[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ρε κορίτσια πείτε ότι κοιτάτε πρώτα αν έχει φέτες και δικέφαλους και αφήστε τα ρομαντικά lol...

ασεε ρε! δεν ειμαστε ολες λυσαρες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ρε κορίτσια πείτε ότι κοιτάτε πρώτα αν έχει φέτες και δικέφαλους και αφήστε τα ρομαντικά lol...
:thumbsup::thumbup:το βρήκες!!!!!!! επιτέλους να και κάποιος που καταλαβαίνει την γυναικεία ψυχολογία!!!!:vroum::P

Τι να πω;;;:/: ειλικρινά έχω βαρεθεί τέτοιου είδους δηλώσεις...
Μοιάζει με το "οι άντρες προτιμούν τις ξανθιες"
Γενικούρες δλδ.........:P
Ο κάθε ένας έχει τα γούστα του και ζητάει διαφορετικά πράγματα από μία σχέση... Είτε μας αρέσει είτε όχι!!!! Πρέπει κάποια στιγμή να το πάρετε-πάρουμε απόφαση!!!!
Έλεος πια με αυτές τις δηλώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ρε κορίτσια πείτε ότι κοιτάτε πρώτα αν έχει φέτες και δικέφαλους και αφήστε τα ρομαντικά lol...

Αυτό το τσουβάλιασμα θα σας φάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ρε κορίτσια πείτε ότι κοιτάτε πρώτα αν έχει φέτες και δικέφαλους και αφήστε τα ρομαντικά lol...

Βλέπω δεν έμαθες από τα λάθη σου... Το θέμα αυτό είχε κλειδωθεί για τον ίδιο λόγο... Υπάρχει και θέμα για αγόρια, πήγαινε εκεί! Το θέμα απευθύνεται σε κορίτσια, δεν νομίζω να σε αφορά άμεσα...:confused:

off topic : Άνετα απαντάω σε αυτό τον γελοίο συλλογισμό... "Ρε αγόρια, πείτε ότι πρώτα κοιτάτε να έχει τα πισινά της Λόπεζ και τα στήθη της Άντερσον (άντε χαλάλι και ένα νούμερο μικρότερο)."

Greetings & Καληνύχτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μας εχετε χεσει ρε αγορια με τις φετες,εγω προτιμω μπυροκοιλια οχουυυυυ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω δει κανέναν με φέτες! Στην ηλικία μου τουλάχιστον! Εντάξει, πολλοί είναι αδύνατοι (δεν τους λες χοντρούς) αλλά φέτες..; Κανένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εγω πιστευω πως οι γυναικες τρελαινονται με το βλεμμα! αντιρρησεις δεκτες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω πιστευω πως οι γυναικες τρελαινονται με το βλεμμα! αντιρρησεις δεκτες....

δεν τολμω να σου φερω αντιρρηση γιατι φοβαμαι μην με κοιταξεις και με τρελανει το βλεμμα σου ...!!;):inlove::inlove::inlove:

Εγώ δεν έχω δει κανέναν με φέτες! Στην ηλικία μου τουλάχιστον! Εντάξει, πολλοί είναι αδύνατοι (δεν τους λες χοντρούς) αλλά φέτες..; Κανένας...

οι πολλες φετες ρε ειναι σαν fake! φανταζεσαι κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
χαμογελο και χερια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
χααχχαχα εχει απιστευτη πλακα το τι γραφεται και απο τις 2 πλευρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.



Έτσι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μωρέ καλό παιδί να είναι και τα άλλα λύνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Γιατί δεν παραδέχεστε ότι όλες πρώτα κοιτάτε τον καβάλο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γιατί δεν παραδέχεστε ότι όλες πρώτα κοιτάτε τον καβάλο;:P

Δε θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά για τον καβάλο νοιάζεστε μόνο εσείς...:whistle::whistle::whistle:

εμείς ένα medium size θέλουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ανεκαθεν το ενα φυλο το απασχολουσε οτι ενδιεφερει το αλλο..Οι κοπελες δεν γενηθηκαν με την αναγκη να βαλουν γοβες, πολλες τις απασχολει μονο και μονο επειδη στην πορεια βλεπουν οτι ενα μερος των αντρων τρελενεται με αυτες..Αντιστοιχα και ενα αγορι δεν γενιεται με την αναγκη να ''κοιτα'' τον καβαλο του.Στην πορεια του δημιουργηθηκε οταν παρατηρησε οτι μερος του αλλου φυλου ενδιαφερεται γι αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά αυτό με τις γόβες δεν είναι και το σωστότερο παράδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πιστευω πως αυτο που ηθελα να πω με αυτο το παραδειγμα το ειπα! Αστοχο ή μη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μήπως να αναλύσουμε και το ότι οι γόβες είναι κατι σαν το αντιστάθμισμα των γυναικών απέναντι στο φαλλό; Βγαίνεται οφφ τόπικ ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fayy_22

Νεοφερμένος

Η cornflake girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δινω μεγαλη σημασια στ βλεμμα και στ χερια του..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top