Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σε αυτή την περίπτωση, θα κάνουμε τρέξουμε μαραθώνιο προς την κατεύθυνση του σχολείου:P:P
όλο και κάτι εφεδρικό θα 'χουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Σε αυτή την περίπτωση, θα κάνουμε τρέξουμε μαραθώνιο προς την κατεύθυνση του σχολείου:P:P
όλο και κάτι εφεδρικό θα 'χουν:P

ενταξει. το σχολειο μου ειναι 20 λεπτα με το αυτοκινητο! :P για αυτο λεω εγω θα πεσουνε καντιλια
και δουλευω και 11 η ωρα το πρωι! θα προλαβω να τα δω μεχρι τις 11??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ενταξει. το σχολειο μου ειναι 20 λεπτα με το αυτοκινητο! :P για αυτο λεω εγω θα πεσουνε καντιλια
και δουλευω και 11 η ωρα το πρωι! θα προλαβω να τα δω μεχρι τις 11??

:P
θα προλάβεις, αρκεί να στηθείς από νωρίτερα:P
στην τελική, αν δεεεν, όλο και μια τηλεόραση θα υπάρχει βρε αδελφέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
:P
θα προλάβεις, αρκεί να στηθείς από νωρίτερα:P
στην τελική, αν δεεεν, όλο και μια τηλεόραση θα υπάρχει βρε αδελφέ:P

ναι αλλα στην τηλεοραση απ οτι ξερω δεν λενε για τις ειδικες κατηγοριες, οποτε... την βλεπω εγω την απολυση να ερχεται αυριο :P στην τελικη θα πω σε καναν φιλο μου να μπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι αλλα στην τηλεοραση απ οτι ξερω δεν λενε για τις ειδικες κατηγοριες, οποτε... την βλεπω εγω την απολυση να ερχεται αυριο :P στην τελικη θα πω σε καναν φιλο μου να μπει

Ααα είσαι ειδική κατηγορία:P
Μπορεί να πουν, τόσος κόσμος καίγεται!
Ναι μωρέ, απλά έλεγα να τα δεις ιδίοις όμμασι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ΓΑΜΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ αγχωθηκα ξαφνικα!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλη επιτυχία παιδάκιααα :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
σε 14 ωρεσ και 7 λεπτα...εβελα αντιστροφη μετρηση στο κινητο μου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
παιδιά καλά αποτελέσματα :)
για όσους είναι αγχωμένοι πιειτε μια μπυρίτσα
να χαλαρώσετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γεια σου Θωμά:)

Καλή επιτυχία στα καμάρια μας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
γειά σου jj
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα!!!! Καλή επιτυχία για όλους αύριο !!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ποια σχολη θελεις? ασχετο

κοιτα ειναι μπερδεμενο...εβαλα κλασικη φιλολογια 1 επιλογη και ειμαι 311 πανω και μετα εβαλα φπψ...το θεμα ειναι οτι στην αρχη δεν ηθελα φιλολογια μετα την εβαλα επειδη την επιανα και τωρα θελω φπψ που ηθελα αλλωστε εδω και 6 χρονια...το θεμα ειναι οτι δεν ξερω που θα μαι και αυτο με αγχωνει πιο πολυ!!!:Pεσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
κοιτα ειναι μπερδεμενο...εβαλα κλασικη φιλολογια 1 επιλογη και ειμαι 311 πανω και μετα εβαλα φπψ...το θεμα ειναι οτι στην αρχη δεν ηθελα φιλολογια μετα την εβαλα επειδη την επιανα και τωρα θελω φπψ που ηθελα αλλωστε εδω και 6 χρονια...το θεμα ειναι οτι δεν ξερω που θα μαι και αυτο με αγχωνει πιο πολυ!!!:Pεσυ?

Γιατί ρε πο*στη, γιατί δηλώνετε σχολές ανάλογα με τα μόρια...:/:
εύχομαι αν τελικά περάσεις φιλολογία να σ'αρέσει εξίσου με το ΦΠΨ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Γιατί ρε πο*στη, γιατί δηλώνετε σχολές ανάλογα με τα μόρια...:/:
εύχομαι αν τελικά περάσεις φιλολογία να σ'αρέσει εξίσου με το ΦΠΨ!

μαλακια εκανα αλλα επηρεαστηκα.ουτε και εγω ηξερα τι ηθελα για ενα διαστημα...ενταξει καποια στιγμη εφτασα σε ενα σημειο να λεω ασ μπω οπου να ναι αφου ειναι σχεδον ιδια αυτα...τι να πω...:Pφπψ ελπιζω και πιστευω...θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πφφφφφφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top