Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αλεξάνδρα ΤΑΜ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα ΤΑΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
χαίρεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έχεις και εσύ κάτι νταλκάδες :P
Μα όλες είναι απρόσωπες, ακόμη και η Αγγλική. Αυτή η Menzel εντελώς χαμένη. Άσε που η φωνή της είναι ό,τι να 'ναι :P Τη μια τσιρίζει, την άλλη κάνει μπάσο... Από το Glee δεν τη χώνευα, την αχώνευτη :hehe:

Η ιαπωνική κάτι λέει, αλλά η γαλλική rules:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μα όλες είναι απρόσωπες, ακόμη και η Αγγλική. Αυτή η Menzel εντελώς χαμένη. Άσε που η φωνή της είναι ό,τι να 'ναι :P Τη μια τσιρίζει, την άλλη κάνει μπάσο... Από το Glee δεν τη χώνευα, την αχώνευτη :hehe:

Η ιαπωνική κάτι λέει, αλλά η γαλλική rules:D
Με τίποτα άλλο δεν έχεις να ασχοληθείς εσύ; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ααα για τις γοβες το εβαλες ?? :whistle:
μη μας περασουν και για λουληδες
μπορει να εχει λιιιιιιιιιιιιιγα βιτσια :whistle:
αμεσως εσυ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackSwan...

Δραστήριο μέλος

Η ~Ιωάννα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 445 μηνύματα.
Γειαα πατάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ich bin Frei, endlich Frei!
Und ich fühl mich wie neugeboren!
Ich bin Frei, endlich Frei!
Was war ist jetzt vorbei!
Hier bin ich in dem hellen Licht!

Libérée, délivrée,
Désormais plus rien ne m’arrête!
Libérée, délivrée
Plus de princesse parfaite!
Je suis là
Comme je l'ai rêvé!

これでいいの
自分を好きになって
これでいいの
自分信じて
光浴びながら

[Kore de ī no
Jibun o suki ni natte
Kore de ī no
Jibun shinjite
Hikari abinagara]

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τζέι πάνε διάβασε λατινικά. Άντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μην πιάνεις στο στόμα σου τα λατινικά μην σου κλείνω το amor στην π.φ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Την τύφλα μου δεν ξέρω από λατινικά, εν τω μεταξύ :P

Libérée, délivrée
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Έλα να βλέπω το amor να το κλείνουμε!
Έλα τζιτζίκι κλείστο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω μαθηματικά τώρα. Πεθαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Πρώτη φορά γράφω νομίζω εδώ σε αυτό το τόπικ...:hello:
Βασικά ήθελα να πω σε όλα τα μέλη του φόρουμ μία Καλημέρα! Άλλωστε έχει χαράξει :P

Τι όμορφο που είναι να ξυπνάς πρωί πρωί με το πουρνό! Ξύπνησα πριν κανά 3ωρο, έκανα το μπανάκι μου, διάβασα λίγο για το σημερινό εργαστήριο ( πτέρυγα αεροπλάνου σε πεδίο ροής), τώρα θα τσιμπήσω κάτι για πρωινό και θα ανηφορίσω για τη σχολή να συνεχίσω όμορφα τη μέρα μου...:smartass:

Υ.Γ: Θέλω πολύ να με δω πως θα καταφέρω να αντέξω μέχρι τις 7 στη σχολή σήμερα που σηκώθηκα με τα κοκόρια! :hehe:
Αυτό και αν είναι ενδιαφέρον πείραμα ! Συμπεριφορά Stavri_ μέσα σε πεδίο αυξανόμενης ροής "καθημερινότητας" απουσία παράγοντα επαρκούς ύπνου.:vroum: ...
Κάτι μου λέει ότι στο τέλος της μέρας θα είμαι έτσι :1eye: και έτσι :hypno: ! :D

Πολλές ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Καλημέρα από Θεσσαλονίκη!:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το Libérée, délivrée έπρεπε να πάει eurovision :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Έλεος τζιτζίκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top