οι γυναικες ερωτευονται σπανια κ πολυ κ οι αντρες συχνα κ λιγο :P
Κοπελιές, απλά σκεφτείτε πόσες φορές έχετε ρίξει χυλόπιτα και πόσες σας έχουν ρίξει και κάντε την αναλογία. :hmm:
μηπως εχουμε ρι3ει πιο πολλες χιλοπιτες επειδη δυσκολα μια κοπελα 8α την πεσει σε ενα αγορι επειδη περιμενει να κανει κινηση 1ος αυτος :redface:


Σας πείραξε το Fifty Shades Of Grey μου φαίνεται.
:hehe::hehe::hehe:

Τις εχω και τις δυο :sly:

:hehe::hehe::hehe: που 3ερεις μπορει να το πα για σενα :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Να ξερετε να συμπεριφερεστε και να πλησιαζετε και εσεις οπως κανουμε και εμεις..ισοτητα πρεπει να χουμε

Οχι να καταλαβαινουμε οτι μας θελετε 6 μηνες μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top