Κάπνισμα

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αφου δεν θελετε να τα τρωει το κρατος υπακουστε στον νομο απο αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ποιος επιχειρηματίας θα κάτσει να δώσει λεφτά για να φτιάξει νέους χώρους, να βάλει νέο εξαερισμό κ.λπ.; Θα προτιμήσουν να φάνε τα πρόστιμα κι ας είναι ακριβά, αφού κατά πάσα πιθανότητα, παροδικοί θα είναι οι έλεγχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θα ειναι 1000-2000 ευρω το προστιμο για τους καταστηματαρχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Πόσα νομίζεις ότι πρέπει να πληρώσουν για να φτιάξουν τα διαχωριστικά και να εγκαταστήσουν τους διάφορους εξαερισμούς; Και πόσα νομίζεις ότι χάνουν από τους επιπλέον πελάτες που θα έρχονταν, αν γέμιζε όλο το μαγαζί με καπνιστές (διότι δυστυχώς οι περισσότεροι που συχνάζουν σε κλαμπ κ.λπ. καπνίζουν); Δε λέω ότι αυτό τους δικαιολογεί, απλώς πρακτικά δε βρίσκει εφαρμογή αυτό. Να τους κλείσουν το μαγαζί; Θα το ανοίξουν πάλι σε ένα μήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Aρα την βαψαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Πάρε το 1142:p.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Τωρα σοβαρα, αμα δουμε καποιον να καπνιζει σε κλειστο χωρο κλτ. θα παρνουμε καπου τηλεφωνο και θα ερχονται να τον μπαγλαρωσουν; Αποκλειεται να ειναι τοσο ευκολο λεει η αδερφη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Σαφώς και δε θα είναι. Θα το σηκώνουν; Θα λένε "ναι, ναι", αλλά θα μας γράφουν; Εμάς ούτως ή άλλως, δεν έχει κανένα κτίριο αριθμό και οδό, οπότε πώς θα έρθουν; Και στο κάτω-κάτω, τί είμαι εγώ, αστυφύλακας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Η αλήθεια.Πηγαίναμε σε ένα μέρος με τους φίλους μου και καπνίζανε,με έπριζαν και μένα να δοκιμάσω τουλάχιστον αλλά εγώ ευτυχώς αρνιόμουν.Το κάπνισμα είναι μμια βλακεία και μισή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Η αλήθεια.Πηγαίναμε σε ένα μέρος με τους φίλους μου και καπνίζανε,με έπριζαν και μένα να δοκιμάσω τουλάχιστον αλλά εγώ ευτυχώς αρνιόμουν.Το κάπνισμα είναι μμια βλακεία και μισή

Μιλα στους φιλους σου και πεισε τους να το κοψουν. Αν ειναι δυνατον, να προσφερουν τσιγαρο σε 13 χρονων παιδι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Απο την μια οι καπνιζοντες μιλαν για ρατσιστικη συμπεριφορα και καταπιεστικο νομο, απο την αλλη οι μη καπνιζοντες που συνηγορουν για να μην αναπνεουν τον καπνο τους. Παλι εθνικος διχασμος. Επιτρεψτε μου να παρατηρησω οτι με το ΠΑΣΟΚ δεν ειχαμε τετοια προβληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Απο την μια οι καπνιζοντες μιλαν για ρατσιστικη συμπεριφορα και καταπιεστικο νομο, απο την αλλη οι μη καπνιζοντες που συνηγορουν για να μην αναπνεουν τον καπνο τους. Παλι εθνικος διχασμος. Επιτρεψτε μου να παρατηρησω οτι με το ΠΑΣΟΚ δεν ειχαμε τετοια προβληματα...

:!::!::!::!::!::!::!::!:.....
εχει και η μαλακια τα ορια της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ρε Mefistofelis, με το συμπάθειο αγόρι μου, αλλά έχεις να πεις κι άλλες μλκιες? Άμα είναι, να έχω το νου μου στο topic δηλαδή, να ρίχνω και κανά γέλιο.

