Κάπνισμα

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δέν ισχύει

Ναι ε; Σε περίοδο που ψάχνει λεφτά το κράτος δεν πρόκειται να σε αφήσει κανένας να γλιτώσεις πρόστιμο, remember me.

Οχι δεν μιλαγα για το σπιτι μου.Λες να εννοουσα το 1%;Γενικα δεν εννοουσα νουμερο.Θεωρησα οτι ηταν αυτονοητο οτι δεν εννοουσα οτι αν το 53.5% των πελατων καπνιζουν,τοτε αναβω και γω μεσα.Και δεν παλεβω να σωσω τιποτα.Επισης το να με λες "ελληναρα" μονο και μονο απο μια απροσωπη ηλεκτρονικη αλληλογραφια λιγων μηνυματων χωρις να με ξερεις καθολου, δειχνει ποσο φανατισμενος/μπουχτησμενος/αγανακτισμενος με αυτο το θεμα ωστε να θεωρεις οτι οποιος καπνιζει, ακουει βανδη,ειναι κανγκουρας,δεν ασχολειται με τη σχολη του,και οδηγαει κανγκουρε αυτοκινητο.


Εφοσον εχει τασακι,καπνιζουν οι περισσοτεροι και δεν εχω προσεξει καποια πινακιδα,ρωταω τη σερβιτορα αν καπνιζουν και μου λεει 'μα για αυτο εχουμε τα τασακια', δεν θα παρω το 11880 για να ρωτησω αν ειναι καπνιστων η οχι το ταδε μαγαζι,ή δεν θα ζητησω τα χαρτια του μαγαζιου να το εξακριβωσω μονος μου.
Στις καφετερειες, στα μπουζουκια,στα κλαμπ και οπου πηγαινετε σε οποιον καπνιζει πατε και του λετε με αποτομο τροπο να το σβησει γιατι αλλιως θα φωναξετε την αστυνομια;
Εγω μιλαω περι πραγματικοτητας.Το τι γραφεται στο νετ απαιχει πολυ απο αυτη οσον αφορα σε καθημερινες καταστασεις.Δεν ξερεις τις αποψεις μου για 1002 αλλα θεματα που ειναι πολυ σημαντικοτερα, αλλα χαρακτηριζεις τη σκεψη μου "αρωστημενη".Να πώς επαληθευεται αυτο που ειπα πριν."Δεν με νοιαζει αν ο ταδε πολιτικος κοροϊδευει τον κοσμο αρκει αυτος στο απεναντι μου τραπεζι να σεβεται το υπερτατο δικαιωμα μου να μη μυριζω την απαισια μυρωδια του τσιγαρου που φερνει λιγο σε crap."

Το αρρωστημένο της λογικής σου είναι να νομίζεις οτι είσαι αλάνι όταν παραβιάζεις ένα λογικό νόμο μονο και μόνο επειδή το κάνουν και οι υπόλοιποι. Όταν έχει σηματάκι που απαγορεύει το κάπνισμα (εχουν όλα τα μη καπνιζόντων) απαγορεύεται να καπνίσεις είτε έχει τασάκι, είτε όχι, είτε στο λέει η σερβιτόρα είτε όχι. Τα υπόλοιπα ειναι δικαιολογίες του κώλου. Με στεναχωρεί το γεγονός οτι θεωρεις πως όποιος σε κατηγορει για το απαράδεκτο που κάνεις αναγκαστικά βλέπει το δέντρο και χάνει το δάσος...Γνωρίζεις, φαντάζομαι, ότι το ανθρώπινο μυαλό μπορεί να κάνει πολλά πράγματα ταυτόχρονα. Το ότι γινεται εξεταστική για το Βατοπέδι δεν σημαίνει ότι εσύ που εισαι μικρός παραβάτης πρέπει να μείνεις στο απυρόβλητο, δεν ξέρω για σένα, εγώ πάντως μπορώ ν'ασχολούμαι ταυτόχρονα και με τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εφοσον εχει τασακι,καπνιζουν οι περισσοτεροι και δεν εχω προσεξει καποια πινακιδα,ρωταω τη σερβιτορα αν καπνιζουν και μου λεει 'μα για αυτο εχουμε τα τασακια', δεν θα παρω το 11880 για να ρωτησω αν ειναι καπνιστων η οχι το ταδε μαγαζι,ή δεν θα ζητησω τα χαρτια του μαγαζιου να το εξακριβωσω μονος μου.
Στις καφετερειες, στα μπουζουκια,στα κλαμπ και οπου πηγαινετε σε οποιον καπνιζει πατε και του λετε με αποτομο τροπο να το σβησει γιατι αλλιως θα φωναξετε την αστυνομια;
Εγω μιλαω περι πραγματικοτητας.Το τι γραφεται στο νετ απαιχει πολυ απο αυτη οσον αφορα σε καθημερινες καταστασεις.Δεν ξερεις τις αποψεις μου για 1002 αλλα θεματα που ειναι πολυ σημαντικοτερα, αλλα χαρακτηριζεις τη σκεψη μου "αρωστημενη".Να πώς επαληθευεται αυτο που ειπα πριν."Δεν με νοιαζει αν ο ταδε πολιτικος κοροϊδευει τον κοσμο αρκει αυτος στο απεναντι μου τραπεζι να σεβεται το υπερτατο δικαιωμα μου να μη μυριζω την απαισια μυρωδια του τσιγαρου που φερνει λιγο σε crap."

