Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Α τόσο ωραία... Και εγώ ανέβηκα σήμερα Θεσσαλονίκη προκειμένου να πάω για εγγραφή αύριο... :P

Την πάτησες φίλε μου...Από Δευτέρα αν είσαι τυχερός (κι εγώ το ίδιο):P:P Μέχρι την Παρασκευή η αγαπητή γραμματεία της ΙΣΑΠΘ απεργεί:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Την πάτησες φίλε μου...Από Δευτέρα αν είσαι τυχερός (κι εγώ το ίδιο):P:P Μέχρι την Παρασκευή η αγαπητή γραμματεία της ΙΣΑΠΘ απεργεί:mad::mad:

Και η πλάκα ειναι ότι στη σελίδα της ΙΣΑΠΘ έχει ανακοίνωση ότι οι εγγραφές στη σχολή γίνονται από 11 Σεπτεμβρίου. Πάλι καλά που εχω έτοιμο σπίτι εδώ... (μεταπτυχιακός αδερφός... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Και η πλάκα ειναι ότι στη σελίδα της ΙΣΑΠΘ έχει ανακοίνωση ότι οι εγγραφές στη σχολή γίνονται από 11 Σεπτεμβρίου. Πάλι καλά που εχω έτοιμο σπίτι εδώ... (μεταπτυχιακός αδερφός... :P)


Άντε ρε!! Κι εγώ!! Στην ΙΣΑΠΘ ο αδερφός σου??:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πάντως, η σχολή είναι γενικά ανοργάνωτη. Δεν τα βρίσκουν οι διάφοροι τομείς μεταξύ τους για να συνεννοηθούν, η γραμματεία είναι πότε θα την πετύχεις στις καλές της...οπότε να παρακολουθείτε πολύ το σάιτ των ανακοινώσεων της σχολής και το ptyxiomed. Εμείς αν βρίσκουμε ανακοίνωση που σας αφορά θα την ποστάρουμε και δω. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πάντως οι κοπέλες από την κεντρική γραμματεία είναι ευγενικές, σε αντίθεση με άλλων σχολών.... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ο πιο ευγενικός είναι ένας κυριούλης (ο μοναδικός άντρας πρέπει να είναι). Οι κοπέλες εντάξει, αλλά έχει και κάτι μεσήλικες κυρίες που είναι απλά απλησίαστες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
έναν με γυαλιά?

α εγώ πάω πάντα σε μία ξανθιά, γύρω στα 30+, είναι πολύ εξυπηρετική... με θυμάται κιόλας...

α, οι πρωτοετείς καλό θα ήταν να κάνετε ένα γκρουπάκι στο fb όταν θα μαζευτείτε για να δημοσιεύετε εκεί ανακοινώσεις κλπ. όλα τα έτη το ίδιο κάνουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phewey

Νεοφερμένος

Ο Phewey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
panos1994

Μπορείς να μου πεις τι χαρτιά χρειάστηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Κι εγω πηγα χθες και την πατησα με τον ιδιο τροπο. Η γραμματεια κλειστη και εμεινα με... τα χαρτια στο χερι! :P

Σειμ χιαρ... ουτε ανακοινωση εβγλαν ουτε στο τηλ ειπαν τπτ.. τι να πεις... και με κατεβασαν απ τον εβρο οι μλκες.. τσπα δεν πειραζει δικαιολογια ψαχνω για να ξανακατεβω μαλλον :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Γενικά σας λέω, δεν είναι να περιμένετε από την γραμματεία σωστή ενημέρωση. Ψαχτείτε μόνοι σας ή ρωτήστε (οι παραταξιακοί σ' αυτά βοηθάνε πολύ και δεν σε πρήζουν εν αντιθέσει με άλλες σχολές, εκμεταλλευτείτε τους για να μην ζοριστείτε πολύ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
panos1994

Μπορείς να μου πεις τι χαρτιά χρειάστηκες;

Δες εδώ.

Βέβαια υπολόγισε λίγες παραπάνω φωτογραφίες (εγώ έβγαλα 12 για να είμαι σίγουρος) γιατί θα χρειαστούν και για τα εργαστήρια.

+ εκκαθαριστικό για την εγγραφή στη λέσχη.

