Καφετέρια του iSchool ΙΙ

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
1683757931574.png
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,602 μηνύματα.
Έχω φτάσει at the point που η στεναχώρια έχει γίνει απάθεια και θέλω απλά να τελειώνω.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,602 μηνύματα.
όλα καλά θα πάνε <3
Το έχεις μικρή joji 🥺❤️
Σας ευχαριστώ :hug:Η αλήθεια είναι ότι το συναίσθημα αυτό δεν φεύγει ότι και να μου πουν. Και θεωρώ θα επικρατήσει μέχρι και να δώσω. Απλά έχω μάθει να ζω έτσι. Μακάρι όντως να πάνε καλά τα πράγματα για να μην το κουβαλάω και μετά τις πανελλαδικές.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ :hug:Η αλήθεια είναι ότι το συναίσθημα αυτό δεν φεύγει ότι και να μου πουν. Και θεωρώ θα επικρατήσει μέχρι και να δώσω. Απλά έχω μάθει να ζω έτσι. Μακάρι όντως να πάνε καλά τα πράγματα για να μην το κουβαλάω και μετά τις πανελλαδικές.
Το μυστικό αυτή την περίοδο είναι να κοιμάσαι πολύ και να σκέφτεσαι λίγο :sleep:
Μακάρι όντως να πάνε καλά τα πράγματα για να μην το κουβαλάω και μετά τις πανελλαδικές.
Το έζησα πέρυσι , φέτος είπα δεν θα δω τίποτα μέχρι να βγουν οι βαθμοί να χαλαρώσω τουλάχιστον 2 εβδομάδες :music:
 

Shine

Νεοφερμένος

Η Shine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν είσαι μόνη πάντως, το άγχος μου έχει χτυπήσει κόκκινο το τελευταίο καιρό. Όμως, προσπάθησε κάθε μέρα να δίνεις τον καλύτερο σου εαυτό, αγνοώντας οποιαδήποτε δυσάρεστα συναισθήματα. Θυμάμαι από όταν ήμουν μικρή να μου λέει η μητέρα μου αυτή τη φράση : «ένα πουλί που κάθεται στο δέντρο, ποτέ δεν φοβάται ότι το κλαδί θα σπάσει, διότι η εμπιστοσυνη του δεν βρίσκεται στο κλαδί, αλλά στα φτερά του.» Κάθε φορά που αμφιβάλλω για τον εαυτό μου, σκέφτομαι αυτή τη φράση.
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Δεν είσαι μόνη πάντως, το άγχος μου έχει χτυπήσει κόκκινο το τελευταίο καιρό. Όμως, προσπάθησε κάθε μέρα να δίνεις τον καλύτερο σου εαυτό, αγνοώντας οποιαδήποτε δυσάρεστα συναισθήματα. Θυμάμαι από όταν ήμουν μικρή να μου λέει η μητέρα μου αυτή τη φράση : «ένα πουλί που κάθεται στο δέντρο, ποτέ δεν φοβάται ότι το κλαδί θα σπάσει, διότι η εμπιστοσυνη του δεν βρίσκεται στο κλαδί, αλλά στα φτερά του.» Κάθε φορά που αμφιβάλλω για τον εαυτό μου, σκέφτομαι αυτή τη φράση.
Νομίζω όλοι μας αγχωνόμαστε όλο και περισσότερο όσο πλησιάζουν οι μέρες. Και γω όλη τη χρονιά ήμουν σχετικά καλά, αλλά τις τελευταίες μέρες έχω ένα άγχος που δεν μπορώ να το ξεφορτωθώ με τίποτα. Αλλά τι να κάνουμε, επικεντρώνομαι στο διάβασμα και μερα με τη μέρα θα φτάσουμε στις 12 Ιουνίου 😪
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Υπομονή αγάπες και θα περάσουν οι μέρες και θα φύγει ένα βάρος από πάνω σας. Μία εμπειρία είναι και αυτή, απολαύστε την... όσο γίνεται βέβαια.

Καλή τύχη σε όλα :flowers:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Μόλις είδα ένα τικ τοκ που έλεγε ότι τα παιδιά που δίνουν φέτος πανελ τελείωσαν το δημοτικό το 17. ΤΟ 17 ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ. Πάει γέρασα τελείως :cry_x:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.
Μόλις είδα ένα τικ τοκ που έλεγε ότι τα παιδιά που δίνουν φέτος πανελ τελείωσαν το δημοτικό το 17. ΤΟ 17 ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ. Πάει γέρασα τελείως :cry_x:
Για να σε βοηθήσω στην κρίση ηλικίας σου, στις προσεχείς εκλογές ψηφίζουν οι γεννηθέντες το 2006, όταν ήσουν στην τρυφερή ηλικία των 5 και τελείωνες το νηπιαγωγείο!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Για να σε βοηθήσω στην κρίση ηλικίας σου, στις προσεχείς εκλογές ψηφίζουν οι γεννηθέντες το 2006, όταν ήσουν στην τρυφερή ηλικία των 5 και τελείωνες το νηπιαγωγείο!
Αν είναι δυνατόν, σαν και χθες θυμάμαι που ήμουν 17 και ψήφιζα για πρώτη φορά :laugh:
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,129 μηνύματα.
Μα τον Χριστό εψέ έγινε ο αγιασμός της Α' Λυκείου και παραμεθαύριο αρχίζουν οι εξετάσεις :hypno:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,862 μηνύματα.
Μόλις είδα ένα τικ τοκ που έλεγε ότι τα παιδιά που δίνουν φέτος πανελ τελείωσαν το δημοτικό το 17. ΤΟ 17 ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ. Πάει γέρασα τελείως :cry_x:
Εγώ το 2007 αποφοίτησα από το λύκειο. :cry_x:
Baby Boomers Ok GIF by Originals

boat-land-300x209.jpg
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ωραίο το 2ωρο κλάμα που έριξα στο τικτοκ , ώρα για κάτι πιο λαιτ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Μου πέταξε ένα τικ τοκ που έλεγε "αν δίνεις πανελλήνιες ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ" ε και το διάβασα. Αχ η δύναμη της συνήθειας :P
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.
Μου πέταξε ένα τικ τοκ που έλεγε "αν δίνεις πανελλήνιες ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ" ε και το διάβασα. Αχ η δύναμη της συνήθειας :P
Πακ, κοίτα μην πας σε κανένα σχολείο στις 2 Ιουνίου!
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Μου πέταξε ένα τικ τοκ που έλεγε "αν δίνεις πανελλήνιες ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ" ε και το διάβασα. Αχ η δύναμη της συνήθειας :P
Εγώ που μπαίνω στο τικ τοκ για να χαζέψω βλακείες μετά το διάβασμα και να ξεχαστώ και μου πετάει ένα τικ τοκ που λέει "ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΆΔΕΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΕΣ" 😪
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
Εγώ που μπαίνω στο τικ τοκ για να χαζέψω βλακείες μετά το διάβασμα και να ξεχαστώ και μου πετάει ένα τικ τοκ που λέει "ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΆΔΕΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΕΣ" 😪
Να πατάς δε με ενδιαφέρει, το έκανα και γω όταν μου πέταγε συνέχεια τικ τοκ σχετικά με ένα θέμα που με πονά :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top