Κινούμενα σχέδια

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
τελευταία έχω πωρωθεί με disney άσχημα xD θυμηθηκα τα παιδικα μου χρονια παλι :Ρ

the hunchback of notre dame,aladdin ( <3 ), sleeping beauty, hercules ( <3 ) , lion king ( ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ) ,The little mermaid, pocahontas, mulan, toy story, snow white και η λίστα είναι ατέλειωτη...house of mouse πολύ αγαπημένο παιδικό :P πωπω θυμηθηκα που καποτε ξυπνουσα σαββατο πρωι νωρις για να δω disney club στο mega xD αθανατες εποχες :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
πωπω θυμηθηκα που καποτε ξυπνουσα σαββατο πρωι νωρις για να δω disney club στο mega xD αθανατες εποχες :Ρ

και οι βλάκες το΄κοψαν:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αχ μακάρι η οικογένεια Σοφιανού να (ξανα)κάνει κάτι ανάλογο με το disney club:inlove:

Βλέπατε μικρομέγαλους και πολυσπόρια(κάπως έτσι); Εχτες έψαχνα τις παλιές βίντεο-κασέτες και βρήκα τη προαναφερθείσα εκπομπή. Τι ωραία χρόνια!!!!:/:

Εκείνο το κινούμενο, της disney που τραγουδούσαν οι χαρακτήρες το "σκέψου, κάτσε σκέψου, σκέψου λύση για να βρεις..........." Πώς λέγεται;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αχ μακάρι η οικογένεια Σοφιανού να (ξανα)κάνει κάτι ανάλογο με το disney club:inlove:

Βλέπατε μικρομέγαλους και πολυσπόρια(κάπως έτσι); Εχτες έψαχνα τις παλιές βίντεο-κασέτες και βρήκα τη προαναφερθείσα εκπομπή. Τι ωραία χρόνια!!!!:/:

Εκείνο το κινούμενο, της disney που τραγουδούσαν οι χαρακτήρες το "σκέψου, κάτσε σκέψου, σκέψου λύση για να βρεις..........." Πώς λέγεται;;;

H οικογένεια Σοφιανού?:confused:

αχ,ναιαιαι!!! Το θυμάμαι αυτό...Που ήταν κάτι ζωάκια με μεγάλες στρογγυλές μύτες!
Και το κοριτσάκι ειχε φούξια χρώμα,και μπλε μαλλιά νομίζω,και είχε ένα αγόρι αδερφάκι που ήταν μωρό (ή πολύ κοντό? :P),ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Βλέπατε μικρομέγαλους και πολυσπόρια(κάπως έτσι); Εχτες έψαχνα τις παλιές βίντεο-κασέτες και βρήκα τη προαναφερθείσα εκπομπή. Τι ωραία χρόνια!!!!:/:

Πςςςςς... Πιο μικρος θυμαμαι το εβλεπα που και που...
Αργοτερα δεν μετονομαστηκε σε "φρα-παιδια και μαρμ-ελλαδα" ή κατι τετοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
και οι βλάκες το΄κοψαν:mad:

ενα καλό είχε το καναλι και το εκοψαν...πλάκα πλάκα κράτησε 9 χρόνια όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
κλασικά Σάββατο πρωί
στον καναπέ με πρωινό
και βλέπω NET ή STAR!!
χουζούρι, αλλά φέτος δεν προλαβαίνω γμτ....


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, η οικογένεια Σοφιανού παρήγαγε το disney club, τους μικρομέγαλους, το πρόσφατο ΚΡΑ κ.α.

Εκείνο με το "σκέψου, κάτσε σκέψου...." είχε 3 αδέρφια(?) που ήταν δεινόσαυροι ή σαύρες, η μία ήταν ροζ με μωβ μαλλιά, ο άλλος ήταν κόκκινος και το μωρό ήταν "σωματί". Είχαν φίλους δυο σκυλιά που ήταν πλούσια. Άλλα δε θυμάμαι, πώς λεγόταν θέλω να μάθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas1992

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
P B & J Otter

έτσι λέγεται το παιδικό...

Εγώ έχω κολλήσει και με το Φινέας και Φερμπ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.

Jeator

Νεοφερμένος

Ο Jeator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ βλέπω Bleach, Naruto, One Piece
και έχω δει Shaman King, Death Note από anime.
Γενικά όταν ήμουν ποιό μικρός έβλεπα τα πάντα όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisHerculista

Νεοφερμένος

Ο Makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κρύα Βρύση (Πέλλας). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω βλεπω τους πιγκουινους της μαδαγασκαρης.. καθε σαββατοκυριακο στο σταρ γυρω στις 12 νομιζω.. εχουν πολυ γελιο...:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Για πολλοστή φορά είδα το Howl's Moving Castle προχθές. Αυτή η ταινία είναι απλά υπέροχη, δεν πρόκειται να την βαρεθώ ποτέ. Anime σειρές έχω καιρό να δω, σε κάποια φάση τα παράτησα αλλά τώρα τελευταία άρχισα δειλά δειλά να βλέπω το Cowboy Bebop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ωραίο ήταν και το "Φινέας και Φέρμπ" που έδειχνε στη ΝΕΤ. Ένα από τα πιο αγαπημένα μου παιδικά !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Capitano

