Κάπνισμα

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
μα που ειναι η μαγκια? γιατι ειναι μαγκια δηλαδη?
πριν καμποσα χρονια ναι...θεωρουνταν μαγκια τωρα πλεον μονο κατι χαζα 15χρονα θεωρουν πως αν καπνιζεις εισαι μαγκας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πριν καμποσα χρονια ναι...θεωρουνταν μαγκια τωρα πλεον μονο κατι χαζα 15χρονα θεωρουν πως αν καπνιζεις εισαι μαγκας...
συνεχιζω να μην καταλαβαινω..μονο ανωριμοτητα μου φανερωνει εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
δλδη γιαννη ειναι σαν να μεγαλωνουν να αλλαζουν σταδιο στην ζωη τους να περνανε σε κατι πιο εξελιγμενο και καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
μα που ειναι η μαγκια? γιατι ειναι μαγκια δηλαδη?
τα κορίτσια βάφονται, βάζουν τακούνια για να φαίνονται μεγαλύτερες, πιο ανεξάρτητες, πιο "μάγκισες"
τα αγόρια καπνίζουν, ξύνουν τα @@ τους, δέρνουν, να φαίνονται πιο "μάγκες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τσιγάρο.Εννοείται πως η άποψη μου για αυτο ειναι η χειροτερη,ειναι εθισμος και ως εθισμος εχει συνηθως ασχημα αποτελεσματα και ο συγκεκριμενος εθισμος εχει επιπλεον πολυ ασχημες επιπτωσεις στην υγεια.Πολλαπλες μορφες καρκινου,αναπνευστικα προβληματα κοκ.Δεν θα ήθελα να δοκιμάσω τσιγάρο και αποτρέπω όσα περισσότερα άτομα μπορώ (κυρίως φίλους) απο το να το αρχισουν..Εκτος απο το οτι θα με εθιζε και θα μου έκανε κακο θα είχε και καταστρεπτικές επιπτωσεις στην υγεια μου δεδομενου του οτι εχω άσθμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Δεν έχω δοκιμάσει τσιγάρο. Αν έλεγα όμως ότι δεν έχω περιέργεια να δω πώς είναι, θα ήταν ψέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
ολοι εχουμε περιεργια αλλα καλο 9α ηταν να μην το αρχισει κανενας γτ δν βλαπτει μονο αυτον αλλο και τον συνναν9ρωπο του παρα πολλες περιπτωσεις πα9ητικων καπνιστων εμφανισαν καρκινο και ενα ποσοστο απο αυτους δυστηχως κατεληξε....το χειροτερο ειναι να καταστεφεις τον ιδιο σου τον οργανισμο εχοντας το υποψη σου αυτο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ολοι εχουμε περιεργια αλλα καλο 9α ηταν να μην το αρχισει κανενας γτ δν βλαπτει μονο αυτον αλλο και τον συνναν9ρωπο του παρα πολλες περιπτωσεις πα9ητικων καπνιστων εμφανισαν καρκινο και ενα ποσοστο απο αυτους δυστηχως κατεληξε....το χειροτερο ειναι να καταστεφεις τον ιδιο σου τον οργανισμο εχοντας το υποψη σου αυτο.....
περιέργεια να έχεις, αλλά όταν έχεις γνώση ότι κάτι σου κάνει μόνο κακό, τότε από εκεί και πέρα δείχνεις πόσο συνειδητά αντιλαμβάνεσαι την γνώση που έχεις πάνω στο θέμα. Γιατί οι αρνητικές συνέπειες δεν ήταν τόσο γνωστές στο παρελθόν απ ότι τώρα. οπότε τώρα είναι ακόμα πιο μεγάλη ηλιθιότητα το να κάνεις τσιγάρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
δεν εχω δοκιμασει ποτε και δεν το χω και σκοπο στο αμεσο μελλον :P στεναχωριεμαι ομως οταν βλεπω τους φιλους μου.. πρωι πρωι στην ταξη τσιγαροβηχας... :( εχω δοκιμασει παντως ναργιλε αλλα δεν μαρεσε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ναι καλα καλα και γω πριν αρχισω τα λεγα ολα αυτα περι υγειας κλπ κλπ. Αναμφιβολα το τσιγαρο ειναι μια συνηθεια που ευκολα δημιουργειται (μεσα στην παρεα πχ) και δυσκολα κοβεται. Απαξ και το ξεκινησεις ομως, ειδικα οταν εισαι χολωμενος, σιγουρα σε βοηθα να χαλαρωσεις και σε ηρεμει. Εγω τουλαχιστον σκεφτομαι καθαροτερα και ξεδινω. Με μετρο παντα ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
κανενα τσιγαρο στις εξοδους ή οταν ειμαι χαλια (εκει παει πακετο:whistle:). επισης λατρευω πουρα και ναργιλε! απλα αμα μου πουν να το σβησω το σβηνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
συγγνωμη αλλα τι εννοεις με μετρο? μπορεις να το προσδιορισεις?

δλδ τοσο πολυ σας χαλαρωνει το τσιγαρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
το ηλεκτρονικο τσιγαρο βοηθαει πραγματι στη διακοπη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δλδ τοσο πολυ σας χαλαρωνει το τσιγαρο?

ειναι καθαρα ψυχολογικο! απλα οταν εισαι σκατα με το τσιγαρο τουλαχιστον αφηνεις την αναγκη για νικοτινη και νιωθεις καπως καλυτερα!

το ηλεκτρονικο εχω ακουσει οτι κανει δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑΤΙΤΣΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
:)

εχει δλδ την ιδια γευση με το κανονικο ή αλλοιωμενη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν ξερω να σου πω! το τσιγαρο δεν ειναι μονο η νικοτινη!! εθισμος ειναι και η κινιση να βαλεις το τσιγαρο στο στομα. πχ αμα κραταω εναν στυλο και θελω να καπνισω τον βαζω στο στομα σαν τσιγαρο και απλα νιωθω καλητερα! δες το σε φιλους σου που καπνιζουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αυτο εμενα μου κανει για απλη δικαιολογια;):P

Δικαιολογια ή οχι εμενα προσωπικα με χαλαρωνει οταν ειμαι σε φαση "σκοτωνω ανθρωπο" ή "ανοιξε πετρα να κλειστω":P
Ξεφευγει το μυαλο μου για λιγο. Ειναι καθαρα ψυχολογικο πιστευω, οταν το σκεφτεσαι συνεχεια και το συνδεεις με την απολαυση/χαλαρωση δεν το κοβεις ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δικαιολογια ή οχι εμενα προσωπικα με χαλαρωνει οταν ειμαι σε φαση "σκοτωνω ανθρωπο" ή "ανοιξε πετρα να κλειστω":P
Ξεφευγει το μυαλο μου για λιγο. Ειναι καθαρα ψυχολογικο πιστευω, οταν το σκεφτεσαι συνεχεια και το συνδεεις με την απολαυση/χαλαρωση δεν το κοβεις ευκολα.
και ειναι τροπος για να ξεφυγει το μυαλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ειναι συνηθεια, ισως και εθισμος. Εκεινη την ωρα σταματαω να σκεφτομαι οτι με απασχολει και "απολαμβανω" το τσιγαρο μου. Δεν καπνιζω μονο τοτε βεβαια, αλλα εκεινες τις στιγμες το θελω σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top