eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,663 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.
Πραγματι οι νοσηλευτες μπαινουν στο 3ο εξαμηνο ιατρικης εκπα μαζι με τους βιολογους, στο 5ο οδοντιατροι. Οχι ομως ολοι οι νοσηλευτες οι φρεσκοι μονο,οι αλλοι θα δουμε.
1626827142432.png
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Το αναφέρει σε αυτό που ανέβασες:

"Αν υπάρχουν περισσότεροι υποψήφιοι με την ίδια συνολική βαθμολογία, -για την αποφυγή της υπέρβασης- λαμβάνεται υπόψη η κατοχή πτυχίου Σχολής/Τμήματος με συναφή μαθήματα με την Ιατρική Σχολή όπως αυτά ορίζονται από τα αντίστοιχα προγράμματα σπουδών. Σύμφωνα με την από 12.04.2019 απόφαση Συνέλευσης της Ιατρικής Σχολής για τις περιπτώσεις ισοβαθμίας, επιτυχόντων πτυχιούχων Α.Ε.Ι. των Σχολών/Τμημάτων: Νοσηλευτικής, Κτηνιατρικής, Βιολογίας, Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής, Φαρμακευτικής, Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας, θα τηρείται η ανωτέρω σειρά η οποία καθορίστηκε κατόπιν εξετάσεως της συνάφειας, ως προς τα μαθήματα που διδάχθηκαν για τη λήψη πτυχίου σύμφωνα με τα προγράμματα σπουδών και βάσει αυτών καθορίστηκε η ανωτέρω σειρά. Αν ο αριθμός των συναφών μαθημάτων είναι ίδιος μεταξύ των ισοβαθμούντων υποψηφίων, γίνεται κλήρωση μεταξύ των ισοδύναμων υποψηφίων"
Δεν το χα προσεξει. Καλο αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πιο αναλυτικά να μιλήσει κάποιος νοσηλευτης(εν ενέργεια οχι φοιτητης)για την εμπειρία του και οι λοιποί να αφήσουμε τις εικασίες και τα νομίσματα. 😷
Συζητάμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.
ε ,μας μαλωσαν Εustace... ε , ε δεν πειραζει, εμεις θα συζηταμε ομως,κανει καλο στην επιδερμιδα.
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Πραγματι οι νοσηλευτες μπαινουν στο 3ο εξαμηνο ιατρικης εκπα μαζι με τους βιολογους, στο 5ο οδοντιατροι. Οχι ομως ολοι οι νοσηλευτες οι φρεσκοι μονο,οι αλλοι θα δουμε.
View attachment 83533
Για την ισοβαθμια που θα εξεταζουν την ανωτερω σειρα σημαινει οτι αν πχ ισοβαθμισουν ενας αποφοιτος Βιολογικου και ενας Φαρμακευτικης, θα παρουν αυτον του Βιολογικου;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.
Για την ισοβαθμια που θα εξεταζουν την ανωτερω σειρα σημαινει οτι αν πχ ισοβαθμισουν ενας αποφοιτος Βιολογικου και ενας Φαρμακευτικης, θα παρουν αυτον του Βιολογικου;;
Θα εξετασουν την σχετικοτητα των μαθηματων λενε, μηπως τα φαρμακα εχουν περισοτερο σχετικοτητα απο τα ποντικακια?
 

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τα επτά τμήματα βιοεπιστημών παρουσιάζουν διαφοροποιήσεις στο πρόγραμμά σπουδών τους. Σίγουρα όμως θεωρώ πως το πρόγραμμα σπουδών των τμημάτων φαρμακευτικής παρουσιάζει μεγαλύτερη συνάφεια με αυτό της ιατρικής.
Για την ιστορία, φέτος στην ιατρική Δ.Π.Θ από τους επιλαχόντες που ισοβάθμησαν επιλέχθηκε απόφοιτος νοσηλευτικής ΕΚΠΑ έναντι άλλων δύο αποφοίτων από τα τμήματα Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής και Βιολογίας Κρήτης.
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Για την ισοβαθμια που θα εξεταζουν την ανωτερω σειρα σημαινει οτι αν πχ ισοβαθμισουν ενας αποφοιτος Βιολογικου και ενας Φαρμακευτικης, θα παρουν αυτον του Βιολογικου;;
Ο αποφοιτος της φαρμακευτικης εχει κανει και μαθηματα ιατρικά που δεν τα εχει κανει ο βιολογος
 

smaug

Νεοφερμένος

Ο smaug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα ! παραδίδονται μαθήματα κατατακτήριων (προετοιμασία για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας στη Λάρισα) στο μάθημα της Βιολογίας . είμαι απόφοιτη Βιοχημείας και πλέον 5ο έτος φοιτήτρια στο τμήμα Ιατρικής περνώντας με κατατακτήριες εξετάσεις . Όπως κάθε σχολή έχει τις ιδιαιτερότητες της έτσι και η Λάρισα είναι ιδιαίτερα απαιτητική στο μάθημα της βιολογίας και ιδίως τα τελευταία χρόνια όλο και περισσότερο και στόχος μου είναι να σας κάνω την όλη διαδικασία ευκολότερη εφόσον πλέον έζησα από πρώτο χέρι τους ίδιους τους καθηγητές . Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι κάνετε !!

