Κι άλλη σχολή μετά από το πτυχίο;

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Αυτή την στιγμή τίποτα επίσημα όμως από τις 20 Σεπτεμβρίου θα σπουδάζω ιατρική (στο εξωτερικό)
Ω, είσαι προσεχώς πρωτοετό, Χαχαχα
Καλή αρχή λοιπόν, συγχαρητήρια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και εγώ θά ήθελα να μπορούσα να πάρω ένα δεύτερο πτυχίο, αλλά κόντρα ρόλο
Εγώ τής θετικής θά ήθελα να σπουδάσω πολιτικές επιστήμες, ιστορία και φιλοσοφία της επιστήμης, κάτι τελείως διαφορετικό αλλά αυτό μόνο για εμένα, για προσωπική ευχαρίστηση και εμπειρία
Όντως ενδιαφέρον, γιατί όχι, να το κάνεις
Αν θελήσεις κάτι για πολιτικών επιστημών, μου λες
Μην σε τρομάξει πάντως που είναι κόντρα σε αυτό που είσαι τωρα
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,657 μηνύματα.
Ενα πολυ μεγαλο ποσοστό όντως το κανει.

Γι αυτό ειναι και απαραδεκτό το προσοντολιο που ισχύει τωρα για τις προσλήψεις γιατι πολυ απλα δίνεται προτεραιότητα σε ανθρώπους που έχουν τη δυνατότητα να εξαγοράζουν τα προσόντα τους.

Δεν θέλω να θίξω κάποιον συγκεκριμένα επειδή σίγουρα υπάρχουν άνθρωποι που πραγματοποιούν τις σπουδές τους με συνέπεια και σεβασμό προς το αντικείμενο απλα θα πω οτι τα μεταπτυχιακά εξ απόστασεως ειναι πολλες φορες αμφιβόλο το πως αποκτώνται.
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ενα πολυ μεγαλο ποσοστό όντως το κανει.

Γι αυτό ειναι και απαραδεκτό το προσοντολιο που ισχύει τωρα για τις προσλήψεις γιατι πολυ απλα δίνεται προτεραιότητα σε ανθρώπους που έχουν τη δυνατότητα να εξαγοράζουν τα προσόντα τους.

Δεν θέλω να θίξω κάποιον συγκεκριμένα επειδή σίγουρα υπάρχουν άνθρωποι που πραγματοποιούν τις σπουδές τους με συνέπεια και σεβασμό προς το αντικείμενο απλα θα πω οτι τα μεταπτυχιακά εξ απόστασεως ειναι πολλες φορες αμφιβόλο το πως αποκτώνται.
Εγώ πάντως δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη, οπότε δεν ξερω, χαχα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top