Η υγεία ενός ανθρώπου δεν είναι σημαντικότερη από τα 1002 άλλα θέματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Η υγεία ενός ανθρώπου δεν είναι σημαντικότερη από τα 1002 άλλα θέματα;
Δεν νομιζω,ειτε καπνιζεις ειτε οχι. οι περισσοτεροι προτιμουν να ζησουν 60 αντι για 80 χρονια και να ζησουν πραγματικα καλα και να ειναι ευτυχισμενοι(χωρις να αναιρει το ενα το αλλο ε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Συνεχίζεις να είσαι εξαιρετικά ισοπεδωτικός, όπως πριν κατηγόρησες ως trivial και ψείρες αυτούς που σε κατηγορούν για την απαράδεκτη συμπεριφορά σου, έτσι συνεχίζεις να λες ανουσιοτητες...Ποια σχέση μπορούν να εχουν αυτα που λες με το θέμα που θίγουμε; Λίγο πιο εμπεριστατωμένος και σχετικός δε μπορείς να είσαι; Δεν σε κατηγορώ προσωπικά, αλλά στο θέμα αυτό ειλικρινά με εκπλήσσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ναι ε; Σε περίοδο που ψάχνει λεφτά το κράτος δεν πρόκειται να σε αφήσει κανένας να γλιτώσεις πρόστιμο, remember me.



Το αρρωστημένο της λογικής σου είναι να νομίζεις οτι είσαι αλάνι όταν παραβιάζεις ένα λογικό νόμο μονο και μόνο επειδή το κάνουν και οι υπόλοιποι. Όταν έχει σηματάκι που απαγορεύει το κάπνισμα (εχουν όλα τα μη καπνιζόντων) απαγορεύεται να καπνίσεις είτε έχει τασάκι, είτε όχι, είτε στο λέει η σερβιτόρα είτε όχι. Τα υπόλοιπα ειναι δικαιολογίες του κώλου. Με στεναχωρεί το γεγονός οτι θεωρεις πως όποιος σε κατηγορει για το απαράδεκτο που κάνεις αναγκαστικά βλέπει το δέντρο και χάνει το δάσος...Γνωρίζεις, φαντάζομαι, ότι το ανθρώπινο μυαλό μπορεί να κάνει πολλά πράγματα ταυτόχρονα. Το ότι γινεται εξεταστική για το Βατοπέδι δεν σημαίνει ότι εσύ που εισαι μικρός παραβάτης πρέπει να μείνεις στο απυρόβλητο, δεν ξέρω για σένα, εγώ πάντως μπορώ ν'ασχολούμαι ταυτόχρονα και με τα δύο.
Εσυ μπορει να μη χανεις το δασος.Υπαρχουν παρα πολλοι που το χανουν ομως.Ξερουν καλυτερα το νομο περι καπνισματος, παρα περι συλληψεων,ασκησης εξουσιας κτλ.
Στην ουσια ομως η κυρια διαφωνια μου ειναι στο αν ο αλλος πρεπει να ερθει στο ξεμπαρκο να σε βριζει μονο και μονο επειδη καπνιζεις,ενω μπορει να σου το ζητησει να πας εξω να καπνισεις.Και απαντησα λιγο πιο πριν σε αυτο με ενα παραδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι δεν διαφωνώ, απλά φαίνεται σα να θέλεις να πεις ότι "αν μου το ζητήσεις ευγενικά, θα σου κάνω τη χάρη" για κάτι που στην ουσία εσύ και μόνο εσύ είσαι ούτως ή άλλως υποχρεωμένος να κάνεις...Το να έρθει καποιος να σε βρίσει πιθανότατα θα καταληξει σε φασαρία, πάντως γενικά και να σου μιλήσει κάπως απότομα ο άλλος πάλι εσυ θα εισαι αυτός που θα κανει κάτι λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Συνεχίζεις να είσαι εξαιρετικά ισοπεδωτικός, όπως πριν κατηγόρησες ως trivial και ψείρες αυτούς που σε κατηγορούν για την απαράδεκτη συμπεριφορά σου, έτσι συνεχίζεις να λες ανουσιοτητες...Ποια σχέση μπορούν να εχουν αυτα που λες με το θέμα που θίγουμε; Λίγο πιο εμπεριστατωμένος και σχετικός δε μπορείς να είσαι; Δεν σε κατηγορώ προσωπικά, αλλά στο θέμα αυτό ειλικρινά με εκπλήσσεις...
Δεν το παιρνω προσωπικα μη φοβασαι.
Με ρωτησε αν ειναι ποιο σημαντικη η υγεια απο τα 1002 πραγματα.Για μενα η ευτυχια και η επιτυχια ειναι πιο σημαντικα απο την υγεια.ΒΕΒΑΙΩΣ και ειναι αναγκαια και η καλη υγεια,απλως λεω πως αν εγερνε καπου η ζυγαρια μεταξυ υγειας και ποιοτητας ζωης θα προτιμουσα την δευτερη πλευρα.ΒΕΒΑΙΩΣ και δεν εννοω οτι το ενα αναιρει το αλλο.ΦΥΣΙΚΑ και συνυπαρχουν και τα 2, απλως λεω ποιο θεωρω πιο σημαντικο.
Πραγματικα δεν καταλαβαινω για ποιες ανουσιοτητες μιλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι δεν ειναι αυτό το θέμα όμως...Εκτός του ότι οι δικές σου προτεραιοτητες δεν ισχύουν απαραιτήτως για όλους, το θέμα του αν καποιος πρέπει να καπνίζει σε χώρο που απαγορεύεται δεν διαπραγματεύεται σε καμία περίπτωση με τέτοιο τρόπο. Βασικά δεν διαπραγματεύεται καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Δεν το παιρνω προσωπικα μη φοβασαι.
Με ρωτησε αν ειναι ποιο σημαντικη η υγεια απο τα 1002 πραγματα.Για μενα η ευτυχια και η επιτυχια ειναι πιο σημαντικα απο την υγεια.ΒΕΒΑΙΩΣ και ειναι αναγκαια και η καλη υγεια,απλως λεω πως αν εγερνε καπου η ζυγαρια μεταξυ υγειας και ποιοτητας ζωης θα προτιμουσα την δευτερη πλευρα.ΒΕΒΑΙΩΣ και δεν εννοω οτι το ενα αναιρει το αλλο.ΦΥΣΙΚΑ και συνυπαρχουν και τα 2, απλως λεω ποιο θεωρω πιο σημαντικο.
Πραγματικα δεν καταλαβαινω για ποιες ανουσιοτητες μιλας.

Να κλείσουμε τα νοσοκομεία και να παίρνουμε LSD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Δεν το παιρνω προσωπικα μη φοβασαι.
Με ρωτησε αν ειναι ποιο σημαντικη η υγεια απο τα 1002 πραγματα.Για μενα η ευτυχια και η επιτυχια ειναι πιο σημαντικα απο την υγεια.ΒΕΒΑΙΩΣ και ειναι αναγκαια και η καλη υγεια,απλως λεω πως αν εγερνε καπου η ζυγαρια μεταξυ υγειας και ποιοτητας ζωης θα προτιμουσα την δευτερη πλευρα.ΒΕΒΑΙΩΣ και δεν εννοω οτι το ενα αναιρει το αλλο.ΦΥΣΙΚΑ και συνυπαρχουν και τα 2, απλως λεω ποιο θεωρω πιο σημαντικο.
Πραγματικα δεν καταλαβαινω για ποιες ανουσιοτητες μιλας.

