Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
8C5B9907-7B1C-45C6-AF97-91882FCC5320.jpeg
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Μπήκε μαθητης και μαχαιρωσε παιδι και διευθυντή στο σχολειο κανα 500ρια μετρα απο το δικο μου, και πιάστηκαν 2 παιδια με ναρκωτικες ουσίες και αιχμηρα αντικείμενα πανω τους. Εχει τρελαθεί ο κοσμος..
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Ωραία, βάζω το ποπ κορν να γίνεται. Πόσο στραβά να πάει αυτό;
Μερικές φορές τα ούγκα μπούγκα που είχα για συμμαθητές κυριολεκτικά σχημάτιζαν ομάδες και πέταγαν τσάντες, ,σκούπες, ξύλα, βιβλία και έπαιζαν ξύλο μεταξύ τους :look:. Και ένας καθηγητής που είχαμε απλά έβαζε το βιβλίο μπροστά στο πρόσωπο του για να καλυφθεί και έλεγε "προσέξτε τον άμαχο πληθυσμό" και αποχωρούσε σιγά σιγά απο την αίθουσα :hehe:.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
ded30665b2ec1660d280b0041b764994.jpg
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Πέφτουν πολύ οι προσδοκίες καθώς περνάει ο χρόνος.
Με ρώταγαν τι θες να κάνεις, πιτσιρίκας απάνταγα γιατρός, γυμνάσιο απάνταγα χημικός, τώρα λεω αγρότης και τυχερός θα 'μαι... Με βλέπω του παραχρόνου ερμού με το μπουζούκι μου.

ξέρω οτι η αγροτική ζωή είναι δύσκολη, εννοείται. Ποτε μου δε θα έκανα κατι τετοιο....


Εκτος.. :whistle:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Πέφτουν πολύ οι προσδοκίες καθώς περνάει ο χρόνος.
Με ρώταγαν τι θες να κάνεις, πιτσιρίκας απάνταγα γιατρός, γυμνάσιο απάνταγα χημικός, τώρα λεω αγρότης και τυχερός θα 'μαι... Με βλέπω του παραχρόνου ερμού με το μπουζούκι μου.
Άλλη φάση είναι το μπουζούκι. Σε ζηλεύω λίγο.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Είναι δύσκολο το να είσαι αυτοδίδακτος και να μην μπορείς ουτε καν να διαβάσεις πεντάγραμμο. Παντως μου αρέσει σαν όργανο. περισσότερο απο την κιθάρα, περισσότερο απο οτιδήποτε. Ισως αμα γίνω καλύτερος να πάρω ενα κανονικό τετράχορδο να έχω στημ ζωή μου, πάντως η πρώτη μου αγάπη το τριχορδάκι μου δεν το απαλάσσω με τιποτα:choir:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ SMOOTH ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΜΟΥ :dash1:
και χω και 3 κειμενα γαμω
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
*your αλλά καταλάβατε

81za82.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
c170bc4c27c8ee2fb14d417456cf8816.jpg
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top