[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ειμαι 168 και δεν εχω ουτε καν ποδηλατο :'(

μπακουρι mode on :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
τα χέρια και το στόμα (ειδικά το τι βγαίνει απ' αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
τα χέρια και το στόμα (ειδικά το τι βγαίνει απ' αυτό)

Το ακριβως αντιθετο ζητατε απο εμας δηλαδη. :redface:

Δωρο λουκουμι σε οποιον το καταλαβει! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Το ακριβως αντιθετο ζητατε απο εμας δηλαδη. :redface:

Δωρο λουκουμι σε οποιον το καταλαβει! ;)

:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Το ακριβως αντιθετο ζητατε απο εμας δηλαδη. :redface:

Δωρο λουκουμι σε οποιον το καταλαβει! ;)

Εξυπνάδες...
_________________
ον: τον τραπεζικό του λογαριασμό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Το μάτια και το χαμόγελο μετά. Βέβαια δεν μένω εκεί, ο χαρακτήρας είναι το αμέσως επόμενο και από εκεί κερδίζει πόντους, δεν πάει να έχει το πιο γλυκό χαμόγελο και το ωραιότερο βλέμμα, αν είναι λιγούρης και βλάκας its a no :) οι περισσότεροι κάνουν μπαμ απο μακρυά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnnieShaki

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Mμμμμ.... Το προσωπο γενικα με ενδιαφερει πιο πολυ. Μετα το σωμα και ΑΜΕΣΩΣ μετα ο χαρακτηρας. Αν ειναι πεφτουλας και σε θεωρει σκουπιδι και αν ειναι και καλα "ψευτομαγκας" ή σαβουροπηδικουλας και μαλακας τοτε και ο Τζονυ Ντεπ να ηταν,δεν θα χαλαγα τον πολυτιμο μου χρονο γι αυτον...

Πραγματικα ομως δεν ξερω... Ο καθε ανθρωπος ειναι μοναδικος.. Υπαρχουν αντρες που εχουν μια τοση ενδιαφερουσα προσωπικοτητα και εναν "τυπο" ας το πω και γενικα οι καλλιτεχνικοι τυποι μου αρεσουν... :hmm::hmm: γενικα εξαρταται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Το πρόσωπο...
Αν μου εκπέμπουν κάτι το θετικό τα μάτια και το χαμόγελό του..
Για ένα περίεργο λόγο κοιτάω τα δόντια, μ΄αρέσουν όταν είναι στραβά,το βρίσκω πολύ χαριτωμένο !!
Το σώμα δεν με ένοιαζε ποτέ.. άλλωστε πάντα πιο "στρουμπουλούς" ερωτευόμουν-μου εκπέμπουν ασφάλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Το πρόσωπο...
Αν μου εκπέμπουν κάτι το θετικό τα μάτια και το χαμόγελό του..
Για ένα περίεργο λόγο κοιτάω τα δόντια, μ΄αρέσουν όταν είναι στραβά,το βρίσκω πολύ χαριτωμένο !!
Το σώμα δεν με ένοιαζε ποτέ.. άλλωστε πάντα πιο "στρουμπουλούς" ερωτευόμουν-μου εκπέμπουν ασφάλεια..

αμα ειναι ετσι τοτε εγω πρεπει να σου παρεχω παρα πολυ ασφαλεια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
και απ'οτι βλέπω έχεις και χιούμορ...
εισαι σε πολύυυ καλό δρόμο, είμαστε πολλές να ξέρεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
το βλεμμα ειναι το πρωτο χαρακτηριστικο που με κανει να προσεξω καποιον..απο εκει και περα ολα παιζουν ρολο..μια λεπτομερεια που με τρελαινει ειναι τα ''λακακια'' στα μαγουλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
και απ'οτι βλέπω έχεις και χιούμορ...
εισαι σε πολύυυ καλό δρόμο, είμαστε πολλές να ξέρεις ;)

