Κάπνισμα

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
δεν ξέρω κανέναν άλλο να καπνίζει ολόκληρο πακέτο για ...παρέα :P

Εγώ αυτό το παθαίνω με το άγριο,παθιασμένο σεξ...δεν το θέλω,αλλά το κάνω για την παρέα!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
δεν ξέρω κανέναν άλλο να καπνίζει ολόκληρο πακέτο για ...παρέα :P

ετσι θα το λεγεεε μερικοι παιζει να μην εχουν παρει καν χαμπαρι ποσο εθισμενοι ειναι...:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
ημουν μέλος της ευρωπαικης βουλης των εφηβων το 2010.αγωνίστηκα για την απαγορευση του τσιγαρου στις δημοσιες περιοχες και δικαιωθηκα.η εισηγηση εισακουστηκε και υιοθετηθηκε και απο τους ΄΄μεγαλους βουλευτες και συνεχως παιρνοναι και πιο σκληρα μετα.οι εφηβοι εταιροι απο αγγλια και φινλανδια το θεωρησαν φυσιολογικο σε αντιθεση με τους βουλγαρους και τους κυπριου που ναι σαν και εμας.μεγαλυτερη βλακεια απο το καπνισμα δεν υπαρχει.δηλωνει τρομερη αδυναμια απο το μέρος του καπνιζοντα.μπορουμε να κανουμε χιλιαδες καλυτερα πραγματα και πιο υγιεινα απο το να καπνιζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ημουν μέλος της ευρωπαικης βουλης των εφηβων το 2010.αγωνίστηκα για την απαγορευση του τσιγαρου στις δημοσιες περιοχες και δικαιωθηκα.η εισηγηση εισακουστηκε και υιοθετηθηκε και απο τους ΄΄μεγαλους βουλευτες και συνεχως παιρνοναι και πιο σκληρα μετα.οι εφηβοι εταιροι απο αγγλια και φινλανδια το θεωρησαν φυσιολογικο σε αντιθεση με τους βουλγαρους και τους κυπριου που ναι σαν και εμας.μεγαλυτερη βλακεια απο το καπνισμα δεν υπαρχει.δηλωνει τρομερη αδυναμια απο το μέρος του καπνιζοντα.μπορουμε να κανουμε χιλιαδες καλυτερα πραγματα και πιο υγιεινα απο το να καπνιζουμε.
δεν πα να είσαι και γύφτος, αυτά που λες είναι σωστά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
βασικά απο τη στιγμή που έχει θεσπιστεί νόμος και οι καπνιστές δεν ανάβουν τσιγάρο σε δημόσιους χώρους δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να συνεχίζετε αυτό το "καλα τα λες" "ναι το τσιγάρο είναι βλακεία" κτλ! ο καθένας είναι υπευθυνος των πράξεων του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
βασικά απο τη στιγμή που έχει θεσπιστεί νόμος και οι καπνιστές δεν ανάβουν τσιγάρο σε δημόσιους χώρους δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να συνεχίζετε αυτό το "καλα τα λες" "ναι το τσιγάρο είναι βλακεία" κτλ! ο καθένας είναι υπευθυνος των πράξεων του...
γιατί πολύ απλά μπορείς να λες την άποψη σου για κάποια πράγματα. π.χ. θεωρώ την εκτέλεση "κακό" πράγμα, αλλά είναι νόμος στην Αμερική. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
γιατί πολύ απλά μπορείς να λες την άποψη σου για κάποια πράγματα. π.χ. θεωρώ την εκτέλεση "κακό" πράγμα, αλλά είναι νόμος στην Αμερική. :D

δεν είναι το ίδιο, μη λέμε και ότι θέλουμε... και επιπλέον καταντάει κουραστικό να το βλέπεις σε 500 ποστ! some people smoke, get over it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καπνίζω περιστασιακά, όταν βγαίνουμε μεγάλη παρέα για μπύρες για παράδειγμα.
Δεν έχω αγοράσει ποτέ πακέτο, πάντα κάνω τράκα απ' τον κολλητό μου...
Μακάρι να μπορούσα να το κρατήσω σ' αυτό το επίπεδο, "μια στο τόσο" αλλά επειδή όλοι μου λένε ότι
θα το ξεκινήσω κανονικά κάποια στιγμή μελλοντικά σκέφτομαι να το κόψω τελείως.
Εχω κάνει 12 τσιγάρα σ' όλη τη ζωή μου, όλα τον τελευταίο χρόνο σε διαφορετικές περιστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
δεν είναι το ίδιο, μη λέμε και ότι θέλουμε... και επιπλέον καταντάει κουραστικό να το βλέπεις σε 500 ποστ! some people smoke, get over it!
Να ξεπεράσω τι δεν κατάλαβα? εννοείται ότι πολλοί καπνίζουν. που κολλάει το "ξεπέρασε το":confused:? Λες και δεν έχω άλλα πράγματα να ασχοληθώ από το "κόλλημα" μου να κατακρίνω το τσιγάρο. ούτε φανατικός αντικαπνιστής είμαι, ούτε και με τρελαίνομαι να εξηγήσω το σωστό. κάθε φορά όμως θα λέω τι γνώμη σε διαφορετικά άτομα. σε πειράζει τόσο πολύ αυτό? κάποιοι άνθρωποι λένε πολλές φορές την άποψη τους πάνω στα λόγια άλλων, ξεπέρασε το :/:. αυτό είναι κόλλημα όχι η ελευθερία να σχολιάζω ποστ λέγοντας την γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bethoni

