Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Αυτό. Τίποτα άλλο :hehe:.
Σκεψου μας την εβαλε ο διευθυντης, και οχι επειδη αργησαμε να μπουμε στην αιθουσα, αλλα επειδη αργησαμε στην προσευχη και καθομασταν πιο περα για να μην τους διακοψουμε. Αντε βγαλε ακρη...
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Σκεψου μας την εβαλε ο διευθυντης, και οχι επειδη αργησαμε να μπουμε στην αιθουσα, αλλα επειδη αργησαμε στην προσευχη και καθομασταν πιο περα για να μην τους διακοψουμε. Αντε βγαλε ακρη...
Μωρέ μήπως μιλάμε για τον ίδιο διευθυντή; Παρόμοιες οι ιστορίες 😂
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Χαχαχα αν τον λενε και Στεφανο... Ειναι πολλοι αλλα ειναι σκορπιοι αυτοι οι περιεργοι 😅
Α όχι, Γιάννης ήταν ο δικός μας. Καλά τέτοιο τζιμανι που ήταν, για ξαδέρφια με τον Στέφανο τον κόβω.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Α όχι, Γιάννης ήταν ο δικός μας. Καλά τέτοιο τζιμανι που ήταν, για ξαδέρφια με τον Στέφανο τον κόβω.
Today's subject, slavery. Μαλλον περνουσαν απο ειδικη εκπαιδευση καποιοι που πηγαιναν να παρουν τον ρολο του "διευθυντη", θελαν να μας κανουν τη ζωη πιο δυσκολη.
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Today's subject, slavery. Μαλλον περνουσαν απο ειδικη εκπαιδευση καποιοι που πηγαιναν να παρουν τον ρολο του "διευθυντη", θελαν να μας κανουν τη ζωη πιο δυσκολη.
Θα αποφοίτησαν σίγουρα με άριστα!
Πως τα βρίσκουν οι βλαμμένοι μεταξύ τους είναι τρομερό.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Σκεψου μας την εβαλε ο διευθυντης, και οχι επειδη αργησαμε να μπουμε στην αιθουσα, αλλα επειδη αργησαμε στην προσευχη και καθομασταν πιο περα για να μην τους διακοψουμε. Αντε βγαλε ακρη...
Η αλήθεια είναι οτι αρκετοί καθηγητές της δευτεροβάθμιας έχουν average στην καλύτερη και negative στην χειρότερη IQ. Λίγες οι εξαιρέσεις των λαμπρών εκπαιδευτικών, σημαντικές και καθοριστικές όμως. Οι υπόλοιποι βαριούνται την ζωή τους και εστιάζουν σε άνευ ουσίας βλακείες για να γεμίζουν την ημέρα τους.

Θυμάμαι κάτι αντίστοιχα περιστατικά με διευθυντές Χριστιανοταλιμπάν να αφρίζουν για τις μπλούζες που φορούσαν μαθήτριες ή το γεγονός οτι τραγουδούσαν τραγούδια της eurovision και άλλα τέτοια ωραία. Tragic να έχει φτάσει σε μια ηλικία και να ασχολείσαι με αηδίες :bleh:.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Οι υπόλοιποι βαριούνται την ζωή τους και εστιάζουν σε άνευ ουσίας βλακείες για να γεμίζουν την ημέρα τους.