θα ειμαι σε ακομα καλυτερο δρομο μετα τον οδοντιατρο(παω να ξεισιωσω τα δοντια μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Λακάκια στα μάγουλα ή και στο πιγούνι..με τρελαίνει! :redface:
Δίνω βάση στη φωνή.. :)
Μάτια...μετράει και ο τρόπος που κοιτάνε...
..και ο χαρακτήρας μ'ενδιαφέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Πρωτα απο ολα το ματι μου πεφτει στον τροπο που κινει τα χερια του!! Πως τα κουναει οταν μιλαει η πως παει να με πιασει η να μου δωσει κατι κλπ...
Λιγο παραξενο βεβαια, αλλα τι να κανουμε, δεν κοιτανε ολοι τα ματια!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilverLining

Νεοφερμένος

Η SilverLining αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω κόλλημα με μαλλιά, μάτια κ.τ.λ. απλώς να υπάρχει μια αρμονία στα χαρακτηριστικά. Κατά τα άλλα κοιτάω χέρια (:Ρ).
A το χαμόγελο είναι μεγάλο plus. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πίστεψε με εγώ δεν ξέρω τι ακριβώς θέλω και το παραδέχομαι!!
Δεν υπάρχουν στάνταρ πράγματα!!
Πραγματικά δεν ξέρω...
Δεν νομίζω ότι υπάρχει ιδανικός. Ίσως γι' αυτό.
Τελικά νομίζω πως έκανα λάθος...
Υπάρχουν στάνταρ πράγματα και μάλλον υπάρχει και ιδανικός!!

Είναι πανέξυπνος, έχει απίστευτη πλάκα, μακριά μαλλιά, ακούει απίστευτη μουσική, είναι τόσο ψαγμένος και ξέρει να μιλάει υπέροχα, μοιραζόμαστε την ίδια τρέλα για την επιστήμη μας και περνάω καλά μαζί του. Δεν είναι και πολύ ωραίος βέβαια αλλά δεν πειράζει!!
Βασικά είναι σχεδόν ιδανικός γιατί είναι αρκετά ντροπαλός και κοκκινίζει με το παραμικρό...

Κι εγώ ίσως είμαι ερωτευμένη...ή κολλημένη;; ή κατι τέτοιο τέλος πάντων :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τελικά νομίζω πως έκανα λάθος...
Υπάρχουν στάνταρ πράγματα και μάλλον υπάρχει και ιδανικός!!

Είναι πανέξυπνος, έχει απίστευτη πλάκα, μακριά μαλλιά, ακούει απίστευτη μουσική, είναι τόσο ψαγμένος και ξέρει να μιλάει υπέροχα, μοιραζόμαστε την ίδια τρέλα για την επιστήμη μας και περνάω καλά μαζί του. Δεν είναι και πολύ ωραίος βέβαια αλλά δεν πειράζει!!
Βασικά είναι σχεδόν ιδανικός γιατί είναι αρκετά ντροπαλός και κοκκινίζει με το παραμικρό...

Κι εγώ ίσως είμαι ερωτευμένη...ή κολλημένη;; ή κατι τέτοιο τέλος πάντων :redface:




awwwww ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Λοιπόν...

Τι μ' αρέσει σ' ένα αγόρι; Τι κοιτάω;

01. Τα μάτια (πρέπει να με εμπνέουν!)
02. Τα χείλια (ε ναι...)
03. Τη στάση του σώματος (όσο πιο στητός, τόσο το καλύτερο!)
04. Τα μαλλιά (περιποιημένα παρακαλώ!)
05. Το χαμόγελο, τα δόντια (πεντακάθαρα!)
06. Το σώμα (να μην είναι και κοιλαράς!)
07. Να είναι ντροπαλός (μ' αρέσουν οι ντροπαλοί!)
08. Να είναι γλυκός...
09. Να έχει όμορφη φωνή.
10. Να φοράει γυαλιά (αν και δεν είναι απαραίτητο, με τρελαίνει!)

Τι με ξενερώνει απίστευτα σε ένα αγόρι...

01. Να καπνίζει (δεν φιλάω σταχτοδοχεία!)
02. Να το παίζει μάγκας (ΟΥ ρε!)
03. Να είναι νταής
04. Να είναι εντελώς στον κόσμο του
05. Να είναι μέσα στη μπίχλα
06. Να έχει βρόμικα δόντια
07. Να έχει το βλέμμα του λιγούρη
08. Να έχει ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ μπάκα (:P)
09. Να είναι εντελώς αδιάφορος
10. Να την πέφτει σε όποια βρει μπροστά του...

Σας διαφώτησα αγόρια; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top