Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,363 μηνύματα.
Σας παιδεύει βλέπω αυτό το μάθημα… και μια φίλη μου που είναι στο ίδιο έτος με εσένα εκεί κόπηκε!
Ναι γενικά κόβει πολλούς αυτός ο καθηγητής.
Τελείωσε ναι, πρώτο εξάμηνο ήταν αυτό, για την προσαρμογή. Στα επομενα καλύτερα!
Ναι αυτό πιστεύω και γω, βρήκα και πως να είναι πιο αποδοτικό στο εξής το διάβασμά μου.

Καλά αποτελέσματα Αναστάση 🤗
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Εγώ έχω τελειώσει από τις 13 του μήνα και ακόμη να βγουν 😋
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
DE79F5A9-945E-44A7-87DB-54BF665978E8.jpeg

E6A016A4-0BBE-4B3C-9385-08A65AF64CA5.jpeg


Το ανεβαζω και εδω ωστε να ξερετε τι συμβαινει γενικα. Να προσεχετε ολοι σας παρακαλω και ο,τι βλεπετε , ο,τι σας συμβαινει - ο,τι ακουτε να συμβαινει να το αναφερετε . Μην το κρατατε και να μην ντρεπεστε
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
View attachment 113648
View attachment 113649

Το ανεβαζω και εδω ωστε να ξερετε τι συμβαινει γενικα. Να προσεχετε ολοι σας παρακαλω και ο,τι βλεπετε , ο,τι σας συμβαινει - ο,τι ακουτε να συμβαινει να το αναφερετε . Μην το κρατατε και να μην ντρεπεστε
Γεμίσαμε μαλάκες και γαμιάδες που εκμεταλλεύονται τη θέση τους για να εξαναγκάζουν μικρά κορίτσια να πάνε μαζί τους για να περάσουν μαθήματα. Πόση κατρακύλα πια;
 

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεμίσαμε μαλάκες και γαμιάδες που εκμεταλλεύονται τη θέση τους για να εξαναγκάζουν μικρά κορίτσια να πάνε μαζί τους για να περάσουν μαθήματα. Πόση κατρακύλα πια;

Το χειρότερο νομίζω είναι η αντιμέτωπη. Είχα φίλη, συνομήλικη, η οποία κατηγορούσε τα ίδια τα κορίτσια σε παρόμοιες περιπτώσεις, ακόμα και όταν είχε αποδειχθεί η ενοχή των ανώμαλων. Όταν ένας νέος ανθρωπος σκέφτεται έτσι, φαντάσου η ευρύτερη κοινωνία.
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ερώτηση: για να παραλάβω ένα δέμα από τα ελτα (με courier είναι, σε περίπτωση που παίζει κάποιον ρόλο) πρέπει πρώτα να μου έρθει ειδοποιητήριο; Ή μπορώ να πάω και χωρίς να μου έχει έρθει;
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Ερώτηση: για να παραλάβω ένα δέμα από τα ελτα (με courier είναι, σε περίπτωση που παίζει κάποιον ρόλο) πρέπει πρώτα να μου έρθει ειδοποιητήριο; Ή μπορώ να πάω και χωρίς να μου έχει έρθει;
το tracking number τι αναφερει; αν βλεπεις πως εχει φτασει στο καταστημα απ' οπου θα το παραλαβεις μπορεις να πας

μερικες φορες αργουν να ενημερωσουν το συστημα και μπορει να σου ερθει μηνυμα οτι ειναι ετοιμο για παραλαβη σημερα ενω το πακετο σου εφτασε στο καταστημα χτες
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
το tracking number τι αναφερει; αν βλεπεις πως εχει φτασει στο καταστημα απ' οπου θα το παραλαβεις μπορεις να πας