Θυμάμαι κάτι αντίστοιχα περιστατικά με διευθυντές Χριστιανοταλιμπάν να αφρίζουν για τις μπλούζες που φορούσαν μαθήτριες ή το γεγονός οτι τραγουδούσαν τραγούδια της eurovision και άλλα τέτοια ωραία. Tragic να έχει φτάσει σε μια ηλικία και να ασχολείσαι με αηδίες :bleh:.
Να γιατι θελω να μπω στο δημοσιο.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Να γιατι θελω να μπω στο δημοσιο.
Συμφέρει απο την άποψη οτι έχεις σταθερό μηνιατικό στην μπάνκα βρέξει-χιονίσει, και εαν δεν είσαι αργόστροφος, και δεν κάθεσαι απλά να ξύνεσαι ή να παίζεις πασιέντζα στο ενδιάμεσο, δουλεύεις και σε side-project απο το οποίο είτε κάνεις το γούστο σου απλά, είτε και "πλουτίζεις" ταυτόχρονα.
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Θυμάμαι κάτι αντίστοιχα περιστατικά με διευθυντές Χριστιανοταλιμπάν να αφρίζουν για τις μπλούζες που φορούσαν μαθήτριες ή το γεγονός οτι τραγουδούσαν τραγούδια της eurovision και άλλα τέτοια ωραία. Tragic να έχει φτάσει σε μια ηλικία και να ασχολείσαι με αηδίες :bleh:.
Το δικό μας το φιντάνι έκανε παρτυ στο γραφείο του.
Μη ειρωνικά έφερνε το ραδιοφωνάκι του, έβαζε λαϊκά, κλείδωνε και τη πόρτα και μαζί με τον θρησκευτικό κάπνιζαν.
Αφού χτυπούσες 3-4 φορές τη πόρτα, σου άνοιγε και έβγαιναν ντουμάνια. Σαν θάλαμος αερίων ένα πράμα.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Το δικό μας το φιντάνι έκανε παρτυ στο γραφείο του.
Μη ειρωνικά έφερνε το ραδιοφωνάκι του, έβαζε λαϊκά, κλείδωνε και τη πόρτα και μαζί με τον θρησκευτικό κάπνιζαν.
Αφού χτυπούσες 3-4 φορές τη πόρτα, σου άνοιγε και έβγαιναν ντουμάνια. Σαν θάλαμος αερίων ένα πράμα.
Αυτό το πράγμα με το τσιγάρο δεν το κατάλαβα ποτέ μου. Αν μη τι άλλο σε σχολείο βρίσκονται.
Νόμιζα οτι συνέβαινε μόνο στο δικό μου, αλλά απο οτι φαίνεται εαν θέλει ένας μαθητής να πάει στο γραφείο καθηγητών σε αυτή την χώρα αναγκαστικά πρέπει να διακινδυνέψει να πάθει καρκίνο του πνεύμονα :hehe:.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Έχουν βγει οι βαθμοί σε ένα μάθημα αλλά σε εμένα δεν μου τον εμφανίζει. Έστειλα μειλ στον καθηγητή και μου είπε ότι ο βαθμός περάστηκε κανονικά. Λέω οκ θα μπω και αύριο να το δω μπορεί να έχει πρόβλημα το dias. Σήμερα όμως βγήκαν οι βαθμοί ενός άλλου μαθήματος και περάστηκαν κανονικά ενώ το χθεσινό μάθημα ακόμα δεν μου εμφανίζεται :/
Τελικά το πέρασα με 5 🙏🙏🙏🙏🙏
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,795 μηνύματα.
Μονοήμερη παραδόξως δεν έφαγα ποτέ αν και στο γυμνάσιο δεν υπήρχε μ@λ@κι@ που να μην ήμουν χωμένος μέσα και εγώ. Στο λύκειο ηρέμησα και κοιτούσα τη δουλειά μου.

Ωριαίες εν τάξει μπόλικες (τα κλασσικά για φασαρία), άντε και επισκέψεις στο γραφείο του διευθυντή. Αλλά μονοήμερη ποτέ. Μάλλον εκτιμούσαν το ότι -εν αντιθέσει με τους περισσότερους- εγώ τουλάχιστον όντως πήγαινα στο γραφείο και δεν έκανα σκασιαρχείο.
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αυτό το πράγμα με το τσιγάρο δεν το κατάλαβα ποτέ μου. Αν μη τι άλλο σε σχολείο βρίσκονται.
Νόμιζα οτι συνέβαινε μόνο στο δικό μου, αλλά απο οτι φαίνεται εαν θέλει ένας μαθητής να πάει στο γραφείο καθηγητών σε αυτή την χώρα αναγκαστικά πρέπει να διακινδυνέψει να πάθει καρκίνο του πνεύμονα :hehe:.
Μάλλον universal experience είναι 😂
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
Έχω να διαβάσω βιολογία, χημεία, έκθεση (γράφω την κυριακή σε 50+ σελίδες) και να κανω 3 ερμηνευτικά σχόλια 250 λέξεων το καθένα.

Κάθομαι όμως με την πετσέτα γύρω απο τα μαλλιά μου σαν τουρμπάνι χτυπώντας κομπολόι και πίνοντας κοκακόλα ακούγοντας την προσευχή του μάγκα... Να τανε το procrastinating επαγγελμα να ήμουν πλούσιος..
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
χτυπώντας κομπολόι και πίνοντας κοκακόλα ακούγοντας την προσευχή του μάγκα...

Μαγκιά και κόκα-κόλα δεν ταιριάζουν...

1711114727420.png
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Αν στείλω ένα μέιλ τέτοια ώρα και πω «καλησπέρα» είναι πολύ λάθος;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top