Κάπνισμα

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Παραείσαι απότομος. Το ξέρω ότι δε γράφω στο περιοδικό της Ακαδημίας. Αν το έκανα θα έγραφα διαφορετικά. Την άποψή μου για το κάπνισμα μπορεί να μην τη συμμερίζεσαι, ωστόσο μπορείς να τη σεβαστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
η ζωη ειναι μικρη εαν δεν τα δοκιμασεις ολα απλα εσυ χανεις (εννοειται να μην γινεται καταχρηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
η ζωη ειναι μικρη εαν δεν τα δοκιμασεις ολα απλα εσυ χανεις (εννοειται να μην γινεται καταχρηση)
Δοκίμασε ποντικοφάρμακο. Έχει γεύση πίτσα. Μην κανεις κατάχρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
η ζωη ειναι μικρη εαν δεν τα δοκιμασεις ολα απλα εσυ χανεις (εννοειται να μην γινεται καταχρηση)
Προσωπικά δε θα το δοκιμάσω ποτέ. Δεν το λέω μόνο λόγω πεποίθησης αλλά έχω πρόβλημα με τον καπνό και οτιδήποτε σχετίζεται με το τσιγάρο. Η ζωή είναι όντως μικρή και δε χρειάζεται να μικραίνουμε περαιτέρω τη διάρκειά της. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Τζάμπα μου φαίνεται πήγε το πόστ μου στην προηγούμενη σελίδα..:P

Δεν πειράζει, έκανα μια προσπάθεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παραείσαι απότομος. Το ξέρω ότι δε γράφω στο περιοδικό της Ακαδημίας. Αν το έκανα θα έγραφα διαφορετικά. Την άποψή μου για το κάπνισμα μπορεί να μην τη συμμερίζεσαι, ωστόσο μπορείς να τη σεβαστείς.

Αμφιβάλλω.

η ζωη ειναι μικρη εαν δεν τα δοκιμασεις ολα απλα εσυ χανεις (εννοειται να μην γινεται καταχρηση)

Πες το ψέματα φιλε μου...



Προσωπικά δε θα το δοκιμάσω ποτέ. Δεν το λέω μόνο λόγω πεποίθησης αλλά έχω πρόβλημα με τον καπνό και οτιδήποτε σχετίζεται με το τσιγάρο. Η ζωή είναι όντως μικρή και δε χρειάζεται να μικραίνουμε περαιτέρω τη διάρκειά της. ;)

Σου ευχομαι πραγματικα να μην απογοητευτεις απ'τον εαυτο σου. Ολοψυχα ομως...θα ειναι βαρύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό.
Σου ευχομαι πραγματικα να μην απογοητευτεις απ'τον εαυτο σου. Ολοψυχα ομως...θα ειναι βαρύ...
Κι εγώ το εύχομαι. Δε νομίζω να απογοητευτώ όμως όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό.

Κι εγώ το εύχομαι. Δε νομίζω να απογοητευτώ όμως όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα.


Μην παιρνεις κι όρκο, σου ειπα, κρατα μια πισινή. Εχω δει ανθρωπους σαν κι εσενα και μετά απο 3 χρονια καπνιζαν ενα 25αρι τη μέρα. Απλα...μη δινεις υποσχεσεις οταν δεν εισαι σιγουρη οτι μπορεις να της κρατησεις.

ΥΓ: Εντελως άσχετο με το θεμα, αλλα δεν χρειαζεται να μιλας με τετοιο στόμφο, στο εχει θιξει ήδη κι άλλος. Δεν ζητησε κανεις να του αποδειξεις ποσο καθωσπρέπει Ελληνικα μιλας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δοκίμασε ποντικοφάρμακο. Έχει γεύση πίτσα. Μην κανεις κατάχρηση.



