Κινούμενα σχέδια

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
μαρσουπιλαμι:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:


οι τριδυμουλεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
οι τριδυμουλεσ

Και αυτό το έβλεπα, αχ τι ωραία παιδικά που είχε τότε στα νιάτα μας. Τώρα κάτι σαχλαμάρες έχει. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Φρουτοπια, Οι τριδυμουλες, τα στρουμφακια,πιπη φακιδομυτη,η λεγεωνα των υπερηρωων,powerpuff girls,sailor moon,ενα που επαιζε στο σταρ λαμιας καποτε με κατι παιδακια που εκανα skate, tom & jerry, και τον θεο bugs bunny!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Φρουτοπια, Οι τριδυμουλες, τα στρουμφακια,πιπη φακιδομυτη,η λεγεωνα των υπερηρωων,powerpuff girls,sailor moon,ενα που επαιζε στο σταρ λαμιας καποτε με κατι παιδακια που εκανα skate, tom & jerry, και τον θεο bugs bunny!

Power puff girls, τι είπες τώρα. :eek:
Τα παιδιά με το σκέιτ δεν ήταν πέντε, αν θυμάμαι καλά και συνεχώς ήταν σε αποστολές; Ούτε που θυμάμαι τίτλο. Τόσα χρόνια πριν. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Power puff girls, τι είπες τώρα. :eek:
Τα παιδιά με το σκέιτ δεν ήταν πέντε, αν θυμάμαι καλά και συνεχώς ήταν σε αποστολές; Ούτε που θυμάμαι τίτλο. Τόσα χρόνια πριν. :/:
Το rocket power λες ή ούτε καν;Δεν μου έρχεται κάτι άλλο με παιδιά με skate.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Το rocket power λες ή ούτε καν;Δεν μου έρχεται κάτι άλλο με παιδιά με skate.
Αμ μπραβο ετσι το λενε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Pokemooon!!! :D :P

Scooby doo, τον Tutenstein τη μικρή μούμια, και αυτό το rocket power. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ThunderCats,yu-gi-oh,sakura cardcaptor-πείτε μου ότι το θυμάται και κάποιος άλλος το τελευταίο εκτός από εμένα...το είχε νομίζω πρωί το star πριν ή μετά το sailormoon μια περίοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
ThunderCats,yu-gi-oh,sakura cardcaptor-πείτε μου ότι το θυμάται και κάποιος άλλος το τελευταίο εκτός από εμένα...το είχε νομίζω πρωί το star πριν ή μετά το sailormoon μια περίοδο
Παρομοιο με yu-gi-oh δεν ηταν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παρομοιο με yu-gi-oh δεν ηταν???
Αναλόγως τι εννοείς παρόμοιο.Κοίτα ήμουν αρκετά μικρός όταν το έβλεπα δεν θυμάμαι και πολλά.Η κοπελιά αιχμαλώτιζε σε κάρτες διάφορα πνεύματα ή στοιχεία με τη βοήθεια άλλων πνευμάτων που είχε αιχμαλωτίσει.Είχε και 1 κίτρινο φτερωτό πλάσμα μαζί της.Νομίζω στην ελληνική μετάφραση την κοπελιά την λέγανε Νίκη ή κάτι τέτοιο δεν είμαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χεχε το μαρσουπιλαμί! Θυμάμαι το τραγούδι: "βαθιά μέσα στη ζούγκλα ζει η οικογένεια μαρσουπιλαμί, έχουνε πολλά παιδιά και μια τρελή ουρά (ου!) γεια σου μαρσουπιλαμί, με την ουρά την παρδαλή... πιάνεις όποιον σε ενοχλεί... γεια σου μαρσουπιλαμί... ΓΕΙΑ! ΧΟΥΜΠΑ ΧΟΥΜΠΑ!!!" :P

Πεπεράν δεν έβλεπα πολύ...

Είχα τρέλα όμως με αυτό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αναλόγως τι εννοείς παρόμοιο.Κοίτα ήμουν αρκετά μικρός όταν το έβλεπα δεν θυμάμαι και πολλά.Η κοπελιά αιχμαλώτιζε σε κάρτες διάφορα πνεύματα ή στοιχεία με τη βοήθεια άλλων πνευμάτων που είχε αιχμαλωτίσει.Είχε και 1 κίτρινο φτερωτό πλάσμα μαζί της.Νομίζω στην ελληνική μετάφραση την κοπελιά την λέγανε Νίκη ή κάτι τέτοιο δεν είμαι σίγουρος.
Παρόμοιο εννοώ οτι σχετιζοταν με καρτες! Το θυμαμαι τελειως αμυδρα! Ηταν προ yu-gi-oh εποχες νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παρόμοιο εννοώ οτι σχετιζοταν με καρτες! Το θυμαμαι τελειως αμυδρα! Ηταν προ yu-gi-oh εποχες νομιζω!
Ναι,ελάχιστοι παίζει να το θυμούνται αυτό και ναι ήταν προ yu-gi-oh εποχές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το θυμάμαι αυτό που λες blackorgrey :P
Στα ελληνικά λεγόταν "οι περιπέτειες της Νίκι". Νομίζω ότι και ο τίτλος ήταν φωτοσοπαρισμένος με ελληνικούς χαρακτήρες στο opening :P Πολύ χαιρόμουν, ως μικρό σκατό, που κατάφερα να διαβάσω την "ακαταλαβιστικη" γλώσσα όλων των παιδικών (aka, αγγλικά:P). Είχε κι ένα μικρό ζωάκι που πετούσε και τον έλεγαν Τσούκι :P Εγώ είχα κάνει "δωματιάκι" στο συρτάρι για ένα αρκούδι, επηρεασμένος από το παιδικό :hehe: (Τι βλαμμένο παιδί ήμουν τότε:hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αίθουσα 402
Τι τρέχει με τον Άντυ
Το σιδερένιο χαμόγελο (ή κάπως έτσι)
Σαμπρίνα η μικρή μάγισσα
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
totally spies ( αυτο με τα 3 κοριτσια-μυστικους πρακτορες)
galactik football
scooby-doo (all time classic, το εβλεπε και η μαμα μου οταν ηταν μικρη:))
το διαλειμμα (απο τις καλυτερες σειρες της disney)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
α, και απο ταινιες, λατρευω το tangled (μαλλια κουβαρια, στα ελληνικα! ) -και το frozen το ειδα... καλο ηταν αλλα δε συγκρινεται με το tangled-
nemo ( ανυπομονω για το finding dory)
ratatouille
η μικρη γοργονα
πενταμορφη και το τερας και αλλα...

με τις αδελφες μου, οργανωνουμε συνχα βραδιες κινουμενων σχεδιων... κατεβαζουμε ταινιες και τις βλεπουμε ολες μαζι, οπως οταν ημασταν μικρες...ειναι τελεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

πωπω τι μου θυμισες τωρα!!

το θυμαστε αυτο; προσπαθω να θυμηθω πως το ελεγαν στα ελληνικα αλλα δε μου ερχεται με τιποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Το θυμάστε ρε παιδιά; :hehe: Arthur
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top