Ιατρική και ΗΜΜΥ

klearhos19

Νεοφερμένος

Ο klearhos19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μα καλα δεν σαρεσουν καθολου τα φυσικομαθηματικα; η σχολη σου πιστευω ειναι πολυ ενδιαφερουσα
δυσκολα μπορει ν αμην αρεσει σε καποιον
οκ τα μαθηματικά εινια υπέροχα αλλα δεν αρκει για να κάτσω στη σχολή ουτε καν δε θα έχουν καμια σχεση με το επαγγελμα σε λίγα χρόνια απο εκει θα βγω μηχανικος .... ιουυυ
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,341 μηνύματα.
οκ τα μαθηματικά εινια υπέροχα αλλα δεν αρκει για να κάτσω στη σχολή ουτε καν δε θα έχουν καμια σχεση με το επαγγελμα σε λίγα χρόνια απο εκει θα βγω μηχανικος .... ιουυυ
Άσχετα με το τι θα επιλέξεις να κάνεις, δεν νομίζεις οτι είσαι λίγο μικρός για να ξέρεις πως είναι το επάγγελμα σε λίγα χρόνια ; Εδώ καλά καλά δεν το ξέρουν οι ίδιοι οι καθηγητές καμιά φορά ως ακαδημαϊκοί που δεν έχουν δουλέψει ποτέ τους σε κάποιο σοβαρό και μεγάλο έργο.
 

klearhos19

Νεοφερμένος

Ο klearhos19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το έχω αποφασίσει το θέμα ειναι δεν ξπέρω τι να άνω με φροντηστηρια τα χρεαιζομαι ?? η μπορω και μονος (εκτος απο τη βιολογια)
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,341 μηνύματα.
Το έχω αποφασίσει το θέμα ειναι δεν ξπέρω τι να άνω με φροντηστηρια τα χρεαιζομαι ?? η μπορω και μονος (εκτος απο τη βιολογια)
Πιθανότατα θα χρειαστείς φροντιστήριο,θα σου γλυτώσει χρόνο. Τουλάχιστον απο όσους ξέρω που δώσανε κατακτήριες σκίζονται στο διάβασμα οπότε δεν θα είναι εύκολη διαδικασία και καλό είναι να έχεις κάθε δυνατή βοήθεια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top