[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Πολλα κιλα ομως...τουλαχιστον δεν βαφομαι με make up και δεν βαζω σκια κατω απο τα ματια μου για να βγαλω φωτογραφια! αυτους που μου εθεσες ως παραδειγμα μονο να τους χλευασω μπορω τιποτα παραπανω.Αν μου εβαζες ενα παλικαρι απο real life φωτο και να μου πεις αυτο αυτο και αυτο βλακα ΝΙΚΟ τοτε οκ δεν θα σχολιαζα καν!

που την ειδες τη σκια και κατω απο τα ματια κιολας :confused: ?
γιατι να τους χλευασεις ? ξερω αρκετα παλικαρια real life που ειναι ομορφοι, γνωστοι και φιλοι μου, αλλα δεν εχω το δικαιωμα να ανεβασω τη φωτογραφια τους στο διαδικτυο χωρις την εγκριση τους για να σου κανω εσενα τη χαρη ;) οποτε εβαλα αυτους τους ηθοποιους, τους οποιους θεωρω γοητευτικους και μ'αρεσουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αααα ναι ξερω τι λετε.''πωωω αυτος βαφεται βαζει make-up για να δειξει οτι ειναι ομορφος σε εμενα αρα ενδιαφερεται αρα μου αρεσει'' χμμμμμ...

Εμένα αυτό το πράγμα δεν μου έχει τύχει :confused: Δεν έχω βγει με αγόρι που να βάφεται πριν με δει. Μιλάς για εξαιρετικές περιπτώσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
που την ειδες τη σκια και κατω απο τα ματια κιολας :confused: ?
γιατι να τους χλευασεις ? ξερω αρκετα παλικαρια real life που ειναι ομορφοι, γνωστοι και φιλοι μου, αλλα δεν εχω το δικαιωμα να ανεβασω τη φωτογραφια τους στο διαδικτυο χωρις την εγκριση τους για να σου κανω εσενα τη χαρη ;) οποτε εβαλα αυτους τους ηθοποιους, τους οποιους θεωρω γοητευτικους και μ'αρεσουν :)
Θα γραψω κατι αλλο και δεν σου απανταω ξανα.Οπως λεμε και εμεις εδω κατω στην Ροδο.Πηγαινε να τους δεις την μερα πριν βαφτουν και μετα ελα πες μου για γοητεια.Αντε καλυνηχταααααααααααααααααααααααααα

Εμένα αυτό το πράγμα δεν μου έχει τύχει :confused: Δεν έχω βγει με αγόρι που να βάφεται πριν με δει. Μιλάς για εξαιρετικές περιπτώσεις :P
Οχι δεν μιλαω για εξαιρετικες περιπτωσεις.Μιλαω για την λογικη με την οποια απαντησες παραπανω αγαπητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Θα γραψω κατι αλλο και δεν σου απανταω ξανα.Οπως λεμε και εμεις εδω κατω στην Ροδο.Πηγαινε να τους δεις την μερα πριν βαφτουν και μετα ελα πες μου για γοητεια.Αντε καλυνηχταααααααααααααααααααααααααα

:worry::confused:
μην αγχωνεσαι και αν τους δω ποτε απο κοντα, σε σενα θα πω πρωτα τις εντυπωσεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σοβαρά τώρα έχετε δει αγόρια που βάφονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα έχετε δει αγόρια που βάφονται?

Έχω συμφοιτητή που έρχεται κάθε πρωί στη σχολή παστωμένος με στόκο, προφανώς επειδή έχει κάποια σπυράκια.:eek:
Το θέμα είναι ότι το έχει καταλάβει όλο το αμφιθέατρο, και γίνεται αντικείμενο χλευασμού (και όχι αδικαιολόγητα, κατ' εμέ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πφ, δεν τον έχω δεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω συμφοιτητή που έρχεται κάθε πρωί στη σχολή παστωμένος με στόκο, προφανώς επειδή έχει κάποια σπυράκια.:eek:
Το θέμα είναι ότι το έχει καταλάβει όλο το αμφιθέατρο, και γίνεται αντικείμενο χλευασμού (και όχι αδικαιολόγητα, κατ' εμέ).



χαχαχα δεν μου φαίνεται ότι έχουν άδικο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ρωτας αν αυτοι αρεσουν εσενα;

οπως ειπα και παραπανω, αν τους δω ποτε θα τους ρωτησω και θα σε ενημερωσω αφου σε ενδιαφερει!
τι προβλημα εχεις ? εμενα μ'αρεσουν σαν αντρες γι'αυτο εβαλα και τις φωτογραφιες τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
γενικά ελάχιστες κοπέλες ξέρουν ακριβώς τι θέλουν, οπότε περί ορέξεως μπουγάτσα,
μην λαμβάνουμε πάντα υπόψιν τις λίστες-ραντεβού στα τυφλά.. :ropalo: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dre@m-0n-me

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λοιπονν...Κατα σειραα αυτα ειναι που κοιταω : μαλλια,ματιαα,προσωπικοτητααα και συμπεριφοραα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
χαρακτήρας,παρέες,χαμόγελο,μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
χαρακτήρας,παρέες,χαμόγελο,μάτια.


:confused:

Φαντάζομαι σκηνή: "Αχ Γιώργο, έχεις πολύ ωραία παρέα, θες να τα φτιάξουμε;" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
:confused:

Φαντάζομαι σκηνή: "Αχ Γιώργο, έχεις πολύ ωραία παρέα, θες να τα φτιάξουμε;" :redface:

δε το εννοούσα ακριβώς έτσι:P :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαρακτήρας,παρέες,χαμόγελο,μάτια.


Να υποθέσω πως είσαι του ρητού “δείξε μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι“ :) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Να υποθέσω πως είσαι του ρητού “δείξε μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι“ ?

ναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Οχι δεν μιλαω για εξαιρετικες περιπτωσεις.Μιλαω για την λογικη με την οποια απαντησες παραπανω αγαπητη!

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.Μπορείς να το εξηγήσεις καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Το να είναι καλό παιδί είναι το σημαντικότερο...μετά από αυτό πάω στο χαμόγελο:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Να είναι μπλα μπλα μπλα μπλα και το βασικότερο να ξέρει καλά φυσική, μαθηματικά κτλ! Μπορείς να επικοινωνήσεις <3 Και είναι ΤΌΣΟ σέξυ !Αν έχει και μούσια ειδικά !my gosh !




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top