[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

kate_gka

Νεοφερμένος

Η kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Νομιζω οτι το πιο σημαντικο ειναι ο αερας που αποπνεει..
Αν ειναι μαζεμενος, καμπουριαζει και δεν ξερει να σταθει τοτε και κουκλος να ειναι δεν λεει κατι, ουτε καν φαινεται.

Να μην μιλάμε καν για 1.83; :/:

Οριακα παιρνα τη βαση αυτος με το 1.83.
χαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelicaa

Νεοφερμένος

Η Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Να ειναι κανονικος στο βαρος -αδυνατος ναι, κοκκαλιαρης οχι!-, να εχει σχετικα καλοφτιαγμενο σωμα....
Να'ναι πιο ψηλος απο μενα -ειμαι 1.66- αλλα οχι υπερβολικα πιο ψηλος1
Φυσικα να εχει ωραια ματια και ωραιο χαμογελο!
Αλλα πανω απ'ολα, δεν γουσταρω αυτους που το'παιζουν μαγκες και αλανια χωρις να ειναι, και αυτους που καυχιουνται για τις -οσες- αλητιες εχουν κανει...Προσωπικα προτιμω τους σοβαρους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Να έχει σωστό χαρακτήρα, να είναι ψηλός, να έχει ωραία μάτια και να είναι όμορφος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A.A

Νεοφερμένος

Η Αριάδνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τα συναισθήματά του!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Βασικά αν σου κάνει το κλικ ξεχνάς και τι χρώμα μάτια προτιμάς, και τι μαλλί και τι χαρακτήρα και τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ειδικά αυτό με το χαρακτήρα, πρόβλημα. :P
Καταραμένα κλικ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγώ τον περνώ απο ακτινογραφία:P...Βεβαίως αυτό που κοιτώ είναι το πρόσωπο(κυρίως μάτια και χαμόγελο) και μετά...πλάτη(!),μπράτσα και σιγά σιγά κατεβαίνω(!) μέχρι να φτάσω στις γάμπες που τις θέλω και καλογυμνασμένες...Σαφώς το πρώτο πράγμα που με μαγνητίζει είναι ο χαρακτήρας...Να έχει αίσθηση του χιούμορ και μια ισχυρή προσωπικότητα..Να έχει δηλ άποψη,γνώσεις και φυσικά λεπτά αισθήματα(ρομαντικός και ευαίσθητος αλλά σε καμιά περίπτωση μαλθακός)
αυτό που προσπέρασα(>>>>μεταξύ μπράτσων και γαμπών:P )ούτε που το προσέχω......το αφήνω για πολύ αργότερα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να ειναι κανονικος στο βαρος -αδυνατος ναι, κοκκαλιαρης οχι!-, να εχει σχετικα καλοφτιαγμενο σωμα....
Να'ναι πιο ψηλος απο μενα -ειμαι 1.66- αλλα οχι υπερβολικα πιο ψηλος1
Φυσικα να εχει ωραια ματια και ωραιο χαμογελο!
Άντρα περιγράφεις ή Χριστουγεννιάτικο Δέντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.


:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Angelinaki~

Νεοφερμένος

Η antzela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγώ πρώτα από όλα κοιτάζω το πρόσωπο,,ιδιαιτερα το χαμόγελο...μετά τα ματια και μετά τα μαλλιά...και ούτε σε εμενα μου αρέσει το αγόρι να έχει μακριά μαλλιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
τα ματια εννοειται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Να μην είναι κολλημένος με βιντεοπαιχνίδια και ομάδες.

Ξέρω,ξέρω,πολλά ζητάω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να μην είναι κολλημένος με βιντεοπαιχνίδια και ομάδες.

Ξέρω,ξέρω,πολλά ζητάω. :hehe:
:) βλεπω ποδοσφαιρο αλλα δεν φανατιζομαι με καποια ομαδα:P δεκτος ιωαννα? χαχααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Να μην είναι κολλημένος με βιντεοπαιχνίδια και ομάδες.

Ξέρω,ξέρω,πολλά ζητάω. :hehe:
για τα βιντεοπαιχνίδια συμφωνώ απόλυτα!! Έλεος όμως ρε παιδιά :/:
Για τις ομάδες... ααα δεν ξέρω...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Να μην είναι κολλημένος με βιντεοπαιχνίδια και ομάδες.

Ξέρω,ξέρω,πολλά ζητάω. :hehe:

Ειδικά αυτό με τα βιντεοπαιχνίδια είναι ακατόρθωτο.. Ένα προ κάθε μέρα επιβάλλεται.. :P:P:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εδώ λέμε μόνο τι κοιτάνε σε ένα αγόρι. φαντάσου να ανοίξουμε θέμα με το τι ζητάνε. α ρε άθεε αδόξαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μάτια (τι πρωτότυπο!!!),μαλλί,ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ και δέρμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

AngelinaYouSuck

Νεοφερμένος

Η AngelinaYouSuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σίγουρα το βλέμμα και από κει και πέρα αν το βλέμμα μιλάει...κοιτάω το σώμα και το ντύσιμο...χαχαχ...:confused::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top