Είσαι σίγουρα 21 χρόνων? Βασικά να στο θέσω αλλιώς. Είσαι βαμμένος ΠΑΣΟΚος ή κάνεις χιούμορ? Όχι, αν κάνεις χιούμορ, συγγνώμη, αλλά μου φαίνεται ατυχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
:!::!::!::!::!::!::!::!:.....
εχει και η μαλακια τα ορια της....

στα λογια μου ερχεσαι. δε παει αλλο αυτη η κυβερνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
στα λογια μου ερχεσαι. δε παει αλλο αυτη η κυβερνηση.

μαλακια για την δικια σου ελεγα γιατι το πασοκ ποσες παπαριες εκανε ..να χαρεις αν εισαι βαμμενοα πασοκος μας μας πρηζεις με κομματοσκυλικες ηλιθιοτητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerw

Νεοφερμένος

Η katerw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πάντως αυτό με το 1142 είναι ρουφιανιά κατα τη γνώμη μου...Έλεος δηλαδη οι αντικαπνιστές θα γίνουν "Αρτέμης Μάτσας" στιλ? Το πιο γελείο μέτρο που έχω ακουσει....Πραγματικά το κράτος δεν βλέπει τα χάλια του? Εδώ δεν εφαρμόζονται πολλοι βασίκοι νόμοι θα εφαρμοστεί αυτός? =S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
μαλακια για την δικια σου ελεγα γιατι το πασοκ ποσες παπαριες εκανε ..να χαρεις αν εισαι βαμμενοα πασοκος μας μας πρηζεις με κομματοσκυλικες ηλιθιοτητες...

Σορρυ ρε φιλε μια παρατηρηση εκανα δηλαδη αμεσως να με πεις κομματοσκυλο, δηλαδη εγω φταιω που το πασοκ ειναι εδω ενωμενο δυνατο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ρε Mefistofelis, με το συμπάθειο αγόρι μου, αλλά έχεις να πεις κι άλλες μλκιες? Άμα είναι, να έχω το νου μου στο topic δηλαδή, να ρίχνω και κανά γέλιο.

Είσαι σίγουρα 21 χρόνων? Βασικά να στο θέσω αλλιώς. Είσαι βαμμένος ΠΑΣΟΚος ή κάνεις χιούμορ? Όχι, αν κάνεις χιούμορ, συγγνώμη, αλλά μου φαίνεται ατυχές.

Αυτο δεν ειναι τπτ δες στο https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1510359
τι λεει .
Το κοριτσι εχει προβλημα και αυτος κανει την πλακα του .
Παντος μλκ εκαναν που χαλαρωσαν τα μετρα ..
Σιγα μην εφαρμοστει καννονικα ποτε στην Ελλαδα...
Οι ελληναρες θα συνεχισουν να καπνιζουν σε δημοσιου χωρους ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Πάντως αυτό με το 1142 είναι ρουφιανιά κατα τη γνώμη μου...Έλεος δηλαδη οι αντικαπνιστές θα γίνουν "Αρτέμης Μάτσας" στιλ? Το πιο γελείο μέτρο που έχω ακουσει....Πραγματικά το κράτος δεν βλέπει τα χάλια του? Εδώ δεν εφαρμόζονται πολλοι βασίκοι νόμοι θα εφαρμοστεί αυτός? =S

Εσένα τώρα γιατί σε πείραζει αν καρφώσουν? Δεν σε ενοχλεί δηλαδή το αν θα καπνίζει ο άλλος σε χώρο που απαγορεύεται και θα κάνει κάτι παράνομο, σε ενοχλεί το ότι ο άλλος θα κοιτάξει το σωστό και το θεωρείς ρουφιανιά? Εμ, έτσι έχουν μάθει όλη σ'αυτήν την χώρα, λογικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top