Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τι θεμα συζητησης εχει σημερα '???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
:eek:

Εγώ «σιχαίνομαι» τις βρωμόγατες.-
Είναι τα χειρότερα ζώα στον πλανήτη. Τέλος.
Σκύλοι και πάλι σκύλοι. Και σκύλοι που «τρώνε» γάτες.

Εγω αντιθετως τις λατρευω!:D
Βεβαια,ολα τα ζωακια τα αγαπαω αλλα στις γατες εχω μια αδυναμια!
Ισως γιατι απο μωρο εχω μεγαλωσει με γατες. Μια χρονια ταιζα 20 γατες,τα 11 απο αυτα ηταν γατακια :happy:
Η αγαπημενη μου ρατσα εκτος απο τα κοινα ευρωπαικα(ακα κεραμιδογατες) ειναι και η Τουρκικη Βαν.:inlove:
Και απο σκυλια εκτος απο τα ημιαιμα ειναι το Whest Hailand Terier, Jack Russel Terier, German Shepherd και Μαλαμουτ.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αλλεργιες προφανως :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εγω δυστυχως εχω αλλεργια στα κουνουπια:/:
Αν με τσιμπησουν, σε εκεινο το σημειο πριζομαι υπερβολικα και μου ξεπριζεται μονο αν βαλλω πανω του μαγειρικη σοδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω εχω στις σφήκες και στις μελισσες.. Αν με τσιμπήσει σε λαιμο, στηθος, κοιλια, μπουτι κλπ Τάσος97 will be dead
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αρα δεν ειμαι η μονη εδω που υποφερει επειδη και τις φοβαμαι αλλα και εχω αλλεργια ... Νταξ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τελος εγω πρεπει να κυκλοφορω με κουνουπιερα πανω απο τα ρουχα μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Φετος τα χειροτερα κουνουπια που υπαρχουν ειναι τα κουνουπια τιγρης.
Τα μαλακισμενα ειναι πιο μικρα σε μεγεθος και δεν ακουγονται πολυ οπως τα αλλα,με αποτελεσμα να μην τα καταλαβαινεις αμεσως.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Φετος τα χειροτερα κουνουπια που υπαρχουν ειναι τα κουνουπια τιγρης.
Τα μαλακισμενα ειναι πιο μικρα σε μεγεθος και δεν ακουγονται πολυ οπως τα αλλα,με αποτελεσμα να μην τα καταλαβαινεις αμεσως.:mad:
hellooo guys and gals :)

μπαίνω κάπως απότομα αλλά έχω απάντηση κ γω στο θέμα που αναλύετε τώρα, καθώς με ταλαιπωρεί :Ρ
τα κουνούπια τίγρης είναι και αυτά που τσιμπάνε και μέρα μεσημέρι.... ενώ τα άλλα μόνο νύχτα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ηταν ωραιο καλοκαιρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
hellooo guys and gals :)

μπαίνω κάπως απότομα αλλά έχω απάντηση κ γω στο θέμα που αναλύετε τώρα, καθώς με ταλαιπωρεί :Ρ
τα κουνούπια τίγρης είναι και αυτά που τσιμπάνε και μέρα μεσημέρι.... ενώ τα άλλα μόνο νύχτα :(

Ακριβως!
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Φετος τα χειροτερα κουνουπια που υπαρχουν ειναι τα κουνουπια τιγρης.
Τα μαλακισμενα ειναι πιο μικρα σε μεγεθος και δεν ακουγονται πολυ οπως τα αλλα,με αποτελεσμα να μην τα καταλαβαινεις αμεσως.:mad:
:redface::redface:Συμπασχουσα :whistle: και το εκνευριστικο ειναι αυτο ζζζζζ που ακους κοντα στα αυτια σου και σκεπαζεσαι πατοκορφα μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
:redface::redface:Συμπασχουσα :whistle: και το εκνευριστικο ειναι αυτο ζζζζζ που ακους κοντα στα αυτια σου και σκεπαζεσαι πατοκορφα μετα :P

Kαι αν κανει και πολυ ζεστη,την εχεις πατησει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Kαι αν κανει και πολυ ζεστη,την εχεις πατησει:P
Συγγνωμη αλλα εγω εχω προνοησει για αυτο και εχω αγορασει ενα ανεμιστηρακι απο αυτα που απο την αλλη πλευρα ειναι στυλο.Οποτε ειμαι μια χαρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδια οι βασεις δεν θα ανακοινωθουν στις 8 αλλα στις 10;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
παιδί μου τι 8 τι 10.... αφού αύριο είναι η μέρα, όλα καλά!!! λίγες ώρες σε χωρίζουν από το να αποκαλείσαι φοιτήτρια!! :) μην αγχώνεσαι όλα με την ώρα τους. πίστεψέ με δεν αξίζει. εγώ ως περσινή το συμπέρανα αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδί μου τι 8 τι 10.... αφού αύριο είναι η μέρα, όλα καλά!!! λίγες ώρες σε χωρίζουν από το να αποκαλείσαι φοιτήτρια!! :) μην αγχώνεσαι όλα με την ώρα τους. πίστεψέ με δεν αξίζει. εγώ ως περσινή το συμπέρανα αργότερα...
επειδη ημουν ετοιμη να δω τα αποτεσματα 8 η ωρα αλλα στην ανακοινωση το υπουργειο λεει θα μπορουμε στις 10. οποτε επιπλεον 2 ωρες αναμονη και αγχος :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
επειδη ημουν ετοιμη να δω τα αποτεσματα 8 η ωρα αλλα στην ανακοινωση το υπουργειο λεει θα μπορουμε στις 10. οποτε επιπλεον 2 ωρες αναμονη και αγχος :/:

δεν με καταλαβαίνεις :)

γιατί να αγχωθείς; θα αλλάξει το αποτέλεσμα αν το μάθεις στις 8 ή στις 10; το ίδιο θα είναι.
ή θα είναι αυτό που θες ή κάτι που έχεις ως επόμενη επιλογή.
-αν είναι αυτό που θες, όλα καλά! θα βγεις και θα παρτάρεις!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:

-αν δεν, δεν θα κάτσεις να σκάσεις! θα δεις αν διαφέρει πολύ η βάση από τα μόριά σου και θα σκεφτείς τι θέλεις να κάνεις. μπορείς να δοκιμάσεις να ξαναπροσπαθήσεις, ή να δώσεις μια ευκαιρια στη σχολη που πέρασες και αν δν σ αρεσει δώσε με το 10%. και μεταξύ μας, ένα μυστικό: δεν θα χάσεις ένα χρόνο. θα κερδίσεις ;) ουτως ή αλλως οταν οι αλλοι τελειωσουν θα βγουν στον αγωνα της ανεργιας οπότε όλοι χανουμε χρονια. και, ισα ισα, οταν εσυ πετυχεις μετα, θα εχεις τους αλλους να σου δινουνε σημειωσεις, συμβουλες.... ;) και θα εισαι πονηρη και πανετοιμη!!! ;) ξερω παιδι που εδωσε 3 φορες για να περασει στη σχολη που ηθελε και ειναι τρισευτυχισμενο σημερα ια αυτη του την επιλογη, και ενα αλλο που φοβοταν μην χασει χρονια, και δεν ξαναεδωσε, και σημερα ειναι δυστυχισμενο, εκανε 3 χρονια παραπανω να τελειωσει τη σχολη του και ακομα ψαχνει τροπο να ασχοληθει με αυτο που αρχικα ηθελε.

οποτε, keep calm!!! :) :) και να δεις που θα σου ερθουν ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top