Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
α γυμνασιου 20...
β γυμνασιου 43...
γ γυμνασιου 87...:wow:
μεχρι στιγμης φετος 25~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ολο κ αυξανοταν ο αριθμος αλλα στο τελος επεσε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γενικα απουσιες (ποιες ηταν δικαιολογημενες, ποιες αδικαιολογητες δε θυμαμαι) ειχα:

Α Γυμνασιου: 20
Β Γυμνασιου: 60
Γ Γυμνασιου:
80
Α Λυκειου:
85
Β Λυκειου:
162 (ειχα κανει εισαγωγη σε νοσοκομειο στα μισα της χρονιας)
Γ Λυκειου: 120 (μετα το Πασχα δεν πατησα καθολου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
ολο κ αυξανοταν ο αριθμος αλλα στο τελος επεσε:lol:

Εν το μεταξύ μέσα σε ένα μήνα έκανε 25, φαντάσου στους υπόλοιπους 6 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εγω περυσι και προπερσι εκανα αλλα εκανα μονο 3ωρες 2ωρες αν ελειπε κανενας καθηγητης και μετα ειχα ασχετο μαθημα εφφευγα. φετος τις κραταω για μετα το πασχα για να μην πηγαινω αφου η ταξη θα ειναι ερημη εχω 15 απουσιες οι 8 απο αυτες ειναι δικαιολογημενες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
meχρι στιμγης ειπα...

καλα καταλαβα!
πως δεν εχεις μεινει με τοσες απουσιες?:hmm:
-----------------------------------------
Εν το μεταξύ μέσα σε ένα μήνα έκανε 25, φαντάσου στους υπόλοιπους 6 :P

εγω περσυ στην 3η γυμνασιου εκανα 25 απουσιες σε ολο το χρονο οχι σε ενα μηνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
μεχρι τωρα εχω κανει καπου 3...σιγα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγω κανονισα σημερα με τις φιλες μου αυριο να κανουμε κοπανα τις 2 τελευταιες ωρες:D...η πρωτη κοπανα στο λυκειο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette

Νεοφερμένος

Η Ιουλιέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω κανονισα σημερα με τις φιλες μου αυριο να κανουμε κοπανα τις 2 τελευταιες ωρες:D...η πρωτη κοπανα στο λυκειο:)
Αν κανεις κοπανα με παρεα εχει φαση αλλα μονος σου δε λεει και πολυ οποτε καλα να περασεις στην πρωτη σου κοπανα στο λυκειο!

Εγω κανω κοπανα στις ακολουθες περιπτωσεις:
1. οταν ειμαι σιγουρη πως θα εξεταστω σε μαθημα που δεν προλαβα να διαβασω.
2. οταν κανει κοπανα ολη η ταξη ή οι περισσοτεροι.
3. οταν η βαρεμαρα εχει φτασει στα υψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εμεις εχουμε τον λυκειαρχη που μας κανει αλγβερα και τον εχουμε την πεμπτη 1η ωρα...κ αμα δει τις απουσες ποιος τον ακουει...το χειροτερο ειναι να εχεις τον διευθυντη σ για καθηγητη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
δεν εχω κανει και ουτε προκειται στο κατω κατω ρε παιδια 2 χρινια μου εμειναν και μετα...ποιος με πιανει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
δεν εχω κανει και ουτε προκειται στο κατω κατω ρε παιδια 2 χρινια μου εμειναν και μετα...ποιος με πιανει:P
ετσι!:iagree:καλα κανεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμεις σημερα το μισο τμημα(+εγω :D)ειχαμε 4-5-6 ωρα κενο...ε και φυγαμε τελευταια...και μαλιστα και αυτη που δνε ειχαν κενο εφυγαν...:lol:6 παιδια πρεπει να εμειναν :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω εχω κανει στην τριτη γυμνασιου την πρωτη μου για μια ωρα μονο αν και ηθελα πολυ ολοημερη...
Στην 1η λυκειου ειχα 56 απουσιες(μια χαρα νομιζω...)οι 30 δικαιολογημενες...
Φέτος εχω 29-14 δικαιολογημενες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εεεε σαν παιδι κ εγω... που κ που κανω κ εγω τις απουσιες μ..
:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Οποτε υπάρχει καλή παρέα ή δεν εχω όρεξη κάνω καμια κοπανίτσα.... αλλα οι ποιο πολλες απουσίες μου ειναι απο Ω.Α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Θυμαμαι εκανα κοπανες με τους φιλους μου και πηγαιναμε και παιζαμε Dota.
Στο λυκειο οι κοπανες ηταν συνηθως 1η και τις τελευταιες ωρες, ειδικα στην 3η Λυκειου οι καθηγητες ηταν ιδιαιτερα ανεκτικοι λογο πανελληνιων, σε σημειο να μας σβηνουν τις αδικαιολογητες αν τυχων υπερβαιναμε το οριο των 50.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ ''δεν μπορώ'' να κάνω κατα κάποιον τρόπο γιατί είμαι αποσιολόγος κ την επόμενη μέρα πρέπει να δώ την γυμνασιάρχη μου κ δεν με συμφέρει...!Αν θέλω να φύγω όμως κέω πως μου πονάει η κοιλιά ή το κεφάλι κ bye bye!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ ''δεν μπορώ'' να κάνω κατα κάποιον τρόπο γιατί είμαι αποσιολόγος κ την επόμενη μέρα πρέπει να δώ την γυμνασιάρχη μου κ δεν με συμφέρει...!Αν θέλω να φύγω όμως κέω πως μου πονάει η κοιλιά ή το κεφάλι κ bye bye!!!!!

Κι εγώ απουσιολόγος είμαι αλλά δεν δίνω και λογαριασμό γιατί άργησα τις μια-δυό-τρεις πρώτες ώρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top