Κάπνισμα

Stefania_☭

Νεοφερμένος

Η Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εμενα ρε με πρασινα χαρτακια και χοντρο φιλτρακι τα 50 με τιποτα δε τα φτανει.. Δεν εχω κατσει ποτε να μετρησω αλλα νταξ.

Τι να πω! :Ρ Θα το κάνεις πολύ χοντρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
εμενα ρε με πρασινα χαρτακια και χοντρο φιλτρακι τα 50 με τιποτα δε τα φτανει.. Δεν εχω κατσει ποτε να μετρησω αλλα νταξ.

Μπαφοτσίγαρο το φτιάχνεις? :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Τι να πω! :Ρ Θα το κάνεις πολύ χοντρό!

χαχα παιζει. Ευτυχως που ο virginia δεν εχει πολλα πολλα κλαδακια μεσα γιατι φαντασου τοτε :whistle:

Μπαφοτσίγαρο το φτιάχνεις? :P


λες? πω ρε γαμωτο παλι μπερδεψα τα τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stefania_☭

Νεοφερμένος

Η Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
χαχα παιζει. Ευτυχως που ο virginia δεν εχει πολλα πολλα κλαδακια μεσα γιατι φαντασου τοτε :whistle:
Τον καλύτερο καπνό κάνεις btw αλλά με ρέγουλα ρε αδερφέ! :P Όχι και 40τσιγάρα ο καπνός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Τον καλύτερο καπνό κάνεις btw αλλά με ρέγουλα ρε αδερφέ! :P Όχι και 40τσιγάρα ο καπνός!

Καλα με ψηνεις τωρα να αρχισω να τσεκαρω ποσα βγαινουν. Λοιπον τωρα που θα ξανα αγορασω θα μετρησω. Οντως ο virginia ειναι απτους καλυτερους απαυτους που πωλουνται στην ελλαδα. Και ο μπλε van nelle ειναι ωραιος αλλα θανατος ρε γαμωτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania_☭

Νεοφερμένος

Η Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλα με ψηνεις τωρα να αρχισω να τσεκαρω ποσα βγαινουν. Λοιπον τωρα που θα ξανα αγορασω θα μετρησω. Οντως ο virginia ειναι απτους καλυτερους απαυτους που πωλουνται στην ελλαδα. Και ο μπλε van nelle ειναι ωραιος αλλα θανατος ρε γαμωτο

Εγώ πάλι κάνω τον κλασσικό Old Holborn Yellow!!! :P Για μέτρα... Με τα χαρτάκια ρε παιδί μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγώ πάλι κάνω τον κλασσικό Old Holborn Yellow!!! :P Για μέτρα... Με τα χαρτάκια ρε παιδί μου!

Old holborn κιτρινο. Μαπα τον βρισκω προσωπικα αλλα το 50% των ελληνων στριφτοκπανιστων εχει αλλη γνωμη προφανως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
50? πολλα λες. Καλα αν τα τσιγαρα τα κανεις στιλακι και χρησιμοποεις το extra slim φιλτρακι ισως..
Για τετοια λεω..
Ενταξει, το τι χαρτακια χρησιμοποιεις, δεν εχει σημασια στον αριθμο των τσιγαρων, αλλα τα φιλτρακια ναι..
Εγω σου λεω οτι μπορουν να βγουν 50 (με τιγκα οικονομια και 60) slimακια προς "φυσιολογικα στριφτα" με ultra slim φιλτρακια (τα πιο λεπτα δηλαδη..).. Το λεω, γιατι μου εχει τυχει και μενα να μου τελειωσουν τα χαρτακια, με ταυτοχρονη αγορα και των δυο (και ας εχουν μεινει τριμματα στον καπνο..)

Καλα με ψηνεις τωρα να αρχισω να τσεκαρω ποσα βγαινουν. Λοιπον τωρα που θα ξανα αγορασω θα μετρησω. Οντως ο virginia ειναι απτους καλυτερους απαυτους που πωλουνται στην ελλαδα. Και ο μπλε van nelle ειναι ωραιος αλλα θανατος ρε γαμωτο
Και γω και τους δυο τους virginia, τους βρισκω αψεγαδιαστους. (Ο αρωματικος παντως, που δεν ξερω αν κυκλοφορει ακομα, ειναι-ηταν μια αποτυχια!)
Και ο Craven, το ιδιο πιστευω..