μερικες φορες αργουν να ενημερωσουν το συστημα και μπορει να σου ερθει μηνυμα οτι ειναι ετοιμο για παραλαβη σημερα ενω το πακετο σου εφτασε στο καταστημα χτες
Έχει φτάσει εδώ και κάποιες μέρες αλλά δεν μου έστειλαν τίποτα γιαυτό και δεν πήγα. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση :)
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Έχει φτάσει εδώ και κάποιες μέρες αλλά δεν μου έστειλαν τίποτα γιαυτό και δεν πήγα. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση :)
Αν μέσω του tracking βλέπεις πως έχει φτάσει μπορείς να πάρεις τηλέφωνο ή να πας να ρωτήσεις εκεί αν έχουν το πακέτο. Όπως είπα μερικές φορές απλά δεν ενημερώνουν στην ώρα του το σύστημα ή μπορεί να έχει παραπέσει το πακέτο σου. Εγώ με το που βλέπω πως έχει φτάσει το δέμα μου στο κατάστημα της περιοχής μου αφήνω μια μέρα να περάσει κι αν μέχρι το μεσημέρι της επόμενης εργάσιμης δεν μου το έχουν φέρει οι διανομείς τότε πάω και το παίρνω μόνη μου ^^
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Ερώτηση: για να παραλάβω ένα δέμα από τα ελτα (με courier είναι, σε περίπτωση που παίζει κάποιον ρόλο) πρέπει πρώτα να μου έρθει ειδοποιητήριο; Ή μπορώ να πάω και χωρίς να μου έχει έρθει;
Νομίζω ότι δεν σου στέλνουν κάτι, σε παίρνει τηλέφωνο ο κουριερ για να ρωτησει αν εισαι σπίτι για να στο φέρει.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,627 μηνύματα.
Ευχαριστώ!

Άσχετο, αλλά θα μπορούσες να μου πεις πώς έκανες αυτό;

View attachment 114381


Σε απαντάω εδώ για να μη βγούμε off topic. Απλά πας στο προφίλ σου εκεί που λέει υπογραφή. Προσθέτεις εικόνες ( μόνο με δυνατότητα link/url ) και γράφεις το κείμενο σου.

Screenshot_22.png

Εν συνεχεία διαλέγεις την φωτογραφία από το google που θέλεις και κάνεις δεξί κλικ και αντιγραφή συνδέσμου και επικολλάς τον σύνδεσμο στο πλαίσιο που δείχνω

Screenshot_24.png

Screenshot_23.png
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,551 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Πώς νιώθεις που σε 1.5 μήνα δίνεις;

αντιοοοοοοοοοοο
DON'T SAY THAT αγχώνομαι και μόνο που το ακούω.
Εν τω μεταξύ εμείς βιολογία δεν έχουμε καν τελειώσει την ύλη θα κάνουμε το 9ο κεφάλαιο τη μεγάλη τρίτη και το κάνω και 1η φορά καλά θα πάει αυτό🤡🤡
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
DON'T SAY THAT αγχώνομαι και μόνο που το ακούω.
Εν τω μεταξύ εμείς βιολογία δεν έχουμε καν τελειώσει την ύλη θα κάνουμε το 9ο κεφάλαιο τη μεγάλη τρίτη και το κάνω και 1η φορά καλά θα πάει αυτό🤡🤡
Υπομονή :(( είναι λίγο στον αέρα όλα φέτος , όπως έχω καταλάβει. Τεράστια ύλη , δύσκολα κομμάτια.. υπομονή και όλα θα γίνουν και θα πάνε καλά❤️
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,327 μηνύματα.
DON'T SAY THAT αγχώνομαι και μόνο που το ακούω.
Εν τω μεταξύ εμείς βιολογία δεν έχουμε καν τελειώσει την ύλη θα κάνουμε το 9ο κεφάλαιο τη μεγάλη τρίτη και το κάνω και 1η φορά καλά θα πάει αυτό🤡🤡
Το 9ο είναι 4 σελιδουλες να τις μάθεις απέξω δεν έχει κάτι άλλο μην αγχώνεσαι
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Υπομονή :(( είναι λίγο στον αέρα όλα φέτος , όπως έχω καταλάβει. Τεράστια ύλη , δύσκολα κομμάτια.. υπομονή και όλα θα γίνουν και θα πάνε καλά❤️
Νταξει στα άλλα μαθήματα νιώθω ότι είμαι σε καλό επίπεδο, μονο στη βιολογία δυσκολεύομαι. Πράγμα ειρωνικό που το λέω εγώ που έγραψα 20 την 1η χρονιά και έβαλα 2η επιλογή βιολογικό 🤠
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,551 μηνύματα.
Το 9ο είναι 4 σελιδουλες να τις μάθεις απέξω δεν έχει κάτι άλλο μην αγχώνεσαι
Πράγματι… Δεν είναι τίποτα. 7-8-9 βγαίνουν εύκολα αρκεί να εξοικειωθείς με τα διαγράμματα στο 7 και με τις διαδικασίες στο 8-9. «Φωτογράφισε» στο μυαλό σου τις διαδικασίες βασικά. Εγώ έτσι τις θυμάμαι.

Το 8 είναι για εμένα το πιο δύσκολο από τα 3.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top