Κατατακτήριες ΠΤΠΕ Ρεθύμνου

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

RMXK

Νεοφερμένος

Η RMXK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έδωσε στις φετινές εξετάσεις: πόσοι συμμετείχαν και πόσοι πέρασαν; Επίσης υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να με κατατοπίσει που θα βρω υλικό κτλ; Υπάρχει κάποιος τωρινός φοιτητής που θα μπορούσε να βοηθήσει με υλικό ή καθοδήγηση; Ακόμη, τα μαθήματα στο πτπε (εφόσον περάσει ο υποψήφιος) είναι υποχρεωτικής παρακολούθησης;
Ευχαριστώ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dora 27

Νεοφερμένος

Η Dora 27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ έδωσα τώρα τον Μάιο. Αρχικά μας είπαν ότι είχαν δηλώσει 60 ατομα, ήρθαν τα 15 αλλά στην πορεία μείναμε 14. Τα θέματα ήταν μέτριας δυσκολίας ΕΚΤΟΣ από γλώσσα και λογοτεχνία που κατά τη γνώμη μου - και των περισσότερων- ήταν 2 θέματα εκτός ύλης. Βέβαια αυτό ποτέ δεν ειπώθηκε για να πάρουμε κάποια απάντηση. Προσωπικά δεν πήγα σε κάποιο φροντηστηριο και να ήθελα δεν νομίζω ότι υπάρχει Κρήτη τουλάχιστον. Εαν χρειάζεσαι παραπάνω πληροφορίες πες μου 😊
Καλησπέρα. Θα ήθελα τα φώτα σας. Είμαι φιλόλογος και σκέφτομαι να δώσω κατακτηριες στο τμήμα προσχολικής Ρεθύμνου. Είναι υποχρεωτική η φυσική παρουσία ή υπάρχει ευελιξία όσον αφορά τις παρακολουθησεις;
 
Τελευταία επεξεργασία:

vasilismar

Νεοφερμένος

Ο vasilismar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα, μένω Ηράκλειο και επιθυμώ να δώσω κατατακτήριες στο τμήμα προσχολικής Ρεθύμνου. Κανένα φροντιστήριο δεν αναλαμβάνει δυστυχώς. Αν κάποιος φίλος έχει σημειώσεις θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα...🙏
poker01joker@yahoo.gr
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top