Να κλείσουμε τα νοσοκομεία και να παίρνουμε LSD.
Ισως να καταληξω εγω στο LSD με την ερμηνεια που δινεις στα λογια μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ναι δεν ειναι αυτό το θέμα όμως...Εκτός του ότι οι δικές σου προτεραιοτητες δεν ισχύουν απαραιτήτως για όλους, το θέμα του αν καποιος πρέπει να καπνίζει σε χώρο που απαγορεύεται δεν διαπραγματεύεται σε καμία περίπτωση με τέτοιο τρόπο. Βασικά δεν διαπραγματεύεται καν...
Ναι απλως το θεμα απο αλλου ξεκινησε.Ειπε ο αναρκι 'αμα καπνιζεις δεν πα να καπνιζουν ολοι, οπως και να σου μιλησει,θα σκασεις και θα υπακουσεις.' Ή κατι τετοιο.Εγω αναφερομουν περισσοτερο στο οτι ακομα και να αναψει ενα τσιγαρο καποιος (καλως/κακως ειναι αλλη υποθεση),δεν εχει το δικαιωμα ο αλλος να τον βρισει για αυτο.Ουτε εγω μιλησα για διαπραγματευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι είπε αυτό ο Anarki...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Αποφάσισε τι θες να πεις γιατί ακούγεσαι σαν το Alter Ego του Πάτρικ Ογκουνσότο.
Αν υπαρξει και αλλος που δεν καταλαβε τι εννοω θα κανω μια προσπαθεια να το πω καλυτερα.Προς το παρον δεν νομιζω να υπαρχει θεμα περι 'ντοσει πεναλντι'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι απαγορεύεται. Όπως και να στο πει ο άλλος, σκάσε και συμμορφώσου. Ή μη σκάσεις αν θες να ανταποδώσεις την "αγένεια", αλλά συμμορφώσου.
Μην ξεχνάς το δεύτερο μισό του μηνύματός μου ε :P

Τι θεωρείς εσύ αγένεια; Αν σου πει δηλαδή "Σβήσε το τσιγάρο αλλιώς φωνάζω την αστυνομία." είναι αγένεια; Εμένα ας πούμε μου φαίνεται απότομο, αλλά όχι αγενές. Νομίζω οτι σε τέτοιες περιπτώσεις γενικά αρμόζει να είσαι απότομος για να σοκαριστεί ο άλλος, παραμένοντας όμως ευγενικός, όπως παρατήρησα να κάνουν οι Άγγλοι όταν είχα πάει στο Λονδίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι απαγορεύεται. Όπως και να στο πει ο άλλος, σκάσε και συμμορφώσου. Ή μη σκάσεις αν θες να ανταποδώσεις την "αγένεια", αλλά συμμορφώσου.
Οκ καταλαβα τι ηθελε να πει απλως την προκειμενη στιγμη το πηρα καπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το 2ο ενικό δεν αναφερόταν σε σένα κιόλας ε, νομίζω ότι είναι προφανές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μην ξεχνάς το δεύτερο μισό του μηνύματός μου ε :P

Τι θεωρείς εσύ αγένεια; Αν σου πει δηλαδή "Σβήσε το τσιγάρο αλλιώς φωνάζω την αστυνομία." είναι αγένεια; Εμένα ας πούμε μου φαίνεται απότομο, αλλά όχι αγενές. Νομίζω οτι σε τέτοιες περιπτώσεις γενικά αρμόζει να είσαι απότομος για να σοκαριστεί ο άλλος, παραμένοντας όμως ευγενικός, όπως παρατήρησα να κάνουν οι Άγγλοι όταν είχα πάει στο Λονδίνο.
Εμενα προσωπικα μου φαινεται υπερβολικα αποτομο το 'αλλιως φωναζω την αστυνομια.'Ευτυχως που μου το'πες για να παρω τα μετρα μου για το οταν παω αγγλια.
-----------------------------------------
Το 2ο ενικό δεν αναφερόταν σε σένα κιόλας ε, νομίζω ότι είναι προφανές :)
Ναι μωρε κουλ.
-----------------------------------------
Στο Λίβερπουλ υπάρχουν κάμερες και μεγάφωνα και όταν κάνεις κάτι παράνομο (π.χ. πετάς σκουπίδι κάτω) φωνάζουν από τα μεγάφωνα.
(Μιας και αναφέρθηκες σε Αγγλία)
Κατι μου λεει οτι οι περισσοτεροι που διαβασαν τα ποστ μου νομιζουν οτι το βρισκω παραλογο αυτο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Για δειτε αυτο.Καιρος ηταν να παρθουν καποια μετρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
θέλω πολύ να έρθει η στιγμή που τα παιδάκια που καπνίζουνε πρέπει να βγουν έξω αό ενα κτήριο για να καπνίσουν πολύ θα μου αρέσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top