Old holborn κιτρινο. Μαπα τον βρισκω προσωπικα αλλα το 50% των ελληνων στριφτοκπανιστων εχει αλλη γνωμη προφανως.
Ναι ρε παιδι μου.. Παλιοτερα μου αρεσε ο Old Holborn ο κιτρινος, αλλα απο καποια φαση και μετα, νομιζω κατι αλλαξαν, και μετα δεν το ανεχομουν..
Θα γουσταρα να κανω ενα τσιγαρο την εβδομαδα ας πουμε, αλλα οχι για κανονικο καπνισμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Καλα τωρα εχω παραγγειλει να μου φερει ενας φιλος να δοκιμασω και καπνα γερμανιας. Της παναγιας τα ματια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
Καλα τωρα εχω παραγγειλει να μου φερει ενας φιλος να δοκιμασω και καπνα γερμανιας. Της παναγιας τα ματια!
Αμ.. Αυτα ειναι τα ωραια..
Πραγματικα, στην Ελλαδα, δεν εχουμε τιποτα απο τσιγαρα και καπνους!
Στο εξωτερικο (και ειδικα ΗΠΑ), ειναι παραδεισος!..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω: που τα βρίσκετε τα λεφτά για τόσα τσιγάρα;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω: που τα βρίσκετε τα λεφτά για τόσα τσιγάρα;;; :confused:
Προσωπικα, χαλαω για τσιγαρα, περιπου 7 ευρω την εβδομαδα..
Σκεψου, οτι εγω,σε σχεση με αλλο ενα παιδι μη καπνιστη της ηλικιας μου, και της ιδιας οικονομικης καταστασης, εχω 7 ευρω λιγοτερα/εβδοαμαδα να ξοδεψω για αλλα πραγματα (ποτα,εξοδους,καφεδες)..
Οι περισσοτεροι, δεν τα "γενναμε" τα λεφτα για τα τσιγαρα μας, απλα τα αφαιρουμε απο το "εισοδημα" μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω: που τα βρίσκετε τα λεφτά για τόσα τσιγάρα;;; :confused:
το θεμα δεν ειναι το που..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω: που τα βρίσκετε τα λεφτά για τόσα τσιγάρα;;; :confused:
ο καθενας κανονιζει την πορεια του και πως θα ξοδεψει το χαρτζιλικι του. Μη φανταστεις οτι ξοδευουμε και καμια περιουσια 6Ε τις δυο βδομαδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ο καθενας κανονιζει την πορεια του και πως θα ξοδεψει το χαρτζιλικι του. Μη φανταστεις οτι ξοδευουμε και καμια περιουσια 6Ε τις δυο βδομαδες.
όπως και να το κάνεις είναι έξοδο όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
ο καθενας κανονιζει την πορεια του και πως θα ξοδεψει το χαρτζιλικι του. Μη φανταστεις οτι ξοδευουμε και καμια περιουσια 6Ε τις δυο βδομαδες.

Ανάλογα το πόσο καπνίζει ο καθένας. Αμφιβάλλω βέβαια ότι η περισσότεροι ξοδεύουν μόνο 6€ σε δύο βδομάδες. Αν δεν κάνω λάθος ένα πακέτο έχει γύρω στα 4,5€ οπότε ακόμα και ένα να καπνίζεις την ημέρα, δεν είναι εύκολο να βάζεις στην άκρη επιπλέον 4,5€. Θα πρέπει να τα κόψεις από κάπου αλλού.
Ένας φίλος μου πχ καπνίζει στριφτά και καπνός-φιλτράκια-χαρτάκια, του βγαίνουν 5€ (ναι ξέρω ότι κρατάει για περισσότερες μέρες). Και δεν είναι λίγες οι φορές που δεν τρώει ή δεν παίρνει μπύρα όταν βγαίνουμε για να κρατήσει λευτά για τσιγάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ο καθενας κανονιζει την πορεια του και πως θα ξοδεψει το χαρτζιλικι του. Μη φανταστεις οτι ξοδευουμε και καμια περιουσια 6Ε τις δυο βδομαδες.

μόνο 6€ τις 2 βδομάδες;;;; οι περισσότεροι φίλοι μου που καπνίζουν κάνουν τουλάχιστον ένα πακέτο σε 3 μέρες....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
καλε εγω ηξερα μια που καπνιζε αμα ηθελε 1 πακετο σε μια μερα...αλλα καταταλλα λεει οποτε ηθελε το εκοβε....για την παρεα το εκανε! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
καλε εγω ηξερα μια που καπνιζε αμα ηθελε 1 πακετο σε μια μερα...αλλα καταταλλα λεει οποτε ηθελε το εκοβε....για την παρεα το εκανε! :lol:
δεν ξέρω κανέναν άλλο να καπνίζει ολόκληρο πακέτο για ...παρέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
μόνο 6€ τις 2 βδομάδες;;;; οι περισσότεροι φίλοι μου που καπνίζουν κάνουν τουλάχιστον ένα πακέτο σε 3 μέρες....:confused:

προτεινε τους στριφτα τοτε. και γω ετσι κανω λιγοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top