Καλοκαιρινό ανδρικό ντύσιμο

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
προσωπικα, δεν κοιταω τις μαρκες.
ωραιο καλοκαιρινο ντυσιματακι για εναν ανδρα κατ' εμε ειναι τα ωραιων χρωματων τ-σερτς/πολο μπλουζακια συνδυασμενα με βερμουδες τζιν η καπου αλλου υφασματος η με μακρυ τζιν.ως προς το πατουμενο αθλητικουλι,μοκασινι,αλλ σταρ η μια καλη δερματινη σαγιοναρα(προς θεου οχι πλαστικη παραλιας αγοριααααα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
αγορια βαλτε ο,τι θελετε εκτος απο σαγιοναρες!!! ειτε πλαστικες,ειτε υφασματινες,ειτε δερματινες δειχνουν απαισιες!(εκτος απο την παραλια βεβαια που επιβαλλεται ) αλλα μη τις φορατε παραεξω παρα τη ζεστη που ισως εχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
ααα και αν βαλετε σαγιοναρακι κοψτε νυχακι και πλυνετε το ποδαρακι!!ειδα προχτες εναν με σαγιοναρα και καθοταν σε ενα σκαμπο και φαινοταν η πατουσαρα μαυρηηη!ΑΙΣΧΟΣ!=ΡΡΡΡΡΡκατα τα αλλα ηταν ενα πολυ σταιλις αγοριιι=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αγορια βαλτε ο,τι θελετε εκτος απο σαγιοναρες!!! ειτε πλαστικες,ειτε υφασματινες,ειτε δερματινες δειχνουν απαισιες!(εκτος απο την παραλια βεβαια που επιβαλλεται ) αλλα μη τις φορατε παραεξω παρα τη ζεστη που ισως εχει :P

ααα και αν βαλετε σαγιοναρακι κοψτε νυχακι και πλυνετε το ποδαρακι!!ειδα προχτες εναν με σαγιοναρα και καθοταν σε ενα σκαμπο και φαινοταν η πατουσαρα μαυρηηη!ΑΙΣΧΟΣ!=ΡΡΡΡΡΡκατα τα αλλα ηταν ενα πολυ σταιλις αγοριιι=Ρ

Αυτό το πράμα με τις σαγιονάρες!! Ντάξειιι αμα δεν εχουμε βρωμικες πατουσες τι σας νοιαζειι να τις φοραμε!! Ολο allstarakia και σενια παποθτσακια δηλαδη και εσεις με τα σανδαλια ολο το καλοκαιρι;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τρια πραγματα να αποφυγεται, που τα θεωρω τραγικα:
1. Πουκαμισο με βερμουδα
2. Τζιν βερμουδες (τυπου ψαραδικες)
3. Αυτα τα "πεδιλα" που ειναι τραγικα
4. Στην παραλια αποφυγετε να φορατε μπλουζα στο ιδιο χρωμα με το μαγιο
5. Το μαγιο μονοχρωμο και οσο πιο λιτο γινεται. Αυτα τα παρδαλα τα γυφτικα αφηστε τα για αλλου

Για μενα τa ιδανικο για το πρωι ειναι:
-απλο t-shirt με βερμουδιτσα, rayban, και all star (το μαλλι ας ειναι λιγο "ο,τι να ναι", δηλαδη οχι αυτες τις στημενες καγκουρικες μαλακιες, και ας μακρυνει και λιγο)
-πουκαμισο/tshirt κοντομανικο, τζινακι, rayban και all star (αυτο το κανω και γω που ειμαι ανωμαλος και φοραω τζιν καλοκαιριατικο)

Και για το βραδυ εξαρταται. Ισως στο ιδιο στυλακι με το πρωι, μαζι με καμια λεπτη ζακετα.

Επισης μ' αρεσουν και τα σαλβαρια, αλλα δεν ξερω ποσοι εδω το ασπαζεστε :P

*γενικα αφεθειτε λιγο ελευθεροι. Δηλαδη, οκ, καλοκαιρι ειναι. Υιοθετειστε ενα πιο ροκ στυλ και Απελευθερωθειτε Αδερφια!*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τρια πραγματα να αποφυγεται, που τα θεωρω τραγικα:
1. Πουκαμισο με βερμουδα
2. Τζιν βερμουδες (τυπου ψαραδικες)
3. Αυτα τα "πεδιλα" που ειναι τραγικα

Για μενα τa ιδανικο για το πρωι ειναι:
-απλο t-shirt με βερμουδιτσα, rayban, και all star (το μαλλι ας ειναι λιγο "ο,τι να ναι", δηλαδη οχι αυτες τις στημενες καγκουρικες μαλακιες, και ας μακρυνει και λιγο)
-πουκαμισο/tshirt κοντομανικο, τζινακι, rayban και all star (αυτο το κανω και γω που ειμαι ανωμαλος και φοραω τζιν καλοκαιριατικο)

Και για το βραδυ εξαρταται. Ισως στο ιδιο στυλακι με το πρωι, μαζι με καμια λεπτη ζακετα.