Νεοφερμένος

Η bethoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Διαφωνω με αυτη τη συνηθεια ειδικα απο τοτε που μια κολλητη μου το αρχισε.. πολυ ασχημο αλλα και πολυ ανθυγιεινο και για τους γυρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρακι26

Νεοφερμένος

Η Μαρακι26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγω δεν καπνιζω και το θεωρω και βλακια σορρυ κι'ολας για οσους καπνιζουν.. αλλα ρε παιδια ουτε μαγκια ειναι ουτε δειχνεις ανωτερος καπνιζοντας .. δηλαδη ειναι κριμα να καταστρεφεις την υγεια σου για μια βλακια καιι ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΜΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ! :P και μετα απορρουν με την υπογενιτικοτητα... για να μην αναφερω το οτι ολοι οι καπνιστες βρωμανε ... βρωμανε τα ρουχα τους βρωμαει το στομα τους, τα μαλλια τους.. εμενα προσωικα με ξενερωνει ο γκομενος μου να καπνιζει δηλαδη να πηγαινω να τον φιλησω και να πρεπει να κραταω την ανασα μου ?? ελεος!

Και ξεχασα να αναφερω και το οικονομικο! Ενα πακετο την ημερα=4ε την βδομαδα= 21ε τον μηνα=120ε ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Εγω δεν καπνιζω και το θεωρω και βλακια σορρυ κι'ολας για οσους καπνιζουν.. αλλα ρε παιδια ουτε μαγκια ειναι ουτε δειχνεις ανωτερος καπνιζοντας .. δηλαδη ειναι κριμα να καταστρεφεις την υγεια σου για μια βλακια καιι ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΜΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ! :P και μετα απορρουν με την υπογενιτικοτητα... για να μην αναφερω το οτι ολοι οι καπνιστες βρωμανε ... βρωμανε τα ρουχα τους βρωμαει το στομα τους, τα μαλλια τους.. εμενα προσωικα με ξενερωνει ο γκομενος μου να καπνιζει δηλαδη να πηγαινω να τον φιλησω και να πρεπει να κραταω την ανασα μου ?? ελεος!

Και ξεχασα να αναφερω και το οικονομικο! Ενα πακετο την ημερα=4ε την βδομαδα= 21ε τον μηνα=120ε ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑΑ?

εγω μια φορα ηθελα να ρωτησω κατι μιακαθηγητρια στο σχολειο και αυτη ηρθε και εκατσε διπλα μου και μου μιλουσε απο κοντα...και μυριζε τσιγαριλα....δεν φτανει που επρεπε να καταλαβω εκεινο το προβλημα στην φυσικη που μου την εσπαγε....ειχα και τασεις λιποθυμιας εξαιτιας της...! :sick::sick:ε ας μασουλαγε και καμια τσιχλα! και μια φορα ειχαμε κουβεντα για το τσιγαρο και της λεω να το κοψει γτ φερνει τοσα την υγεια ..μην τα πω και ψυχοπλακωθουμε πρωινιατικα...και μου λεει "γιολαντα ,αμα ειναι να το παθεις το κακο ,θα το παθειςο,τι και αν κανεις...,οποτε ας καπνισω....δεν βαριεσαι" :eek:ε τι να της πω;ας κανει ο,τι θελει....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
και μου λεει "γιολαντα ,αμα ειναι να το παθεις το κακο ,θα το παθειςο,τι και αν κανεις...,οποτε ας καπνισω....δεν βαριεσαι" :eek:
είχα δει ένα βίντεο που ήταν μια πάρα πολύ καλή απάντηση σε αυτό που περιγράφεις παραπάνω.... κρίμα που δεν το θυμάμαι για να το ποστάρω :(

αχαχαχαχαχαχαχαχα είναι τόσο αστείο.... :clapup::clapup::clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
είχα δει ένα βίντεο που ήταν μια πάρα πολύ καλή απάντηση σε αυτό που περιγράφεις παραπάνω.... κρίμα που δεν το θυμάμαι για να το ποστάρω :(

αχαχαχαχαχαχαχαχα είναι τόσο αστείο.... :clapup::clapup::clapup::clapup:


καημένο σκυλάκι!!

