Καφετέρια του iSchool ΙΙ

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Πράγματι… Δεν είναι τίποτα. 7-8-9 βγαίνουν εύκολα αρκεί να εξοικειωθείς με τα διαγράμματα στο 7 και με τις διαδικασίες στο 8-9. «Φωτογράφισε» στο μυαλό σου τις διαδικασίες βασικά. Εγώ έτσι τις θυμάμαι.

Το 8 είναι για εμένα το πιο δύσκολο από τα 3.
Ναι τώρα τελειώσαμε το 8 και αποτι κατάλαβα το πιο σημαντικό είναι να έχεις καταλάβει σωστά τη θεωρία δεν έχει τόσες πολλές ασκήσεις ευτυχώς δηλαδή γιατί φτάσαμε αίμα στο 6ο😅
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι τώρα τελειώσαμε το 8 και αποτι κατάλαβα το πιο σημαντικό είναι να έχεις καταλάβει σωστά τη θεωρία δεν έχει τόσες πολλές ασκήσεις ευτυχώς δηλαδή γιατί φτάσαμε αίμα στο 6ο😅
Το 6 ομολογώ μου έχει κάτσει τόσο άσχημα γιατί δεν τα πήγα καλά στο διαγώνισμα που γράψαμε λόγω του Β1 που μου έφαγε ένα μισάωρο μόνο του. Ε και αγχώθηκα και πήρα σβάρνα και τα υπόλοιπα. Οπότε όλο το κεφάλαιο το απεχθάνομαι πλέον. Το αίμα το φτύνω τώρα στο 7-8-9 (με συνεχείς επαναλήψεις θεωρία) για να δικαιωθώ μετά το τελευταίο που έγραψα :lol:
 

Basiliki.kiki

Νεοφερμένος

Η Basiliki.kiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

arko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
ヾ(⌐■_■)ノ♪
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,830 μηνύματα.
Okay... what the actual **** ?
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
请别打扰我
मलाई एक्लै छाडिदेउ

1680970069985.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Παιδιά δεν είναι ότι δε μου αρέσει η σχολή μου, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΝΑ ΛΥΝΩ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑΣ.
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Παιδιά δεν είναι ότι δε μου αρέσει η σχολή μου, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΝΑ ΛΥΝΩ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑΣ.
του μπι ονεστ ένα άγνωστο αρχαίων το έλυνα ευχάριστα, ή ακόμα περισσότερο καμία άσκηση μετατροπής στα λατινικά που ήταν και τα αγαπημένα μου
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Παιδιά δεν είναι ότι δε μου αρέσει η σχολή μου, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΝΑ ΛΥΝΩ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑΣ.
Εγώ διαβάζοντας αυτό το μήνυμα ενώ έχω πάθει ήδη 3 κρίσεις πανικού προσπαθώντας να λύσω μια άσκηση φυσικής: 👁️👄👁️
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Εγώ διαβάζοντας αυτό το μήνυμα ενώ έχω πάθει ήδη 3 κρίσεις πανικού προσπαθώντας να λύσω μια άσκηση φυσικής: 👁️👄👁️
Καλά τέτοια εποχή όταν ήμουν στη θέση σου δε θα πω ότι το απολάμβανα. Γενικά στη διάρκεια της χρονιάς μου άρεσε, αλλά όταν έμπαινε η άνοιξη ήταν οτχ, γιατί αυξανόταν το άγχος.
Υπομονή λίγο έχει μείνει και καλή τύχη.

εγω διαβάζοντας για την σχολή , για την οποία έκοβα φλέβες και ασχολούμαι 25/8
Εγώ που οριακά δεν τρελάθηκα για να μπω στη σχολή και την άλλη Δευτέρα γράφω πρόοδο και δεν έχω ανοίξει βιβλίο, γτ είμαι σκατά ψυχολογικά.

Υ.Γ ΑΛΛΑ θα ανοίξω αύριο, όχι ότι θα πάει και πολύ καλά αυτό, αλλά τουλάχιστον θα προσπαθήσω.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
1682353162508.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.
Μπορεί σήμερα να έχω διαβάσει μόνο μία ώρα για τη σχολή, αλλά έμαθα ότι υπάρχει ελληνική λέξη για το μακιγιάζ και είναι η ψιμυθίωση. Πόσο χαίρομαι που πλουτίζω καθημερινά τις γνώσεις :-*
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,576 μηνύματα.
Μπορεί σήμερα να έχω διαβάσει μόνο μία ώρα για τη σχολή, αλλά έμαθα ότι υπάρχει ελληνική λέξη για το μακιγιάζ και είναι η ψιμυθίωση. Πόσο χαίρομαι που πλουτίζω καθημερινά τις γνώσεις :-*
Αν προσέχατε στα Αρχαία της Γ' Γυμνασίου θα το ξέρατε νωρίτερα κυρία Πακ :pfff: Αλλά έτσι τα σνομπάρετε τα θεωρητικά μαθήματα! :no:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,478 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Πόσο μαρέσει το 11ωρο speedrun εργασίας μπροστά απο το pc , δεν μπορω να το περιγράψω:alljumpy::book::hypno::wacko::dizzy2:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,659 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top