Και τώρα που τελειώσαμε.......

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Σε όλους σας συγχαρητηρια. Να σας ρωτησω μπορειτε μηπως σημειωσεις φυσικης ,και βιβλια φροντιστηριου και μεθοδολογια να μου τα πουλησετε τωρα πια που δεν τα χρειάζεστε?
Μόνο το βοήθημα κρούσεων ταλαντώσεων μπορούμε να σου δώσουμε τα άλλα δυστυχώς θα είναι ανανεωμένα από φέτος λόγω των αλλαγών της ύλης
 

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μόνο το βοήθημα κρούσεων ταλαντώσεων μπορούμε να σου δώσουμε τα άλλα δυστυχώς θα είναι ανανεωμένα από φέτος λόγω των αλλαγών της ύλης
Ευχαριστω πολύ αλλα το μεγαλυτερο μπλοκαρισμα το εχω στο μαγνητικο πεδιο και ηλεκτερομαγνητικη επαγωγη και στη κβαντομηχανική.Ξερεις μηπως το βιβλιο που αγορασα που έλεγε ηλεκτρομαγνητισμος που δινατε εσεις φετος εμενα τωρα μου ειναι αχρηστο?
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Ευχαριστω πολύ αλλα το μεγαλυτερο μπλοκαρισμα το εχω στο μαγνητικο πεδιο και ηλεκτερομαγνητικη επαγωγη και στη κβαντομηχανική.Ξερεις μηπως το βιβλιο που αγορασα που έλεγε ηλεκτρομαγνητισμος που δινατε εσεις φετος εμενα τωρα μου ειναι αχρηστο?
Σίγουρα θα χρειάζεται σε αρκετά κομμάτια αλλά θα χρειαστεί να πάρεις το ανανεωμένο δεν είμαι και σίγουρη όμως
Εκτός αν πηγαίνεις φροντιστήριο και σου δώσουν σημειώσεις οι καθηγητές
 

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σίγουρα θα χρειάζεται σε αρκετά κομμάτια αλλά θα χρειαστεί να πάρεις το ανανεωμένο δεν είμαι και σίγουρη όμως
Εκτός αν πηγαίνεις φροντιστήριο και σου δώσουν σημειώσεις οι καθηγητές
Οχι δεν πάω φροντιστηριο.Ενω σε ολα τα αλλα μαθηματα τα εχω ολα οργανωση στην Φυσικη με την αλλαγη της υλης τα εχω κανει.......Δεν ξερω που θα βρω τωρα λυσσαρι εστω για κεφαλαιο 4 μαγνητικο πεδιο και κεφαλαιο 5 ηλεκτρομαγνητικη επαγωγη|?
 

katia.m

Νεοφερμένος

Η katia.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κυκλοφόρησε το καινούριο βιβλίο του ηλεκτρομαγνητισμού των Μαθιουδάκη- Παναγιωτοπούλου. Πιστεύω θα σε καλύψει. Αυτό λογικά θα πάρουμε όλοι.
 

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Το φοιτητικό στεγαστικό επίδομα χρειάζεται να είναι τουλάχιστον 1750 ευρώ και οχι
χιλιάρικο ώστε να καλύπτει ρεαλιστικά κοντά στο 50% του μηνιαίου κόστος της διαμονής,
λαμβάνοντας υπόψιν ενα μέσο κόστος διαμονής 250 ευρώ το μήνα και να δίνεται άμεσα
μετά την αίτηση εφόσον κάποιος έχει μισθωτήριο και όχι να περιμένει και να αγωνιά μην
τυχόν και δεν το πάρει και τι θα κάνει!!


Πληρώνει ο κόσμος ένα κάρο φόρους και ένα κτίριο στέγασης για κάθε σχολή που
θέλει το πολύ 7-8 μήνες, δεν μπορούν να χτίσουν, οι πολυκατοικίες πιο γρήγορα
ξεφυτρώνουν σε κάθε γειτονιά, οι εστίες τι είναι? ενα απο τα 7 θαύματα του κόσμου
που θέλουν χρόνια?


Θεωρώ κάθε γονέας φορολογούμενος θα ήταν σύμφωνος αν του έλεγαν το χαράτσι ο
ΕΝΦΙΑ που πληρώνετε τόσο χρόνια διατίθεται για να φοιτούν τα παιδιά αξιοπρεπώς!

«Εισακούστηκα! » :clapup:άρα οι παραπάνω απόψεις μου είχαν λιγάκι ουσία..

1500 το φοιτητικό στεγαστικό και 2000 αν επιλεχθεί η συγκατοίκηση.
(ανακοίνωση του πρωθυπουργού πριν από λίγο στην ΔΕΘ).

Για το χτίσιμο περισσότερων εστιων θα γίνει άραγε κάτι άμεσα? δεν θα έπρεπε να
υπάρχει Campus - πανεπιστημιούπολη που να υπολείπεται στις δομές της.. ή που
οι εστίες δεν έχουν εγγύτητα.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
1500 το φοιτητικό στεγαστικό και 2000 αν επιλεχθεί η συγκατοίκηση.
(ανακοίνωση του πρωθυπουργού πριν από λίγο στην ΔΕΘ).
Καλη προεκλογικη εκστρατεια να εχουμε , με υποσχεσεις που ισως να μην υλοποιηθουν ποτε !!!!
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Καλη προεκλογικη εκστρατεια να εχουμε , με υποσχεσεις που ισως να μην υλοποιηθουν ποτε !!!!

Κοίτα αυτά τουλάχιστον είπε ο πρωθυπουργός.. τώρα αν αποφοιτήσω απο την σχολή που πέρασα και
δω οτι έχω τα προσόντα, μπορεί να θέσω υποψηφιότητα για βουλευτής να με ψηφίσετε να
σας φτιάξω και κάστρα βασιλικά να μένετε! :happy:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
short story of my life:
τώρα που τελείωσα το δημοτικό θα είναι καλλίτερα. NOT

Τώρα που τελείωσα το γυμνάσιο θα είναι καλλίτερα. NOT

Τώρα που τελείωσα το λύκειο ε φοιτητικά χρόνια πως να το κάνουμε θα είναι ωραία.

Covid-19, Russia: haha NOPE

Current status: ε τώρα που τελειώνω το πανεπιστήμιο όλα θα μπουν σε μία τάξη θα δουλέψω ( NOT, Coming Soon in 1 year ).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top