Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Nantiaki

Νεοφερμένος

Η Ναντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κανω συχνα κοπανεσ...συνηθωσ τελευταιεσ ωρεσ.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Σήμερα.:D
Με άλλες 3 φίλες μου. Περάσαμε πολύ καλά μπορώ να πω.
Κάναμε τουρ σε όλα τα λύκεια και γυμνάσια του Πειραιά. :D
Αν και τρώγαμε πόρτα από την κάθε φύλακα του σχολείου, εμείς δεν το βάζαμε κάτω.. Τρέχαμε και μπαίναμε κρυφά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
σημερα και χθες 3 τελευταιες. δεν την παλευω καθολου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Φέτος δεν έχω κάνει καμία :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleno0zZz

Νεοφερμένος

Η eleno0zZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
φετος καμια...:( περσι μ τ fabulous τις τελευταιες ωρες(remember τζουλης)χιχι:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δν εχω κανει ποτε...:wow::angel::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ πάντως κάνω πρώτες ώρες μόνο. Ή κάθομαι κ συνεχίζω τον ύπνο μου ή πάω καμια βόλτα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγώ πάντως κάνω πρώτες ώρες μόνο. Ή κάθομαι κ συνεχίζω τον ύπνο μου ή πάω καμια βόλτα.. :P
και εγω συνηθως...δεν ειναι ευκολο να φυγεις απο το δικο μας σχολειο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εγώ στην πρώτη λυκείου τις 2 τελευταίες εβδομάδες έφευγα συνέχεια τελευταίες ώρες! :P Φέτος όχι ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Χμμ φέτος αρκετές, αλλά όχι του στυλ φεύγω από το σχολείο, του στυλ δεν πατάω καν στο σχολείο, δικαιολογούνται κιόλας, αν ας πούμε δεν ψιλονιώθω καλά και βαριέμαι και δεν έχουμε κατεύθυνση I won't go :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
φετος δεν κανω κοπανες(εχω μονο 10 απουσιες γιατι πηγα να δω τους αγωνες του λυκειου μου μπασκετ-ποδοσφαιο) μονο και μονο για να τις εχω στο τελος να μην πατησω μετα το πασχα στο σχολειο.

Περισυ του εδωσα ομως και καταλαβε...49 αδικαιολογητες και ολες 1,2 ή 3-ωρες κοπανες.Τις περισσοτερες κοπανες τις περνουσα στο λυκειο στην αυλη, με την κοπελα μου η οποια εκανε και εκεινη.Καλες εποχες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
και εγω συνηθως...δεν ειναι ευκολο να φυγεις απο το δικο μας σχολειο:'(

Και σε εμάς για να φύγεις πρέπει να έρθει ο κηδεμόνας σου. Αν φύγεις χωρίς να ενημερώσεις την επόμενη μέρα θα σε καλέσει ο διευθυντής στο γραφείο και θα σε ξεχέσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ειμαι ηδη στις 72 απουσιες στο συνολο....οι περισσότερες ειναι κοπάνες αλλα έλειπα και μια βδομαδα επειδη ειμουν αρρωστος.....τωρα με το που ξαναπατησα το ποδι μου στο σχολειο επεσα απο τις σκαλες και επαθα διαστρεμμα.......γκαντεμια ε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
exxxdy αυτο δε σημαινει απαρειατητα οτι δε θα πηγαινεις στο σχολειο.κοψε τωρα τις κοπανες και συνεχισε αρχες μαϊου,η καλυτερη εποχη για κοπανες ;)

αφηστε τι επαθα.το δεκεμβρη φαγαμε 5 απουσιες λογω της πορείας για τον αλεξη και αλλες 3 απο ομαδικη.χτες ερχεται στο σπιτι χαρτι προειδοποιητικο γιατι εχω,λεει,39 απουσιες,εκ των οποιων οι 27 αδικαιολογητες και οι υπολοιπες δικαιολογημενες(δεν ειναι ολες απο κοπανες,μονο οι 9-10,οι αλλες ητανα απο μαθημα στα αγγλικα που ειχα :D).οκ, οι γονεις δε με εκραξαν ακριβως,αλλα μου ειπαν να μην κανω αλλες κοπανες.η ειρωνια ειναι οτι χτες την ειχα κοπανη σει την τελευταια ωρα :lol: εχουμε πολυ μαλακα υπευθυνο τμηματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και σε εμάς για να φύγεις πρέπει να έρθει ο κηδεμόνας σου. Αν φύγεις χωρίς να ενημερώσεις την επόμενη μέρα θα σε καλέσει ο διευθυντής στο γραφείο και θα σε ξεχέσει. :P
Κατι ειναι κι αυτο! Στο δικο μας σχολειο και να ψηνοσουν στον πυρετο ΔΕΝ εφευγες αν δεν ερχοταν κηδεμονας, δεν ξεκλειδωναν την πορτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κατι ειναι κι αυτο! Στο δικο μας σχολειο και να ψηνοσουν στον πυρετο ΔΕΝ εφευγες αν δεν ερχοταν κηδεμονας, δεν ξεκλειδωναν την πορτα! :P

Σ'εμάς μένει πάντα ξεκλείδωτη, μπαινοβγαίνει κόσμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Και εμάς ξεκλείδωτη είναι και να φύγεις δεν το παίρνει κανείς χαμπάρι :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Χμμ φέτος αρκετές, αλλά όχι του στυλ φεύγω από το σχολείο, του στυλ δεν πατάω καν στο σχολείο, δικαιολογούνται κιόλας, αν ας πούμε δεν ψιλονιώθω καλά και βαριέμαι και δεν έχουμε κατεύθυνση I won't go :D
Κι εμενα οι κοπανες μου τετοιες ηταν! :P Οταν ημουν στις μαυρες μου ελεγα απλα "δεν παω σχολειο" και μου τις δικαιολογουσαν κιολας.
Σ'εμάς μένει πάντα ξεκλείδωτη, μπαινοβγαίνει κόσμος :P
Μια φορα αργησε 10 λεπτα η καθηγητρια που ειχαμε πρωτη ωρα. O επιστατης δεν της ανοιξε (με εντολη της διευθυντριας) και ξεροσταλιασε μεχρι το διαλειμμα. Εμεις καναμε κενο και εκεινη ακουσε μια κατσαδα ολη δικη της... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οολ,εμεις εχουμε 2 πορτες στην εισοδο.1 τεραστια για αμαξια,λεωφορεια(ναι,μπαινουν και τετοια)και μηχανακια και 1 μικρη για τους μαθητες.και ναι,εχω δει η πορτα των μαθητων να ειναι κλειδωμενη και των αυτοκινητων ξεκλειδωτη!!!:lol::lol::lol:την παρασκευη που εφυγα με μια φιλη μου ηταν ο επιστατης στη σκοπια και μας ειδε χωρις να πει τιποτα.η εισοδος ειναι οπως ΑΚΡΙΒΩς ειναι στα στρατοπεδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top