Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πώς πάω στο Φυσικό ΑΠΘ με λεωφορείο;; :hmm:

Θα πας στο ΑΠΘ :P:P
έχει ξεχωριστή Haltestelle για το φυσικό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Θα πας στο ΑΠΘ :P:P
έχει ξεχωριστή Haltestelle για το φυσικό;:hmm:

Ξερω γω, ειναι διασκορπισμένα τα τμήματα στο κέντρο :hmm: Μόνο η αίθουσα τελετών και η λέσχη ξέρω πού είναι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ξερω γω, ειναι διασκορπισμένα τα τμήματα στο κέντρο :hmm: Μόνο η αίθουσα τελετών και η λέσχη ξέρω πού είναι :(

Γιατί πας από τώρα στο ΑΠΘ?Θες να τους δείξεις τι αστέρι έχουν να περιμένουν τα επόμενα 2 χρόνια? :P:redface::D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Γιατί πας από τώρα στο ΑΠΘ?Θες να τους δείξεις τι αστέρι έχουν να περιμένουν τα επόμενα 2 χρόνια? :P:redface::D:D:D:D:D

Για να τους δείξω πόσο αστείος είσαι. :confused:
Έχει μία εκδήλωση η ΕΕΦ την Κυριακή και γίνεται στο φυσικό, και δεν έχω ιδέα πού είναι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Για να τους δείξω πόσο αστείος είσαι. :confused:
Έχει μία εκδήλωση η ΕΕΦ την Κυριακή και γίνεται στο φυσικό, και δεν έχω ιδέα πού είναι :redface:

Αυτά πότε γίνονται και εγώ δεν τα παίρνω είδηση? :/:;)
Τεσπα,εφόσον είναι με φυσική,ούτως ή άλλως δε θα πήγαινα.Κάτι με θεωρητικά δε διοργανώνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
:hello:
Μόλις τελείωσα την κάρτα για την κολλητή μου, ευτυχώς βγήκε καλή. :D Τι κάνετεε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Italian: δεν έχω ιδέα από αστικά και το ξέρεις.

Panagiotis: ορίστε!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ξερω γω, ειναι διασκορπισμένα τα τμήματα στο κέντρο :hmm: Μόνο η αίθουσα τελετών και η λέσχη ξέρω πού είναι :(
Καλέ, όλα μαζεμένα στο ίδιο μέρος είναι :hehe: Απλά το campus του ΑΠΘ είναι αρκετά μεγάλο για τα ελληνικά δεδομένα.

Πιάσε έναν χάρτη (το κτίριο θετικών επιστημών είναι τέρμα πάνω αριστερά, Αγίου Δημητρίου και Εθνικής Αμύνης γωνία, ακριβώς κάτω από το Τελλόγλειο Ίδρυμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πώς πάω στο Φυσικό ΑΠΘ με λεωφορείο;; :hmm:

Ανάλογα από που έρχεσαι :P
Αν σταματησεις Καμάρα ανέβα εθνικής αμύνης.Απέναντι από το νοσοκομείο του Γεννηματά είναι η είσοδος που βγαίνει μπροστά στο κτίριο της ΣΘΕ που 'ναι το Φυσικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Γεια σας παιδια !!! Ειμαι καινουργιος στο ischool !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Wenn ich Deutschlehrer wäre, ich würde dort gehen!
(σωστά το'πα? :redface:)
Ευχαριστώ πάντως! :)

*würde ich da gehen
πρώτα το ρήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Έχει πάει κανεις/καμια Πάρο??
Για διακοπές αντροπαρέα τι προτείνετε Παροικία ή Νάουσα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
*würde ich da gehen
πρώτα το ρήμα!

Danke! :)

Έχει πάει κανεις/καμια Πάρο??
Για διακοπές αντροπαρέα τι προτείνετε Παροικία ή Νάουσα ??

Μύκονο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Spoiler alert, ανοίξτε αφού δείτε το video, αλλιώς θα χαλάσει το γέλιο:P
"Τέλεια! Πάνε τα καλά μου τα παπούτσια! Τη μισώ αυτή τη Ζούγκλα!"
"Ρώτα τον πού πήγε το λάμα να σου πει!"

Το συντακτικό της γριάς :hehe::hehe::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Spoiler alert, ανοίξτε αφού δείτε το video, αλλιώς θα χαλάσει το γέλιο:P
"Τέλεια! Πάνε τα καλά μου τα παπούτσια! Τη μισώ αυτή τη Ζούγκλα!"
"Ρώτα τον πού πήγε το λάμα να σου πει!"

Το συντακτικό της γριάς :hehe::hehe::rofl:
Πάνε αυτά τώρα κάτι βλακειές βγαίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Spoiler alert, ανοίξτε αφού δείτε το video, αλλιώς θα χαλάσει το γέλιο:P
"Τέλεια! Πάνε τα καλά μου τα παπούτσια! Τη μισώ αυτή τη Ζούγκλα!"
"Ρώτα τον πού πήγε το λάμα να σου πει!"

Το συντακτικό της γριάς :hehe::hehe::rofl:

:rofl::rofl::rofl:
Άξιζαν τα 2,5 λεπτά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παλέρμο κανείς;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top