Δεν καπνίζω+δεν εχω καπνίσει ποτέ (απορώ με τον εαυτό μου γι αυτό).
Δεν ειμαι φανατική αντικαπνίστρια πχ μπορώ να κάτσω σε μια παρεα με καπνιστές ή σε ενα μαγαζί όπου πολλοί καπνίζουν.
Απλα ανησυχω να βλεπω ανθρωπους που αγαπω να καπνιζουν.+προσπαθω να τους πω να σταματησουν.Καμιά φορά μπορεί να τους την σπάω κιόλας,αλλά δεν μπορώ να μην κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για να είναι καλα/υγιείς.+δυστυχως αυτο είναι η συζητηση που τους τη σπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
καημένο σκυλάκι!!

Δεν καπνίζω+δεν εχω καπνίσει ποτέ (απορώ με τον εαυτό μου γι αυτό).
Δεν ειμαι φανατική αντικαπνίστρια πχ μπορώ να κάτσω σε μια παρεα με καπνιστές ή σε ενα μαγαζί όπου πολλοί καπνίζουν.
Απλα ανησυχω να βλεπω ανθρωπους που αγαπω να καπνιζουν.+προσπαθω να τους πω να σταματησουν.Καμιά φορά μπορεί να τους την σπάω κιόλας,αλλά δεν μπορώ να μην κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για να είναι καλα/υγιείς.+δυστυχως αυτο είναι η συζητηση που τους τη σπάει.
αμα ο αλλος δεν θελει να κανει κατι καλο για τον εαυτο του εγω νιωθω γελοια να προσπαθω να τον πεισω να κανει κατι...αμα οι αλλοι δεν θελησουν απο μονοι τους να κανουν κατι και δεν προβληματιστουν....τζαμπα παιδευεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Baby Lee

Νεοφερμένος

Η Baby Lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
δηλαδη ειναι κριμα να καταστρεφεις την υγεια σου για μια βλακια καιι ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΜΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ! :P και μετα απορρουν με την υπογενιτικοτητα...
Αγορακια το σπερματακι σας δε θα ειναι καθολου δυνατουλι και τα κοριτσακια δε θα σας καθονται και η ανασουλα σας θα βρωμαει λιγουλακι πολυυ.. μουαχαχα, λιωνωωωωωωω!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
να πω την αληθεια , ενα τσιγαρακι μετα τον πρωινο καφε , η ενα τσιγαρακι μετα το μεσημεριανο δεν με χαλαει . καπνιζω , ναι , αλλα δεν ξερω αν μπρορω να το κοψω . προς το παρον δεν θελω να το κοψω . δυστυχως εχει πολλες ιδιοτητες το ατιμο , οπως αυτη του να σε καλμαρει (μουδιαζει) απο την υπερενταση ή να απασχολει τα χερια σου στο κλαμπ μη θελωντας να νιωθεις αμηχανα .
δεν ξερω για αυτον που δεν καπνιζει , γιατι τον θεωρω εν δυναμει καπνιστη . γι' αυτον , ομως , που το επιασε και το εκοψε θα τον ζηλευω για την πειθαρχια του .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
να πω την αληθεια , ενα τσιγαρακι μετα τον πρωινο καφε , η ενα τσιγαρακι μετα το μεσημεριανο δεν με χαλαει . καπνιζω , ναι , αλλα δεν ξερω αν μπρορω να το κοψω . προς το παρον δεν θελω να το κοψω . δυστυχως εχει πολλες ιδιοτητες το ατιμο , οπως αυτη του να σε καλμαρει (μουδιαζει) απο την υπερενταση ή να απασχολει τα χερια σου στο κλαμπ μη θελωντας να νιωθεις αμηχανα .
δεν ξερω για αυτον που δεν καπνιζει , γιατι τον θεωρω εν δυναμει καπνιστη . γι' αυτον , ομως , που το επιασε και το εκοψε θα τον ζηλευω για την πειθαρχια του .
πρωτη φορα το ακουω αυτο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
ή να απασχολει τα χερια σου στο κλαμπ μη θελωντας να νιωθεις αμηχανα .
χαχαχαχαχ!! ωραίο!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
δεν ξερω για αυτον που δεν καπνιζει , γιατι τον θεωρω εν δυναμει καπνιστη . γι' αυτον , ομως , που το επιασε και το εκοψε θα τον ζηλευω για την πειθαρχια του .
Αυτό που δε κάπνισε ποτέ του είναι διπλά μάγκας γιατί άντεξε στην μαγκιά του καπνίζειν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top