Και τώρα που τελειώσαμε.......

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Την τελευταια φορα που πηρα τα συγγραμματα , κοντεψα να χασω τα χερια μου και την πλατη μου. Patras suggrammata hustling ηταν, σαν easter eggs
Ωχωχωχ εχουν τόσο μεγάλα τούβλα για συγγράμματα στο μαθηματικά, μη λες τέτοια και με φτιάχνεις βραδιάτικα :)
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μετά ο προφεσορ δίνει δικές του σημειώσεις; Και γενικά τι άλλο διδακτικό υλικό παρέχεται, πέρα από τα συγγράματα (εννοείται εκτός από αυτό που μπορούμε να βρούμε μόνοι μας διαδικτυακα);
Ωχωχωχ εχουν τόσο μεγάλα τούβλα για συγγράμματα στο μαθηματικά, μη λες τέτοια και με φτιάχνεις βραδιάτικα :)
Είναι αργά, Νίκο. 🤪
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Unironically, έχω book kink :/ και unironically it ran in the family
Μετά ο προφεσορ δίνει δικές του σημειώσεις; Και γενικά τι άλλο διδακτικό υλικό παρέχεται, πέρα από τα συγγράματα (εννοείται εκτός από αυτό που μπορούμε να βρούμε μόνοι μας διαδικτυακα);

Είναι αργά, Νίκο. 🤪
Όχι όχι είναι η κατάλληλη ώρα άκου με που σου λέω
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
έχει δίκιο Βάσω, τα pdf είναι το meta, pdf με e-reader + cloud server και φορτώνεις μέσα της Παναγιάς τα μάτια απο βιβλίο, να έχει και γρήγορο cpu το tablet να μπορείς να ανοιγοκλείνεις βιβλία και να αλλάζεις σελίδες ταχύτατα
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
έχει δίκιο Βάσω, τα pdf είναι το meta, pdf με e-reader + cloud server και φορτώνεις μέσα της Παναγιάς τα μάτια απο βιβλίο, να έχει και γρήγορο cpu το tablet να μπορείς να ανοιγοκλείνεις βιβλία και να αλλάζεις σελίδες ταχύτατα
Ναι, αλλά από οποιο μέσο κι αν διαβάζεις, παλι βιβλιοφάγος θα είσαι. Ο καθένας μετά επιλέγει ο,τι τον βολεύει.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Ναι, αλλά από οποιο μέσο κι αν διαβάζεις, παλι βιβλιοφάγος θα είσαι. Ο καθένας μετά επιλέγει ο,τι τον βολεύει.
Ε και πρακτικά θα δυσκολέψει αυτό αν σκεφτείς πόσο χώρο χρειάζεσαι για να τα αποθηκεύσεις όλα αυτά
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ε και πρακτικά θα δυσκολέψει αυτό αν σκεφτείς πόσο χώρο χρειάζεσαι για να τα αποθηκεύσεις όλα αυτά
Ε ένας βιβλιοφάγος που σεβεται τον εαυτό του θα μπορέσει να αφιερώσει έναν χώρο για να κάνει τα τελετουργικά του. :wizard:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
εγώ είμαι του pdf... :happy:
Fun fact δεν τα μπορω καθολου, θελω το βιβλιο να ειναι χειροπιαστο , να μπορω να σημειωνω πανω του , να βαζω σελιδοδεικτες , να τσακιζω στην σελιδα οπου εχει αποσπασμα που μου αρεσει πολυ. Ναι ειμαι δολοφονος βιβλιων μαλλον…
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Fun fact δεν τα μπορω καθολου, θελω το βιβλιο να ειναι χειροπιαστο , να μπορω να σημειωνω πανω του , να βαζω σελιδοδεικτες , να τσακιζω στην σελιδα οπου εχει αποσπασμα που μου αρεσει πολυ. Ναι ειμαι δολοφονος βιβλιων μαλλον…
Αν γράφεις με μολύβι και δεν τα ανοίγεις φουλ να σπάνε σε συγκεκριμένες σελίδες τότε το ακούω αυτό που λες!
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top