+100000

η ζωη ειναι μικρη εαν δεν τα δοκιμασεις ολα απλα εσυ χανεις (εννοειται να μην γινεται καταχρηση)


Δε συμφωνώ... Για ποιο λόγο να δοκιμάσω κάτι επιβλαβές? Ακόμα κι αν το ελέγχεις, ακόμα υπάρχει κάποιος κίνδυνος εθισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δε συμφωνώ... Για ποιο λόγο να δοκιμάσω κάτι επιβλαβές? Ακόμα κι αν το ελέγχεις, ακόμα υπάρχει κάποιος κίνδυνος εθισμού.
Ωραια λοιπον μην δοκιμασεις , απλα να ξερεις πως ακομα και στην περιπτωση της ηρωινη δεν εθιζεσαι με μια δοκιμη.
Οσο αναφορα κει που πε ο phanis θεωρησε προφανως αυτονοητο να μην ανεφερει οτι οταν λεει τα παντα εννοει γυρω απο καποια σφαιρα λογικης , μην υποτιματε την νοημοσυνη του κοσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ωραια λοιπον μην δοκιμασεις , απλα να ξερεις πως ακομα και στην περιπτωση της ηρωινη δεν εθιζεσαι με μια δοκιμη.
Οσο αναφορα κει που πε ο phanis θεωρησε προφανως αυτονοητο να μην ανεφερει οτι οταν λεει τα παντα εννοει γυρω απο καποια σφαιρα λογικης , μην υποτιματε την νοημοσυνη του κοσμου.

Βασικά είναι Όσον αφορά, και δεν υποτιμώ τη νοημοσύνη κανενός, αλλά δεν είμαι διατεθειμένη να το διακινδυνεύσω. Ειδικά όταν καπνίζουν και οι 2 μου γονείς από τα 16 τους. Απλώς δε γουστάρω αυτές τις "δοκιμές".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Και για να καταλαβεις αν εισαι straight βασικά θα πρεπει να δοκιμασεις και με γυναικα. Το ιδιο πράγμα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
η ζωη ειναι μικρη εαν δεν τα δοκιμασεις ολα απλα εσυ χανεις (εννοειται να μην γινεται καταχρηση)


Μην ξεχασεις να δοκιμασεις και τι γευση εχουν οι κατσαριδες, αλλα προσοχη, οχι καταχρηση!!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Και για να καταλαβεις αν εισαι straight βασικά θα πρεπει να δοκιμασεις και με γυναικα. Το ιδιο πράγμα ειναι...

Μμμ, βασικά, αλλιώς πάει, για να καταλάβεις αν είσαι straight θα πρέπει αν πας με άντρα, αν εφαρμόσουμε τη λογική "για να μην είσαι καπνιστής πρέπει να δοκιμάσεις τσιγάρο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
πολλοι φιλοι μ καπνιζουν μ εγω δεν θ θελα ν τ αρχισω.οχι γιατι θεωρω οτι δεν ειναι σωστο κ αυτα αλλα γιατι απλα κ μονο σιχαινομαι τ καπνο κ γενικα οταν μ πλησιαζουν ατομα που εχουν καπνισει ψιλοαηδιαζω.πρακτικα κ μονο δεν θ θελα να αρχιζα γιατι δεν θελω ν υποβαλλω τ σωμα μ σ κατι τετοιο.πιστευω πως οσοι καπνιζουν δεν κερδιζουν κ πολλα .δεν ξερω βεβαια.ο καθενας αναλαμβανει τις ευθυνες του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex$$$

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
τώρα ποια και τα 14αχρονα καπνίζουν εγώ όχι ακόμα δεν θέλω αλλά αν κάποια φορά θελήσω θα το κάνω συνειδητά και όχι επιδεί κάποιος με θέλει καπνιστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
καπνιζω για πλακα, υπαρχουνε μερες που κανω 1 πακετο, και υπαρχουνε μηνες που δεν κανω καθολου, βεβαια ποτε στην ζωη μου δεν πειρα πακετο.
δεν αξιζει καθολου να καπνιζεις και να το κανεις ρουτινα, απο οικονομικης αποψης κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
καπνιζα καποιο διαστημα συστηματικα αλλα εχω σταματησει γιατι τελικα δεν αξιζει...
μια στο τοσο ομως μπορει να αναψω ενα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
καπνιζω αρα υπαρχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
grigoris91 καπνιζω αρα υπαρχω,αλλα στην ουσια υπαρχω χωριs ποιοτητα ζωηs.Aπο τα χειροτερα για μενα το καπνισμα!!! ΜΑΚΡΥΑ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top