Υ.Γ: Δεν έχω κάνει ακόμα εγγραφή γιατί η γραμματεία απεργεί. :/: Σου λέω τι έχω μαζί μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Δες εδώ.

Βέβαια υπολόγισε λίγες παραπάνω φωτογραφίες (εγώ έβγαλα 12 για να είμαι σίγουρος) γιατί θα χρειαστούν και για τα εργαστήρια.

+ εκκαθαριστικό για την εγγραφή στη λέσχη.

Υ.Γ: Δεν έχω κάνει ακόμα εγγραφή γιατί η γραμματεία απεργεί. :/: Σου λέω τι έχω μαζί μου...

και γω 12 ειχα βγαλει περσι κ τελικα τις εξτρα τις χρησιμοποίησα σε άσχετους σκοπούς.... :Ρ
τα εργαστήρια δεν νομίζω ότι θα σου ζητήσουν φωτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η Βιολογία ζητάει 2 φωτογραφίες. :)
Τις άλλες μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις για την βιβλιοθήκη, την αίτηση για την λέσχη κλπ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Υπάρχει ένας κανόνας που αφορά όλες τις σχολές και όχι μόνο την ιατρική. Όσες φωτογραφίες και να βγάλεις, του χρόνου θα θέλεις κι άλλες. Κάντε οικονομία και φυσικά ανακύκλωση γιατί κάθε χρόνο θα τις ψάχνετε. Και δεν αξίζει να δίνεις 10ευρα επειδή σου λείπει μια γαμημένη φώτο :Ρ


- Από τις εμπειρίες ενός φοιτητή 4ου έτους και χιλιάδων άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phewey

Νεοφερμένος

Ο Phewey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γενικά σας λέω, δεν είναι να περιμένετε από την γραμματεία σωστή ενημέρωση. Ψαχτείτε μόνοι σας ή ρωτήστε (οι παραταξιακοί σ' αυτά βοηθάνε πολύ και δεν σε πρήζουν εν αντιθέσει με άλλες σχολές, εκμεταλλευτείτε τους για να μην ζοριστείτε πολύ).
Δηλαδή δεν υπάρχει κανένας τρόπος να γνωρίζω πριν πάω Θεσσαλονίκη αν η γραμματεία λειτουργεί κανονικά; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δηλαδή δεν υπάρχει κανένας τρόπος να γνωρίζω πριν πάω Θεσσαλονίκη αν η γραμματεία λειτουργεί κανονικά; :confused:
Παίρνοντας τηλέφωνο, ίσως;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
2310-999256.Να παρεις εδω τηλεφωνο.Να επιμεινεις αρκετα γιατι μπορει να μην το σηκωσουν.
Η γραμματεια βγαζει ομως ανακοινωσεις κανονικα στο νετ,δεν ξερω αν απεργει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ρε παιδιά -ελπίζω να ξέρει κάποιος- εργαστήρια ιστολογίας Ι θα ξεκινήσουν 1 οκτώβρη;;;;:/: ποιος το είπε;

μην μ το κάνετε αυτό... τη γκαντεμιά μου πια...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή τα έχω πάρει πάρα πολύ άσχημα...η γραμματεία αύριο θα λειτουργεί???? Μήπως, λέω εγώ, θυμούνται ότι πρέπει να γραφτούμε??? Και το άλλο το κουλό?? Που σε 2 μέρες πρέπει να γραφτούμε στο εργαστήριο βιοχημείας, αλλά είναι απαραίτητο να έχουμε γραφτεί πριν στο εργαστήριο βιολογίας και δεν έχει βγει ανακοίνωση για το εργαστήριο βιολογίας?? Να μυρίσουμε τα δάχτυλά μας???ΕΕΕ???:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:

Οι μεγαλύτεροι please ας δώσουν τα φώτα τους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
πήρα τηλέφωνο το πρωί την γραμματεία και μ είπαν οτι αύριο θα γίνουν κανονικά οι εγγραφές. τρ για την εγγραφή στο εργαστήριο της βιολογικής χημείας τυχαίνει να ειμαι σ'αυτους που γραφονται την παρασκευη και θα αναγκαστω να ακυρωσω το εισιτηριο που ειχα βγαλει για επιστροφη την πεμπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top