γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
εγώ ψυχολογία θέλω...
είμαι φιλοσοφία(παλιό φπψ)
Κοιτα εγω ακομα ειμαι ''βοδακι'' 3ου εξαμηνου. Εσυ που εισαι προχωρημένη δες τα αποτελεσματα των κατακτηριων της σχολης , ανταγωνισμο και βαθμους και κρινε. Αμα βαριέσαι και θες πες μου να το κανω εγω.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Κοιτα εγω ακομα ειμαι ''βοδακι'' 3ου εξαμηνου. Εσυ που εισαι προχωρημένη δες τα αποτελεσματα των κατακτηριων της σχολης , ανταγωνισμο και βαθμους και κρινε. Αμα βαριέσαι και θες πες μου να το κανω εγω.
1ο εξάμηνο ειμαιι!!!!
προχωρημένη δεν με λεσ...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
1ο εξάμηνο ειμαιι!!!!
προχωρημένη δεν με λεσ...
Οκ... σε ζηλευω γιατι δεν μπορω...προς το παρον χαλαρωσε και απολαυσε την επιστημη της νοησης και του πολιτισμου. Σε 4 χρονια θα δεις τι θελεις και μπορεις , ασε που ισως να κανουν και εσωτερικη κινητικότητα.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Οκ... σε ζηλευω γιατι δεν μπορω...προς το παρον χαλαρωσε και απολαυσε την επιστημη της νοησης και του πολιτισμου. Σε 4 χρονια θα δεις τι θελεις και μπορεις , ασε που ισως να κανουν και εσωτερικη κινητικότητα.
τι εννοείς εσωτερική κινητικότητα?
Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
τι εννοείς εσωτερική κινητικότητα?
Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!
Την ανακοινωσε ως ιδεα ο γαβρουγλου και μετα την επανελαβε ο διγαλακης, να μπορεις να παρεις διπλο πτυχιο σε συγγενη τμηματα. Νομιζω θα την νομοθετησουν πριν το καλοκαιρι. Το αγκαθι μπορει να ειναι η βαση εισαγωγης.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Την ανακοινωσε ως ιδεα ο γαβρουγλου και μετα την επανελαβε ο διγαλακης, να μπορεις να παρεις διπλο πτυχιο σε συγγενη τμηματα. Νομιζω θα την νομοθετησουν πριν το καλοκαιρι. Το αγκαθι μπορει να ειναι η βαση εισαγωγης.
θέλω πολύ να παω πάντως!
όποτε το ελπίζω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Όχι Λένω ντάξει , στην ψυχολογία είπε χαχα :laugh:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι Λένω ντάξει , στην ψυχολογία είπε χαχα :laugh:
Πήγε η καρδιά μου στη θέση της!
Είδα το θέμα "κατατακτήριες για Ιατρική" και φοβήθηκα!
Εγώ πάντως δεν ξαναπερνάω και φέτος την ίδια ιστορία!
Κανονίστε!

@Μακενζι Περίμενε πρώτα να δεις τι θα γίνει με τα διπλά πτυχία και μετά αποφασίζεις τι θα κάνεις.
΄Εχεις μπροστά σου καιρό βρε κορίτσι!
΄Ολα θα γίνουν!
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν ξαναπερνάω και φέτος την ίδια ιστορία!
Κανονίστε!
τι μου θύμησες... ωραίες εποχές ακόμα τις θυμάμαι :loltooth:

@Μακενζι Εχεις αρκετό καιρό μπροστά σου για να ανακαλύψεις τι θελεις πραγματικα. Όντας παλιότερα στην ίδια θέση με εσένα ο χρόνος και η υπομονή μου, μου έδειξαν τι επιζητώ όσον αφορα τις μελλοντικές σπουδές μου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Γιατι του την λετε του κοριτσιου? νεος ειμαι εδω ,αλλα ομορφα και γλυκα τα λεει.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Γιατι του την λετε του κοριτσιου? νεος ειμαι εδω ,αλλα ομορφα και γλυκα τα λεει.
Όπως είπα πέρσι ήμουν σε παρόμοια θέση με τη Μακένζι.

