Κατατακτήριες ΠΤΠΕ Ρεθύμνου

DENVER

Νεοφερμένος

Ο DENVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα !
Έχει δώσει κανείς κατατακτήριες για το παιδαγωγικό τμήμα προσχολικής εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Κρήτης στο Ρέθυμνο? Αν ναι, πήγε σε κάποιο φροντιστήριο ? Επίσης δίνουν πολλοί για το συγκεκριμένο τμήμα κάθε χρόνο?

sophieBVB

Νεοφερμένος

Η sophieBVB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ έδωσα τώρα τον Μάιο. Αρχικά μας είπαν ότι είχαν δηλώσει 60 ατομα, ήρθαν τα 15 αλλά στην πορεία μείναμε 14. Τα θέματα ήταν μέτριας δυσκολίας ΕΚΤΟΣ από γλώσσα και λογοτεχνία που κατά τη γνώμη μου - και των περισσότερων- ήταν 2 θέματα εκτός ύλης. Βέβαια αυτό ποτέ δεν ειπώθηκε για να πάρουμε κάποια απάντηση. Προσωπικά δεν πήγα σε κάποιο φροντηστηριο και να ήθελα δεν νομίζω ότι υπάρχει Κρήτη τουλάχιστον. Εαν χρειάζεσαι παραπάνω πληροφορίες πες μου 😊

Gelaki

Νεοφερμένος

Η Gelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα κ εγω εδωσα τον Μαιο,Σοφια περασες?

Gelaki

Νεοφερμένος

Η Gelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κ εγωωω...Μπραβο συγχαρητηρια,παλευω τωρα να βγαλω ακρη με τα μαθηματα που θα δηλωσουμε κ να δω που θα βρουμε σημειωσεις για την εξεταστικη Σεπτεμβριου,εσυ εκανες τιποτα?

sophieBVB

Νεοφερμένος

Η sophieBVB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και σε εσένα! Εγώ δήλωσα μαθήματα αλλά δεν νομίζω να τα δώσω.

Natassa.91

Νεοφερμένος

Η Natassa.91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα,ενδιαφερομαι κι εγω να δωσω κατατακτηριες τον Δεκεμβριο. Υπαρχουν μηπως σημειωσεις για τα μαθηματα; Και μηπως εχετε θεματα προηγουμενων ετων κατατακτηριων;

Ευχαριστω εκ των προτερων.

sophieBVB

Νεοφερμένος

Σημειωσεις ίσως βρεις εαν ψάξεις στο ίντερνετ. Θέματα παλιότερων ετών δεν υπάρχουν σίγουρα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια