Κάπνισμα

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ξαναλέω ότι δε θα έπρεπε να χρειαστεί να έρθει ο άλλος να σου το ζητήσει, εάν είσαι σε χώρο μη καπνιστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Δεν είναι εύκολο να ανακαλείς όοολη σου την ευγένεια, όταν το έχεις κάνει τόσες φορές και σε έχουν ήδη αντιμετωπίσει αγενώς. Είναι πολύ κουραστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εννοουσα οτι αμα ερθει χωρις ιχνος σεβασμου και μου πουλησει τσαμπουκα δεν θα τον σεβαστω και γω.Αν μου το πει νορμαλ οπως ειπε ο αναρκι στο παραδειγμα του τοτε θα τον σεβαστω.

Θα μας τρελάνεις ρε? Εσύ δεν σέβεσαι πρώτος και παραβιάζεις και πρέπει να σε σεβαστούμε εμείς, να σου ζητήσουμε το αυτονόητο? Ε δεν πάτε καλά. Χαζός είσαι? Θες να στο ζωγραφίσω δηλαδή γιατί μόνος αδυνατείς να το καταλάβεις? Ή απλά ελπίζεις να μην είναι κανείς "παράξενος" γύρω για να σου τα "πρήξει"?
Θα πας στον χώρο καπνιζόντων. Εκεί θα κάνεις όσα τσιγάρα θες. Στον χώρο που απαγορεύεται απλά δεν θα κάνεις, εφόσον κάτσεις. Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ξαναλέω ότι δε θα έπρεπε να χρειαστεί να έρθει ο άλλος να σου το ζητήσει, εάν είσαι σε χώρο μη καπνιστών.
Οταν σε ολα τα τραπεζια υπαρχουν ατομα που καπνιζουν, στα χαρτια μονο ειναι 'μη καπνιστων'.
-----------------------------------------
Θα μας τρελάνεις ρε? Εσύ δεν σέβεσαι πρώτος και παραβιάζεις και πρέπει να σε σεβαστούμε εμείς, να σου ζητήσουμε το αυτονόητο? Ε δεν πάτε καλά. Χαζός είσαι? Θες να στο ζωγραφίσω δηλαδή γιατί μόνος αδυνατείς να το καταλάβεις? Ή απλά ελπίζεις να μην είναι κανείς "παράξενος" γύρω για να σου τα "πρήξει"?
Θα πας στον χώρο καπνιζόντων. Εκεί θα κάνεις όσα τσιγάρα θες. Στον χώρο που απαγορεύεται απλά δεν θα κάνεις, εφόσον κάτσεις. Τέλος.
Σε χωρο που δεν καπνιζει κανεις, δεν καπνιζει ενα χ ποσοστο, δεν καπνιζω ουτε γω.
Αυτα τα 'χαζος' και τα 'ζωγραφισω για να καταλαβεις' αστα.Ακομα και τα γυμνασιοπαιδα τα θεωρουν ντεμοντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Οταν σε ολα τα τραπεζια υπαρχουν ατομα που καπνιζουν, στα χαρτια μονο ειναι 'μη καπνιστων'.

Και το παιδί σου αν το κακοποιείς κανείς δεν θα το μάθει,μόνο στα χαρτιά είναι ο νόμος.Ολα οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Σε χωρο που δεν καπνιζει κανεις, δεν καπνιζει ενα χ ποσοστο, δεν καπνιζω ουτε γω.
Αυτα τα 'χαζος' και τα 'ζωγραφισω για να καταλαβεις' αστα.Ακομα και τα γυμνασιοπαιδα τα θεωρουν ντεμοντε.

Α, αν το ποσοστό δηλαδή είναι 1% καπνίζεις, ε?
Όσο και να παλεύεις τώρα να το σώσεις, δεν αλλάζουν αυτά που είπες. Εκτός κι αν πριν μίλαγες για το σπίτι σου. Ναι, στο σπίτι σου δε θα σου ζητήσω να το σβήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Και καθώς θα περνά ο Λούζερ απ' έξω, θα δει πόσο δυσαρεστημένοι είναι οι άλλοι, και θα μπει στο πειρασμό να σου κάνει παρέα.

Ίου. :P

:lol2:

Επειδη οπως πολυ ευστοχα το εθεσε η βασιλικη εχω κομπλεξισμο (που δεν ξερει τι σημαινει ,αλλα δεν της το λεω για μην μας θυμωσει :who: ) και συνεπως καπνιζω για να λαμβανω την αποδοχη των αλλων φτανουνε στο συμπερασμα πως ειμαι ενα ατομο που ακολουθει το πληθος , γι'αυτο δεν γελαω και με το δικο σου αστειο ,διοτι σε κανεναν δεν αρεσε :D

Σε εμένα άρεσε πολύ:D:P.

Το θεμα ειναι ο τροπος που θα το πεις.Αν ερθεις με το υφακι και καλα "στα @@ μου εσυ δεν εισαι ανθρωπος αφου καπνιζεις, εχω καθε δικαιωμα να σου μιλαω οπως γουσταρω αφου βλαπτεις την υγεια μου." τοτε δεν θα σε σεβαστω και γω και θα κατσω εκει που ειμαι.

Δηλαδή τι θες να έρθουμε να σου πούμε;
Κύριε, να σβήσετε σας παρακαλώ το τσιγάρο;
Κατανοώ ότι δεν είναι ωραίο να σου μιλούν απότομα, αλλά κατάλαβε κι εσύ ότι για πολλούς ανθρώπους (αλλά και ένας μόνο στον κόσμο να ήταν, πάλι την ίδια σημασία θα είχε), η μυρωδιά του καπνού συναγωνίζεται τη μυρωδιά των περιττωμάτων. Αν εγώ ερχόμουν δίπλα σου και έκανα την χοντρή μου ανάγκη, π.χ. την ώρα που έτρωγες, θα ερχόσουν και θα μου έλεγες... "Κύριε, σας παρακαλώ πολύ, μηπως μπορείτε να πάτε στην τουαλέτα;":P.

Μια κυρία που κάπνιζε σε χώρο που δεν επιτρεπόταν και αγνόησε την αρχική ευγενική μου σύσταση να πάει έξω, έμεινε μαλάκας όταν της πήρα το τσιγάρο από το χέρι.

:lol2: Πολύ θα ήθελα να το δω σε βίντςεο!
Εγώ πάντως όταν κάποιος είχε ανάψει τσιγάρο και του το είπα, πήγε έξω:). Άλλος πάλι με κοίταξε "ναι, ναι", i.e. "Στα @@@@@ μου".

Μόνο στις ιδιωτικές δουλειές το έχουν εφαρμόσει, ίσως και σε κάποιες δημόσιες υπηρεσίες, άτυπα, όμως, καπνίζουν.

Ναι, εδώ ειναι ντουμάνι το αστυνομικό τμήμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Οταν σε ολα τα τραπεζια υπαρχουν ατομα που καπνιζουν, στα χαρτια μονο ειναι 'μη καπνιστων'.
-----------------------------------------

Σε χωρο που δεν καπνιζει κανεις, δεν καπνιζει ενα χ ποσοστο, δεν καπνιζω ουτε γω.
Αυτα τα 'χαζος' και τα 'ζωγραφισω για να καταλαβεις' αστα.Ακομα και τα γυμνασιοπαιδα τα θεωρουν ντεμοντε.


Και για να σε ρωτήσω ρε φίλε μου, πρώτα απ'ολα ποιος εισαι εσύ που θ'αποφασίσεις τι ποσοστό θα είναι το χ και δεύτερον, αν καπνίζουν λίγο λιγότερο απ'αυτό το χ, εσύ θα προσθέσεις τον εαυτό σου και θα το περάσεις ώστε να φτάσει στο "επιτρεπτό" όριο του "αφού το κάνουν όλοι θα το κάνω κι εγώ" ή δεν θα καπνίσεις; Δεν είναι λογική αυτή που έχεις, δεν χρειάζεται ούτως ή άλλως να είναι καν ευγενικός μαζί σου ο άλλος, απλά καλεί το σχετικό νούμερο και σκάει ο μπάτσος και σου κόβει το πρόστιμο (και τον κώλο) μαζί μ'αυτό του μαγαζιού. Για να δούμε, θα ξανακαπνίσεις; Όταν το σήμα λέει ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ, τότε απαγορεύεται, τέλος. Ακόμη κι όλοι οι άλλοι καπνίζουν, αν δεν είσαι υπερβολικά παρτάλι, θα το σεβαστείς τουλάχιστον εσύ. Δεν είναι το κάπνισμα η βασική αιτία των προβλημάτων της χώρας, είναι ο αρρωστημένος τρόπος που σκέφτεσαι κι εσύ και πολλοί άλλοι. Ότι αν παραβιάζουν κι άλλοι το νόμο, θα το κάνω κι εγώ για να μην είναι ο "μαλάκας". Και ξαναλέω για μια ακομη φορά πόσο απογοητευτικό ειναι να σκέφτονται έτσι άτομα τέτοιας ηλικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
απλά καλεί το σχετικό νούμερο και σκάει ο μπάτσος και σου κόβει το πρόστιμο (και τον κώλο) μαζί μ'αυτό του μαγαζιού.

Όταν ο ίδιος ο αστυνομικός κάνει το τμήμα ντουμάνι στον καπνό, αμφιβάλλω για το αν θα το κάνει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Δε θα το κάνει, θα το αποφύγει. Θα φανεί μεγαλόκαρδος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Δεν γινεται να εφαρμοστει σε κλαμπ και μπουζουκια αυτο το πραγμα.

Δεν εφαρμόζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Όταν ο ίδιος ο αστυνομικός κάνει το τμήμα ντουμάνι στον καπνό, αμφιβάλλω για το αν θα το κάνει αυτό...
Μη σου πω οτι θα σε δειρει κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μακάρι. Να βρω το δίκιο μου πιο εύκολα, μετά.

Θα τον τιμούσε κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefiiloveyaa

Νεοφερμένος

Η stefiiloveyaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Η αλήθεια.Πηγαίναμε σε ένα μέρος με τους φίλους μου και καπνίζανε,με έπριζαν και μένα να δοκιμάσω τουλάχιστον αλλά εγώ ευτυχώς αρνιόμουν.Το κάπνισμα είναι μμια βλακεία και μισή

μορε καλα εκανες αλλα να σε ρωτησω....στο προφιλ σου λεει οτι εισαι 12!(και εγω)
απο τα 12 οι φιλοι σου καπνιζουν?λα8οσ επιλογη μαλλον....εκτω και αν δεν εισαι 12:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όταν ο ίδιος ο αστυνομικός κάνει το τμήμα ντουμάνι στον καπνό, αμφιβάλλω για το αν θα το κάνει αυτό...

Απ'τη στιγμή που παίρνει μπόνους για καθε πρόστιμο που κόβει σε καιρούς αφραγκίας να είσαι σίγουρος οτι θα το κάνει...εκτός κι αν ξερει το μαγαζάτορα, οπότε σε τελευταία ανάλυση φέρνεις το Άλτερ και τους κάνεις ρεντίκολο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Απ'τη στιγμή που παίρνει μπόνους για καθε πρόστιμο που κόβει σε καιρούς αφραγκίας να είσαι σίγουρος οτι θα το κάνει...εκτός κι αν ξερει το μαγαζάτορα, οπότε σε τελευταία ανάλυση φέρνεις το Άλτερ και τους κάνεις ρεντίκολο. :D

Δέν ισχύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Α, αν το ποσοστό δηλαδή είναι 1% καπνίζεις, ε?
Όσο και να παλεύεις τώρα να το σώσεις, δεν αλλάζουν αυτά που είπες. Εκτός κι αν πριν μίλαγες για το σπίτι σου. Ναι, στο σπίτι σου δε θα σου ζητήσω να το σβήσεις.
Οχι δεν μιλαγα για το σπιτι μου.Λες να εννοουσα το 1%;Γενικα δεν εννοουσα νουμερο.Θεωρησα οτι ηταν αυτονοητο οτι δεν εννοουσα οτι αν το 53.5% των πελατων καπνιζουν,τοτε αναβω και γω μεσα.Και δεν παλεβω να σωσω τιποτα.Επισης το να με λες "ελληναρα" μονο και μονο απο μια απροσωπη ηλεκτρονικη αλληλογραφια λιγων μηνυματων χωρις να με ξερεις καθολου, δειχνει ποσο φανατισμενος/μπουχτησμενος/αγανακτισμενος με αυτο το θεμα ωστε να θεωρεις οτι οποιος καπνιζει, ακουει βανδη,ειναι κανγκουρας,δεν ασχολειται με τη σχολη του,και οδηγαει κανγκουρε αυτοκινητο.
Και για να σε ρωτήσω ρε φίλε μου, πρώτα απ'ολα ποιος εισαι εσύ που θ'αποφασίσεις τι ποσοστό θα είναι το χ και δεύτερον, αν καπνίζουν λίγο λιγότερο απ'αυτό το χ, εσύ θα προσθέσεις τον εαυτό σου και θα το περάσεις ώστε να φτάσει στο "επιτρεπτό" όριο του "αφού το κάνουν όλοι θα το κάνω κι εγώ" ή δεν θα καπνίσεις; Δεν είναι λογική αυτή που έχεις, δεν χρειάζεται ούτως ή άλλως να είναι καν ευγενικός μαζί σου ο άλλος, απλά καλεί το σχετικό νούμερο και σκάει ο μπάτσος και σου κόβει το πρόστιμο (και τον κώλο) μαζί μ'αυτό του μαγαζιού. Για να δούμε, θα ξανακαπνίσεις; Όταν το σήμα λέει ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ, τότε απαγορεύεται, τέλος. Ακόμη κι όλοι οι άλλοι καπνίζουν, αν δεν είσαι υπερβολικά παρτάλι, θα το σεβαστείς τουλάχιστον εσύ. Δεν είναι το κάπνισμα η βασική αιτία των προβλημάτων της χώρας, είναι ο αρρωστημένος τρόπος που σκέφτεσαι κι εσύ και πολλοί άλλοι. Ότι αν παραβιάζουν κι άλλοι το νόμο, θα το κάνω κι εγώ για να μην είναι ο "μαλάκας". Και ξαναλέω για μια ακομη φορά πόσο απογοητευτικό ειναι να σκέφτονται έτσι άτομα τέτοιας ηλικίας.

Εφοσον εχει τασακι,καπνιζουν οι περισσοτεροι και δεν εχω προσεξει καποια πινακιδα,ρωταω τη σερβιτορα αν καπνιζουν και μου λεει 'μα για αυτο εχουμε τα τασακια', δεν θα παρω το 11880 για να ρωτησω αν ειναι καπνιστων η οχι το ταδε μαγαζι,ή δεν θα ζητησω τα χαρτια του μαγαζιου να το εξακριβωσω μονος μου.
Στις καφετερειες, στα μπουζουκια,στα κλαμπ και οπου πηγαινετε σε οποιον καπνιζει πατε και του λετε με αποτομο τροπο να το σβησει γιατι αλλιως θα φωναξετε την αστυνομια;
Εγω μιλαω περι πραγματικοτητας.Το τι γραφεται στο νετ απαιχει πολυ απο αυτη οσον αφορα σε καθημερινες καταστασεις.Δεν ξερεις τις αποψεις μου για 1002 αλλα θεματα που ειναι πολυ σημαντικοτερα, αλλα χαρακτηριζεις τη σκεψη μου "αρωστημενη".Να πώς επαληθευεται αυτο που ειπα πριν."Δεν με νοιαζει αν ο ταδε πολιτικος κοροϊδευει τον κοσμο αρκει αυτος στο απεναντι μου τραπεζι να σεβεται το υπερτατο δικαιωμα μου να μη μυριζω την απαισια μυρωδια του τσιγαρου που φερνει λιγο σε crap."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quentine

Νεοφερμένος

Η Quentine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι,οχι και την καλυτερη...Λεω να το κοψω...Καποια στιγμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Οχι δεν μιλαγα για το σπιτι μου.Λες να εννοουσα το 1%;Γενικα δεν εννοουσα νουμερο.Θεωρησα οτι ηταν αυτονοητο οτι δεν εννοουσα οτι αν το 53.5% των πελατων καπνιζουν,τοτε αναβω και γω μεσα.Και δεν παλεβω να σωσω τιποτα.Επισης το να με λες "ελληναρα" μονο και μονο απο μια απροσωπη ηλεκτρονικη αλληλογραφια λιγων μηνυματων χωρις να με ξερεις καθολου, δειχνει ποσο φανατισμενος/μπουχτησμενος/αγανακτισμενος με αυτο το θεμα ωστε να θεωρεις οτι οποιος καπνιζει, ακουει βανδη,ειναι κανγκουρας,δεν ασχολειται με τη σχολη του,και οδηγαει κανγκουρε αυτοκινητο.

