Καλοκαίρι πριν τις πανελλήνιες, τι κάνω;

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
γιατό το λες αυτό με τα μαθηματικά και τη φυσική;

τα φροντιστήρια τα ανέφερα επίσης, μάλλον δε πρόλαβες να δείς το εντίτ που κανα.

Τέλος πάντων παιδιά, εγώ απλά την άποψή μου είπα, σας εύχομαι το καλύτερο :jumpy:

εννοω πως δεν εκανες μονο απαιτητικα μαθηματα
αλλα και χαβαλετζιδικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
εσυ σε νησι δε μενεις?
εχεις και θαλασσα τυχερη...:D:D

Αυτο ειναι το μονο καλο της υποθεσης:P
Θα πεταγομαι σε καμια παραλια για διαλειμμα απο το διαβασμα, σκεφτομαι κι ολας να κουβαλαω και κανα βιβλιο να διαβαζω κομματια θεωριας οσο θα λιαζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν έχει σχέση μόνο με το διάβασμα, 8 μήνες σηκωνόσουν 8 το πρωί και ήσουν κλεισμένος σε μια αίθουσα για 7 ώρες, αυτό και μόνο προκαλεί τεράστια κούραση στο μαθητή, μη πω και για τα φροντιστήρια.

τέλος πάντων αν θες άρχισε από τώρα, θα με θυμηθείς όμως τον ιανουάριο.
Θα δούμε...:P
Eγώ και διακοπές θα κάνω και ούτε θα ξεσκιστώ και στο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
μιγαδικοι και βουτιες
γουσταρωωωωωωωωωωωωωωω
συναρτησεις και ηλιοθεραπεια...........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
τι κάνεις???????????
αυτό ------->>>:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

(πλακίτσα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
καπου ακουσα οτι δε θα χει μιγαδικους φετος αλλα πινακες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
καπου ακουσα οτι δε θα χει μιγαδικους φετος αλλα πινακες!
άAν ισχύει αυτό να δω τι θα κάνουν όλοι αυτοί που έκαναν τους μιγαδικούς από τη δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ρε δε γα.
Τι τι θα κανουν. Θα κανουν τους πινακες και θα εχουν εξτρα γνωσεις. Ειναι κακο αυτο;
Ασε που ειναι τελειως ραδιο αρβυλα αυτο, οι μιγαδικοι θα μεινουν.
Σημερα εκανα 1.4 και 1.5 στα ορια, γαμανε λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Ρε δε γα.
Τι τι θα κανουν. Θα κανουν τους πινακες και θα εχουν εξτρα γνωσεις. Ειναι κακο αυτο;
Ασε που ειναι τελειως ραδιο αρβυλα αυτο, οι μιγαδικοι θα μεινουν.
Σημερα εκανα 1.4 και 1.5 στα ορια, γαμανε λιγο.
Ειναι τελικα ραδιο αρβυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ειναι τελικα ραδιο αρβυλα.

Και γω αυτό πιστεύω. Το άκουσες πουθενά ότι δεν ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ συνήθως τεμπελιά το καλοκαίρι πολύ διάβασμα μέχρι τα χριστούγεννα και μετά τα παρατάω κανονικά ε για την γ λυκείου θα διαβάσω πολύ το καλοκαιίρι χαλα΄ρα μέχρι τα χριστούγεννα και μετά πάλι πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εγω κανω μαθηματα μεχρι τελη ιουλιου κ μετα χαλαρα μεχρι ν αρχισουν τα σχολεια... Καλα εννοειται αφου αρχισουν τα σχολεια θα πεσει λιγο διαβασματακι :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
το αυγουστο ξεκουραστειτε γιατι απο σεπτεβρη θα κουραστειτε πολυ.καλη σας επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
:thanks:Καλα κι οτι γινει εγινε.. Δε θα αυτοκτονησω κιολας αν δε γραψω τελεια, αμαν πια μ αυτες τις πανελληνιες, ολοι μας αγχωνουν λες και ειναι ποιος ξερει τι. Πολυ με νευριαζει οταν καθε ιουνιο οοολη η Ελλαδα ασχολειται με τις εξετασεις που 'ηταν πολυ πολυ δυσκολες φετος κα τα καημενα τα παιδια κλπ κλπ' Πεφτουν με τα μουτρα ολοι οι αργοσχολοι να μας φανε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
φετοσ δεν ασχοληθηκε κανενας με τις πανελληνιες ολοι στα μμε λεγαν για την γιουροβιζιον.ελεος δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy

Νεοφερμένος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καταρχήν κουράγιο γιατί το καλοκαίρι πριν την γ λυκείου δεν είναι από τα καλύτερα της ζωής σου....Θα σου πω τι έκανα εγώ!Εγώ έκανα μαθήματα τον Ιούλιο,διαγωνίσματα δεν έγραψα,τρελό διάβασμα δεν έκανα και τον Αύγουστο πήγα διακοπές για ένα μήνα.όταν γύρισα όμως άρχισε από τη δεύτερη μέρα το γαμίσι...αλλά επειδή είχα ξεκουραστεί το άντεξα...ότι και να κάνεις ξεκουράσου!!!!Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο:).Για να τα δώσεις όλα και να ελισαι εντάξει με τον εαυτό σου πρέπει πρώτα να τον έχεις αφήσει να αναπνεύσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Κανω και τιποτα αλλο τοσα χρονια :P:P; Οχι ενταξει μεχρι τωρα διαβαζα και δεν εχω κενα και αλλωστε μ αρεσει το διαβασμα και δε φοβαμαι τη δουλεια (οσο παραξενο κι αν ακουγεται σε καποιους :xixi: ) οποτε ειμαι αισιοδοξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Παιδιά,θεωρώ ότι πρέπει να ακολουθείται η χρυσή τομή...Επαρκές διάβασμα και σε λογικά πλαίσια και ξεκούραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ άρχισα ήδη να διαβάζω. Μέχρι τον Αύγουστο θα έχω τελειώσει όλη την ιστορία κατεύθυνσης (αυτή τη στιγμή είμαι σε διάλειμμα πριν πάω στο τρίτο κεφάλαιο), και με το πρόγραμμα που έχω κάνει, βγάζω άνετα πολλές επαναλήψεις για όσα μαθήματα μπορώ (λατινικά, αρχαία, ιστορία).
Έτσι κι αλλιώς δε με ενδιαφέρουν καθόλου ούτε τα μόρια, βαθμοί, ούτε σε ποια σχολή θα περάσω. Το βλέπω απλώς σαν μια πρόκληση, μια δοκιμασία των δυνάμεών μου, της αντοχής μου και της επιμονής μου, και το μόνο που θέλω είναι να ανταποκριθώ όσο το δυνατόν καλύτερα. Δηλ αξιοποιώ όλες μου τις δυνάμεις, για να δω τι αποτέλεσμα θα έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ άρχισα ήδη να διαβάζω. Μέχρι τον Αύγουστο θα έχω τελειώσει όλη την ιστορία κατεύθυνσης (αυτή τη στιγμή είμαι σε διάλειμμα πριν πάω στο τρίτο κεφάλαιο), και με το πρόγραμμα που έχω κάνει, βγάζω άνετα πολλές επαναλήψεις για όσα μαθήματα μπορώ (λατινικά, αρχαία, ιστορία).
Έτσι κι αλλιώς δε με ενδιαφέρουν καθόλου ούτε τα μόρια, βαθμοί, ούτε σε ποια σχολή θα περάσω. Το βλέπω απλώς σαν μια πρόκληση, μια δοκιμασία των δυνάμεών μου, της αντοχής μου και της επιμονής μου, και το μόνο που θέλω είναι να ανταποκριθώ όσο το δυνατόν καλύτερα. Δηλ αξιοποιώ όλες μου τις δυνάμεις, για να δω τι αποτέλεσμα θα έχει...
εισαι ωραια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top