Νεοφερμένος

Ο El Capitano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εμένα πάλι ποτέ δε μου άρεζαν τα κινούμενα σχέδια... Ακόμα και μικρός όταν ήμουν δεν έκατσα να δω παιδικά γιατί πάντα έβρισκα κάτι καλύτερο να κάνω... Δεν μου άρεζε και εξακολουθεί να μη μου αρέσει όλο αυτό το ψεύτικο στοιχείο των παραμυθιών και των παιδικών. Αλλά από ότι φαίνεται αυτό μου βγήκε σε καλό. Από μικρός είχα επιλέξει να ζω σε έναν κόσμο με προβλήματα και με ευθύνες ενώ τα υπόλοιπα παιδιά της ηλικίας μου ήταν άβουλα πλάσματα που ονειρεύονταν τον ιδανικό κόσμο. Γι' αυτό το λόγο τώρα αντιμετωπίζω τα αληθινά προβλήματα με περισσότερη αισιοδοξία και δεν κάθομαι να χαλιέμαι για "ασήμαντα" πράγματα την ώρα που οι άλλοι κωλοσκάνε και για τα πιο ασήμαντα προβλήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Εμένα πάλι ποτέ δε μου άρεζαν τα κινούμενα σχέδια... Ακόμα και μικρός όταν ήμουν δεν έκατσα να δω παιδικά γιατί πάντα έβρισκα κάτι καλύτερο να κάνω... Δεν μου άρεζε και εξακολουθεί να μη μου αρέσει όλο αυτό το ψεύτικο στοιχείο των παραμυθιών και των παιδικών. Αλλά από ότι φαίνεται αυτό μου βγήκε σε καλό. Από μικρός είχα επιλέξει να ζω σε έναν κόσμο με προβλήματα και με ευθύνες ενώ τα υπόλοιπα παιδιά της ηλικίας μου ήταν άβουλα πλάσματα που ονειρεύονταν τον ιδανικό κόσμο. Γι' αυτό το λόγο τώρα αντιμετωπίζω τα αληθινά προβλήματα με περισσότερη αισιοδοξία και δεν κάθομαι να χαλιέμαι για "ασήμαντα" πράγματα την ώρα που οι άλλοι κωλοσκάνε και για τα πιο ασήμαντα προβλήματα...

;):/::/::/::/:Νομίζω το ότι επειδή κάποιος έβλεπε κινούμενα σχέδια μικρός ή βλέπει τώρα δεν σχετίζεται με αυτό που λες.. Μάλλον άσχετο είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Εμένα πάλι ποτέ δε μου άρεζαν τα κινούμενα σχέδια... Ακόμα και μικρός όταν ήμουν δεν έκατσα να δω παιδικά γιατί πάντα έβρισκα κάτι καλύτερο να κάνω... Δεν μου άρεζε και εξακολουθεί να μη μου αρέσει όλο αυτό το ψεύτικο στοιχείο των παραμυθιών και των παιδικών. Αλλά από ότι φαίνεται αυτό μου βγήκε σε καλό. Από μικρός είχα επιλέξει να ζω σε έναν κόσμο με προβλήματα και με ευθύνες ενώ τα υπόλοιπα παιδιά της ηλικίας μου ήταν άβουλα πλάσματα που ονειρεύονταν τον ιδανικό κόσμο. Γι' αυτό το λόγο τώρα αντιμετωπίζω τα αληθινά προβλήματα με περισσότερη αισιοδοξία και δεν κάθομαι να χαλιέμαι για "ασήμαντα" πράγματα την ώρα που οι άλλοι κωλοσκάνε και για τα πιο ασήμαντα προβλήματα...

ενω οι ταινιες για τους "μεγαλους" εχουν αληθινα στοιχεια; Με βαση ποιο κριτηριο εισαι πιο υπευθυνος απο τους αλλους; Το να ονειρευεσαι και να ζεις τα παιδικα σου χρονια δεν ειναι κακο, το να μη ζεις τα παιδικα σου χρονια το βρισκω σιγουρα προβληματικο. Επιπλεον, εισαι σιγουρος οτι τα κινουμενα σχεδια παιζουν καθοριστικο ρολο στην αναπτυξη ενος ατομου; Δεν υπαρχουν αλλοι παραγοντες πιο σημαντικοι λχ οικογενεια; γονιδιωμα; παρεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
timon και pumba για μια ζωη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
για να πω την αληθεια εγω δεν βλεπω πια κινουμενα σχεδια , τα βρισκω βαρετα (τουλαχιστον οσα εχω δει απο τα μικροτερα αδερφια μου) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Dragon Ball για παντα!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top