Δεν μπορώ να μαντέψω τι εννοούσες ακριβώς. Είπες Χ, όπου Χ ο,τιδήποτε. Ξέχασες να βάλεις και περιορισμό (περίεργο, αυτό πάντα το προσέχουν οι μαθηματικοί :P)
Μίλησα βασιζόμενος στα λεγόμενά σου που μου είπες τι θα έκανες. Δεν σε είπα κάγκουρα κλπ. Το ξέρω ότι δεν είσαι. Ναι, το web δεν δείχνει πολλά, αν και σε θυμάμαι λίγο και από dota.
Ναι, είσαι Ελληνάρας όταν παραβαίνεις ένα νόμο, και θεωρείς ότι οφείλω να σου ζητήσω ευγενικά το αυτονόητο για να μου κάνεις την χάρη να συμμορφωθείς! Εσύ το δήλωσες, οπότε σ'αρέσει δεν σ'αρέσει, αυτό σε κάνει Ελληνάρα σε αυτό το ζήτημα (γιατί στα άλλα φαίνεται ότι δεν είσαι - θέλω να πιστεύω, έστω), όσο κι αν χτυπιέσαι για το αντίθετο. Αν δεν σ'αρέσει, αναθεώρησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Δεν μπορώ να μαντέψω τι εννοούσες ακριβώς. Είπες Χ, όπου Χ ο,τιδήποτε. Ξέχασες να βάλεις και περιορισμό (περίεργο, αυτό πάντα το προσέχουν οι μαθηματικοί :P)
Μίλησα βασιζόμενος στα λεγόμενά σου που μου είπες τι θα έκανες. Δεν σε είπα κάγκουρα κλπ. Το ξέρω ότι δεν είσαι. Ναι, το web δεν δείχνει πολλά, αν και σε θυμάμαι λίγο και από dota.
Ναι, είσαι Ελληνάρας όταν παραβαίνεις ένα νόμο, και θεωρείς ότι οφείλω να σου ζητήσω ευγενικά το αυτονόητο για να μου κάνεις την χάρη να συμμορφωθείς! Εσύ το δήλωσες, οπότε σ'αρέσει δεν σ'αρέσει, αυτό σε κάνει Ελληνάρα σε αυτό το ζήτημα (γιατί στα άλλα φαίνεται ότι δεν είσαι - θέλω να πιστεύω, έστω), όσο κι αν χτυπιέσαι για το αντίθετο. Αν δεν σ'αρέσει, αναθεώρησε.

Για να ορισουμε αυτο το χ πρεπει να φτιαξουμε αλγοριθμο που θα βαζει μεσα παρα πολλες παραμετρους(διαμορφωση χωρου,διαθεση,διασπορα καπνιζοντων...) για να ορισουμε απο ποσους και πανω θα καπνιζα ή οχι.:lol:Οκ πλακα κανω, εφοσον καταλαβες τι εννοουσα κουλ.
Εξακολουθω παντως να πιστευω οτι δεν λεω κατι παραλογο.
Εφοσον εχει τασακι,καπνιζουν οι περισσοτεροι και δεν εχω προσεξει καποια πινακιδα,ρωταω τη σερβιτορα αν καπνιζουν και μου λεει 'μα για αυτο εχουμε τα τασακια', δεν θα παρω το 11880 για να ρωτησω αν ειναι καπνιστων η οχι το ταδε μαγαζι,ή δεν θα ζητησω τα χαρτια του μαγαζιου να το εξακριβωσω μονος μου.
Αμα ερθει και μου πει καποιος αγριεμενα να σβησω το τσιγαρο, φυσικα και θα τσαντιστω με τον τροπο του.Δηλαδη αμα καποιος στο απεναντι διαμερισμα εχει σχετικα δυνατα τη μουσικη εσυ πας,θα του χτυπησεις την πορτα και θα αρχισεις τα γα*ωσταυριδια;:s
Μηπως εχει γενεθλια;Μηπως δεν αντιλαμβανοταν ποσο δυνατα ηταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top