Κάθε μέρα άλλαζα επαγγέλματα, δημιουργούσα καινούργια θέματα στο ischool περί ιατρικής στο εσωτερικό, εξωτερικό και η Λενώ όπως και άλλα άτομα απαντούσαν σε όλα τα θέματα και λόγω που άλλαζα συνέχεια θέματα όπως ήταν λογικό ήταν κουραστικό.

Σχετικά με αυτό που έγραψα για την Μακένζι ουδέποτε δεν θα έγραφα κάτι για να "της την πω" και είμαι σίγουρος ούτε κάποιος άλλος (ειδικά η Λενώ, έχει βοηθήσει αρκετό κόσμο). Επειδή διακρίνω ένα είδος φόβου για το μέλλον μιας που τώρα μπήκε στη σχολή της ήθελα να της πω να μην φοβάται διότι μπορεί να είναι σε μια παρόμοια θέση με αυτή που ήμουν πέρσι. Έχοντας μάθει λίγα πράγματα ήθελα να της συμβουλέψω, τουλάχιστον να το προσπαθήσω.

Επαναλαμβάνω ότι ποτέ δεν θα απέτρεπα, ούτε κανένας άλλος στο δικαίωμα έκφρασης ενός άλλου μέλους, μάλλον φάνηκε ότι της την λέμε κατά κάποιο τρόπο αν και ακόμα δεν μπορώ να το διακρίνω όμως τέλος πάντων :kitty:
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
αμα περιμενετε να περασετε στις κατατακτηριες με πλαγιο τροπο απλα ειστε αξιοι της μοιρας σας!μπορει σε καποιες σχολες να γινεται εγω παντως για τα πανεπιστημια που ξερω αυτο δεν ισχυει σε καμια περιπτωση!
 

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
αμα περιμενετε να περασετε στις κατατακτηριες με πλαγιο τροπο απλα ειστε αξιοι της μοιρας σας!μπορει σε καποιες σχολες να γινεται εγω παντως για τα πανεπιστημια που ξερω αυτο δεν ισχυει σε καμια περιπτωση!
Το λάδωμα και το μέσο πέφτει παντού δυστυχώς...Τρομερά άδικο μεν, θα έλεγα ότι θα το βρουν μπροστά τους μετά αλλά εάν μπορούν να μπουν σε τοπ σχολές έτσι, φαντάσου τι άλλο είναι ικανοί να κάνουν...
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Μηπως παιζει να εχει κανεις σημειωσεις Χημειας ,ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Α και Β για ιατρικες σχολες?
Μπες στην σελίδα που έχουν οι φοιτητές της ιατρικής στο φεισμπουκ 😁 βοηθάνε με σημειώσεις παλιά θέματα κλπ
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Όπως είπα πέρσι ήμουν σε παρόμοια θέση με τη Μακένζι.

Κάθε μέρα άλλαζα επαγγέλματα, δημιουργούσα καινούργια θέματα στο ischool περί ιατρικής στο εσωτερικό, εξωτερικό και η Λενώ όπως και άλλα άτομα απαντούσαν σε όλα τα θέματα και λόγω που άλλαζα συνέχεια θέματα όπως ήταν λογικό ήταν κουραστικό.

Σχετικά με αυτό που έγραψα για την Μακένζι ουδέποτε δεν θα έγραφα κάτι για να "της την πω" και είμαι σίγουρος ούτε κάποιος άλλος (ειδικά η Λενώ, έχει βοηθήσει αρκετό κόσμο). Επειδή διακρίνω ένα είδος φόβου για το μέλλον μιας που τώρα μπήκε στη σχολή της ήθελα να της πω να μην φοβάται διότι μπορεί να είναι σε μια παρόμοια θέση με αυτή που ήμουν πέρσι. Έχοντας μάθει λίγα πράγματα ήθελα να της συμβουλέψω, τουλάχιστον να το προσπαθήσω.

Επαναλαμβάνω ότι ποτέ δεν θα απέτρεπα, ούτε κανένας άλλος στο δικαίωμα έκφρασης ενός άλλου μέλους, μάλλον φάνηκε ότι της την λέμε κατά κάποιο τρόπο αν και ακόμα δεν μπορώ να το διακρίνω όμως τέλος πάντων :kitty:
δεν μίλησα για καμία ιατρική...
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top