[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

eleni.1

Νεοφερμένος

Η eleni.1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αν και χαζο πρωτα κοιταω παπουτσια....μετα αν εχει μουσι....κανεις που να με καταλαβενει επιτελους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Αν και χαζο πρωτα κοιταω παπουτσια....μετα αν εχει μουσι....κανεις που να με καταλαβενει επιτελους???

Τι μάρκα προτιμάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν και χαζο πρωτα κοιταω παπουτσια....μετα αν εχει μουσι....κανεις που να με καταλαβενει επιτελους???

σαν να λεμε παπας για μουσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
ε, all stars κλασικά, μαλλιάς, απλυσιά και λοιπά..:D αυτό εννοεί μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ε, all stars κλασικά, μαλλιάς, απλυσιά και λοιπά..:D αυτό εννοεί μάλλον

Είναι αυτό που λέω εγώ, να έχει τα τρία Α: Απλυτος, Αξύριστος, Αχτένιστος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το λέει και το αβαταρ μου αλλωστε :clapup:

Όχι δεν κατάλαβες, και τα 3 πρέπει να τα έχεις. Μην κάνουμε μισές δουλειές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Όχι δεν κατάλαβες, και τα 3 πρέπει να τα έχεις. Μην κάνουμε μισές δουλειές...

Α πρέπει να είμαι και άπλυτος δηλαδή :P ? χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.1

Νεοφερμένος

Η eleni.1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σαν να λεμε παπας για μουσι

Τι ακριβως ενοεις???

Τι μάρκα προτιμάς;

Δν ξερω αλλα το εχω παρατηρησει...κλεινω προς τα nike...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
αμ.. να ξεραμε τι κοιτατε στα αλήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.1

Νεοφερμένος

Η eleni.1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αμ.. να ξεραμε τι κοιτατε στα αλήθεια...


Γιατι εμεις ξερουμε τι κοιτατε εσεις???αυτα διαφερουν ..καθενας εχει τα γουστα του...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μια ερωτηση προς ολες τις κοπελες οσον αφορα εξωτερικα χαρακτηριστικα: Αν ηταν να επιλεξετε αναμεσα σε 2 διαφορετικους τυπους αντρων, ο 1ος να ηταν σαν τον Ντικαπριο και ο 2ος σαν αυτον τον Εζελ απο τα τουρκικα, ποιον και γιατι θα επιλεγατε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.1

Νεοφερμένος

Η eleni.1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αν ειναι σαν του μπαλαφα το παμε για παπας(https://www.elculture.gr/music/balafas-fuzz-2011-79538)



E οχι και εετσι....ειπαμε...πολυυ πιο κοντο....ισα ισα να υπαρχει..μετα τη πεμπτη εκτη μερα τ ξυρισματος...

Μια ερωτηση προς ολες τις κοπελες οσον αφορα εξωτερικα χαρακτηριστικα: Αν ηταν να επιλεξετε αναμεσα σε 2 διαφορετικους τυπους αντρων, ο 1ος να ηταν σαν τον Ντικαπριο και ο 2ος σαν αυτον τον Εζελ απο τα τουρκικα, ποιον και γιατι θα επιλεγατε;;

Εζεεελ εζεεεελ..πολυ ωραιος αντρας αλλα βμζ πως δν ειν της ηλικιας μου...αλλα ειν πολυ ωραιος..ο.ντικαπριο εινε λιγο σαν παιδακι ..δν μαρεσει κ τοσο..ενω ο εζελ φενεται ..ειν αντρας..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Γιατι εμεις ξερουμε τι κοιτατε εσεις???αυτα διαφερουν ..καθενας εχει τα γουστα του...;)
ε υπάρουν κάποια γενικά πρότυπα:P π.χ. δεν μας αρέσουν οι χοντρές... Το πρόβλημα όμως δεν είναι τι κοιτάτε , αλλά όταν μας το παίζετε ντίβες μετά , μας ψιλοαπαξιείτε και περιμενετε μετα να βγαλουμε συμπερασμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.1

Νεοφερμένος

Η eleni.1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ε υπάρουν κάποια γενικά πρότυπα:P π.χ. δεν μας αρέσουν οι χοντρές... Το πρόβλημα όμως δεν είναι τι κοιτάτε , αλλά όταν μας το παίζετε ντίβες μετά , μας ψιλοαπαξιείτε και περιμενετε μετα να βγαλουμε συμπερασμα:P


Κοιτααα..αυτο δν γινεται με οοολες...δλδ ετσι πως μ τ περιγραφεις ειναι σαν να μ λες για μια πλουσια ψιλομητα που δν ξερει τι θελει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Κοιτααα..αυτο δν γινεται με οοολες...δλδ ετσι πως μ τ περιγραφεις ειναι σαν να μ λες για μια πλουσια ψιλομητα που δν ξερει τι θελει...
πλουσια δεν παιζει :P εγω θα το έλεγα ''το παίζω αδιάφορη, είμαι γαμάτη '' κτλ , ενώ είναι μέτρια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.1

Νεοφερμένος

Η eleni.1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πλουσια δεν παιζει :P εγω θα το έλεγα ''το παίζω αδιάφορη, είμαι γαμάτη '' κτλ , ενώ είναι μέτρια......

Ναι οκεη..ειλικρινα αυτες θελω να τις σπασω στο ξυλο...συμφωνω μαζι σου απολυτα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βικτόρια κ.

Νεοφερμένος

Η βικτόρια κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω πιστευω οτι ειναι αναλογα τα γουστα και τον ανθρωπο! ολες εχουμε μια συγκεκριμενη εικονα για τον κυριο τελειο(αλλο που τυχαινουμε το αντιθετο....) το θεμα ειναι οτι και ο πιος ομορφος αντρας του κοσμου να ειναι,αμα εχει απαισιο και χυδαιο χαρακτηρα,δεν αξιζει καν σημασια! το βασικο ειναι να κανει το κοριτσι χαρουμενο και να δειχνει οτι νοιαζεται! ζουμε σε μια κοινωνια στην οποια ειναι τελειως ανικουστο και δυσευρετο ενα αγορι τελειως φυσιολογικο,που να μην εχει σεξιστικες αντιληψεις και να βλεπει πως υπαρχει και κατι περα απο αυτο! εγω ειμαι αναμφιβολα πολυ μικρη για να απαντησω σε κατι τετοιο αλλα παρατηρω διαφορα κατα καιρους και εχω αρχιζει να απογοητευομαι... πρεπει να ειστε αληθινοι!! και εαν δεν σας γουσταρει μια σιγα! θα βρειτε και αλλες καλυτερες! το ιδιο και για εμας! υπαρχουνε ακομα αγορια που αξιζουν! κατι τελευταιο:ειδα οτι αρεσουν τα μπλε ματια σε πολλα κοριτσια,εχουν δικιο αλλα και τα πρασινα ειναι ωραια! βασικα καθε χρωμα εχει τη γοητεια του ακομα και τα πιο συνηθισμενα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top