για πληροφορίες 6981215314
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα ! παραδίδονται μαθήματα κατατακτήριων (προετοιμασία για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας στη Λάρισα) στο μάθημα της Βιολογίας . είμαι απόφοιτη Βιοχημείας και πλέον 5ο έτος φοιτήτρια στο τμήμα Ιατρικής περνώντας με κατατακτήριες εξετάσεις . Όπως κάθε σχολή έχει τις ιδιαιτερότητες της έτσι και η Λάρισα είναι ιδιαίτερα απαιτητική στο μάθημα της βιολογίας και ιδίως τα τελευταία χρόνια όλο και περισσότερο και στόχος μου είναι να σας κάνω την όλη διαδικασία ευκολότερη εφόσον πλέον έζησα από πρώτο χέρι τους ίδιους τους καθηγητές . Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι κάνετε !!

για πληροφορίες 6981215314
 

Τρογκμπα

Νεοφερμένος

Ο Τρογκμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Υπέροχα 😣. Θέλω να κλάψω λίγο αλλά οκ... Τουλάχιστον στην ύλη είδα ότι της αλλεξανδουπολης τα βιβλία π χω πάνω κάτω είναι ίδια με της Πάτρας π αγόρασα πρόσφατα.. Εκτός από ένα που μάλλον δεν εχω
Πόσα λεφτά σου κόστισαν τα βιβλία και επιπλέον πως τα πας με το διάβασμα
 

MaRiA.R

Νεοφερμένος

Η MaRiA.R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες ιατρικής Αλεξανδρούπολης τον επόμενο χρόνο. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν θέματα ή σημειώσεις που μπορώ να αγοράσω από κάποιον που έχει δώσει στο παρελθον ώστε να έχω μια κατεύθυνση στο διάβασμα μου.
 

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γεια σου Μαρία. Είμαι επιτυχών στις φετινές κατατακτήριες εξετάσεις της Ιατρικής ΔΠΘ. Μπορείς να μου στείλεις ένα προσωπικό μήνυμα για να σου λύσω τυχόν απορίες με την ύλη και το διάβασμα.
 

Μαρία89

Νεοφερμένος

Η Μαρία89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σου Μαρία. Είμαι επιτυχών στις φετινές κατατακτήριες εξετάσεις της Ιατρικής ΔΠΘ. Μπορείς να μου στείλεις ένα προσωπικό μήνυμα για να σου λύσω τυχόν απορίες με την ύλη και το διάβασμα.
καλησπέρα! Θα μπορούσες να μου στείλεις ενα εμαιλ στο lmaria-89@hotmail.com.ευχαριστώ πολύ!
 

hlias2000

Νεοφερμένος

Ο hlias2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες στην Ιατρική Αθηνών και ήθελα να ρωτήσω ποίες είναι οι απόψεις σας για γνωστά φροντιστήρια (με αυτό το θέμα) στο κέντρο της Αθήνας και αν αξίζει να πάω σε κάποια απο αυτά.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Αξιζει σε 1 συγκεκριμενο, το οποιο εχει πολυ αναλυτικα blogs και ανασκοπηση θεματων/πρακτικων κατατακτηριων καθως και δημοσιευση των επιτυχοντων.
Δεν θα πω ονομα, αλλα το βρισκεις ευκολα με το google.
 

ReniaCobain

Νεοφερμένος

Η ReniaCobain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αξιζει σε 1 συγκεκριμενο, το οποιο εχει πολυ αναλυτικα blogs και ανασκοπηση θεματων/πρακτικων κατατακτηριων καθως και δημοσιευση των επιτυχοντων.
Δεν θα πω ονομα, αλλα το βρισκεις ευκολα με το google.
Καλησπέρα, θα μπορούσες να δώσεις κάποιες επιπλέον πληροφορίες για το φροντιστήριο αυτό? Ενδιαφέρομαι και γω για την Ιατρική Αθηνών μέσω κατατακτηρίων. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα μπορούσες να δώσεις κάποιες επιπλέον πληροφορίες για το φροντιστήριο αυτό? Ενδιαφέρομαι και γω για την Ιατρική Αθηνών μέσω κατατακτηρίων. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
Μπορεις να πατησεις στο google τους ορους "blog" "κατατακτηριες ιατρικης" "αθηνα" "σχολιασμος αποτελεσματων".

Ειναι απλα το καλυτερο, τον μισο μηνα που το παρακολουθησα, θεωρω πώς εαν οι συνθηκες μου ηταν αλλιως και μπορουσα να το συνεχισω θα ημουν μεσα απο την πρωτη φορα και Αθηνα. Τμηματα δημιουργουνται συνηθως με την αρχη της νεας χρονιας και βαρια μεχρι το μαιο.
Διαβασε το μπλογκ, επικοινωνησε μαζι τους και σχηματισε τη δικη σου αποψη.
δεν μπορω να πω παραπανω πραγματα γιατι αποτελει ιδιωτικη επιχειρηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ReniaCobain

Νεοφερμένος

Η ReniaCobain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπορεις να πατησεις στο google τους ορους "blog" "κατατακτηριες ιατρικης" "αθηνα" "σχολιασμος αποτελεσματων".

Ειναι απλα το καλυτερο, τον μισο μηνα που το παρακολουθησα, θεωρω πώς εαν οι συνθηκες μου ηταν αλλιως και μπορουσα να το συνεχισω θα ημουν μεσα απο την πρωτη φορα και Αθηνα. Τμηματα δημιουργουνται συνηθως με την αρχη της νεας χρονιας και βαρια μεχρι το μαιο.
Διαβασε το μπλογκ, επικοινωνησε μαζι τους και σχηματισε τη δικη σου αποψη.
δεν μπορω να πω παραπανω πραγματα γιατι αποτελει ιδιωτικη επιχειρηση.
Αρχικά, ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν επικεντρώθηκα στα σωστά αποτελέσματα του google, είναι ομάδα που αποτελείται από 3 καθηγητές (3 διαφορετικά blog)? Ένα για το κάθε μάθημα?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top