Επισης μ' αρεσουν και τα σαλβαρια, αλλα δεν ξερω ποσοι εδω το ασπαζεστε :P

Θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο τις τζιν βερμουδες *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το 1 και το 2 ειναι FAIL ειδικα το 1ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Βαρέθηκα να βλέπω σαγιονάρες. Χάθηκαν τα παπούτσια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Το πιο απαίσιο πράγμα που βλέπω πολλές φορές για βράδυ πουκάμισο,τζιν βερμούδα και σαγιανάρα η απόλυτη ξεφτίλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Μα δεν υπάρχει πιο ωραίο outfit από το κοντό τζιν σορτς ψαράδικο με απλό μπλουζάκι οποιουδήποτε χρώματος και από κάτω σταράκι.
Επίσης με τα μακό σορτς μ' αρέσει να φοράω σαγιονάρες. Άμα είναι σκουρόχρωμες και διακριτικές μια χαρά είναι, μόνο οι δερμάτινες δε μ' αρέσουν.
Επίσης, απαράδεκτα είναι τα κοντομάνικα πουκάμισα (ειδικά με μπλούζα από μέσα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Το 1 και το 2 ειναι FAIL ειδικα το 1ο
Fail η συμβουλη ή fail το "στυλ".:hmm:
Γιατι τα εχω δει πολλες φορες.


Λατρεύω το 'φόρεμα & allstar'!
Μου θυμίζει πολύ alternative/punk! :D
:offtopic:
Εγω τρελαινομαι σε γυναικες (κυριως μελαχρινες, εχω αδυναμια) φλοραλ φορεματα, τζιν μπουφανακι (αλλα ωραιο, οχι μαλακιες) και απο κατω Dr. Martens. Αλλα για πιο ανοιξη/Φθινοπωρο. (off topic)

Ρε παιδια, η κοντη βερμουδα/ψαραδικο με μπλουζα απο πανω εχει γινει οσο κοινοτυπο και βλακεια οσο και η σαγιοναρα κατ'εμε. Δηλαδη, δε μπορω να το βλεπω αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
AA αυτο που με ξενερωνει απιστευτα και σας παρακαλω μην το κανετε ειναι βερμουδα με μοκασινι απο κατω...αηδια ρε φιλε....

Με συγχωρείς...όμως ή είσαι απίστευτα κακόγουστη,ή είσαι 13 ετών το πολύ οπότε προτιμάς κι έχεις συνηθίσει το ντύσιμο των συνομιλήκων σου στο σχολείο (με τις βερμούδες μέχρι τη γάμπα και κάτι χοντρόσολα αθλητικά με κορδονάκια) έναντι αυτού των ενηλίκων,ή απλά μας δουλεύεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Εμένα τα allstar δεν μου γεμίζουν το μάτι. Προχτές είδα μια κοπέλα να φοράει μίνι μαύρο φόρεμα (σχετικά σέξυ) και να φοράει από κάτω πράσινα allstar :eek:
Για το χειμώνα/φθινόπωρο καλά είναι με τα τζιν αλλά όχι κατακαλοκαιριάτικα μωρέ.

Καλέ μήπως είδες εμέναααα??? :eek: :P
Σταράκι/ dr.martens και φόρεμα είναι και γαμώ!!!

ΟΝ TOPIC:
Αγόρια φορέστε άφοβα σταράκια δεν είναι καθόλου κοινότυπα.Επίσης και οι μαρτενς στους άνδρες είναι πολύ σέξυ κατ 'εμε!
Τώρα κάτι διάβασα για σαγιονάρες...καλά έλεος είναι επιεικώς άθλιες :redface:
Α και όχι ροζ ρε παιδιά...ειδικά ροζ πόλο μπλουζάκια :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Προτείνω
1) τζιν ή παντελόνι με polo ή πουκάμισο
2) διακριτική βερμούδα με t-shirt ή polo

Ε σε παπούτσι κάτι τύπου converse ή nike αλλά όχι πολύ αθλητικό στυλ, πιο casual.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ααααα και τα τζιν πουκαμισακια ειναι πολυ μπροστα! Μοκασινι δεν εχω δοκιμασει, αλλα θα πα να το κοιταξω.

Και Martens ελεγα να παρω, αλλα ουτε κι αυτο αξιωθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ααααα και τα τζιν πουκαμισακια ειναι πολυ μπροστα! Μοκασινι δεν εχω δοκιμασει, αλλα θα πα να το κοιταξω.

Και Martens ελεγα να παρω, αλλα ουτε κι αυτο αξιωθηκα..

MARTENS?να πάρεις,φυσικά να πάρεις!!!γιατί το καθυστερείς? :P:P
Αλλά τις απλές τις ματ δερμάτινες όχι κάνα λουστρίνι κόκκινο που πήρε ο κολλητός μου... :whistle:
Μοκασίνι τώρα δεν ξέρω...:/ it depends!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
MARTENS?να πάρεις,φυσικά να πάρεις!!!γιατί το καθυστερείς? :P:P
Αλλά τις απλές τις ματ δερμάτινες όχι κάνα λουστρίνι κόκκινο που πήρε ο κολλητός μου... :whistle:
Μοκασίνι τώρα δεν ξέρω...:/ it depends!
χαχαχα. Οχι δεν επροκειτω να παρω κοκκινο λουστρινι. Ισως το σκεφτομουν για λουστρινι μαυρο, αλλα οπως ειπες, it depends :P
Γενικα δε μπορω να τις φανταστω πανω μου, γι' αυτο και θα παω να δοκιμασω να δω τι ειναι ωραιο.

Στα παπουτσια ημουν πολυ safe μεχρι τωρα, δηλαδη μόνο starακια. Ωρα να βγω outta the lines.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Επισης μ' αρεσουν και τα σαλβαρια, αλλα δεν ξερω ποσοι εδω το ασπαζεστε :P

Ωραία τα σαλβάρια, αλλά δε μου αρέσουν καθόλου στον ανδρικό πληθυσμό...:whistle:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
οχι ρε. σε καποιους πανε. Αν εισαι στυλ Bob Marley και γενικα απελευθερωση, εναλακτικο, peace, freedom και ετσι, ειναι πολυ ωραια
Και δε μιλαω για γυφτο-σαλβαρα. Μοναστηρακιωτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top