Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μεχρι ποτε ειναι οι εγγραφες ελεγε η ανακοινωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Έκανα την εγγραφή στη φυσική σήμερα το πρωί , ηλεκτρονικά, στο elearning.med.auth.gr
Δε χρειάζεται να έχουμε ενεργοποιήσει το δελτίο για να γίνει εγγραφή. Πρέπει να γράψουμε το όνομά μας με κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες και χρειάζεται και το ΑΕΜ. Επίσης, επιλέγουμε τμήμα, 1ο , 2ο κλπ, αλλά δε λέει τίποτα για ώρες και μέρες..

Μεχρι ποτε ειναι οι εγγραφες ελεγε η ανακοινωση;
Μέχρι 8/10..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Για το Χειμερινό Εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2010-2011 η ηλεκτρονική υποβολή Δηλώσεων Μαθημάτων θα γίνεται από Δευτέρα 4 Οκτωβρίου 2010 έως Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2010.

· Τα υποχρεωτικά μαθήματα του τρέχοντος εξαμήνου του κάθε φοιτητή έχουν δηλωθεί αυτόματα από την κεντρική Γραμματεία της Σχολής.
· Μέσω των ηλεκτρονικών δηλώσεων οι φοιτητές μπορούν να προσθέσουν επιλεγόμενα ή χρωστούμενα μαθήματα τα οποία επιθυμούν να παρακολουθήσουν ή να εξεταστούν για το Χειμερινό εξάμηνο.
· Δεν υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των δηλωθέντων μαθημάτων.
· Οι φοιτητές από 1ο έως 6ο έτος έχουν τη δυνατότητα να επιλέξουν μόνο μαθήματα Χειμερινού εξαμήνου (ίδιου ή μικρότερου έτους από το δικό τους), ενώ οι επί πτυχίω (7ο έτος και άνω) μπορούν να επιλέξουν οποιοδήποτε μάθημα Χειμερινού/Εαρινού εξαμήνου.
· Οι δηλώσεις είναι άμεσα συνδεδεμένες με την καταχώρηση βαθμολογιών εξετάσεων, οπότε είναι πλέον υποχρεωτικές και απαραίτητες για να μπορέσει να «περαστεί» ο βαθμός των εξετάσεων.
· Οι δηλώσεις αυτές δεν έχουν καμία σχέση (προς το παρόν) με τις εγγραφές που γίνονται στις έδρες για τις εξετάσεις, λίγο πριν την εξεταστική. Αυτές γίνονται κυρίως για να προγραμματίσουν οι γραμματείες πόσοι φοιτητές θα συμμετάσχουν στις εξετάσεις, ώστε να προγραμματίσουν κατάλληλα αίθουσες, επιτηρητές, θέματα κτλ, δεδομένου ότι δεν συμμετέχουν όλοι όσοι χρωστάνε το μάθημα.
Πρόσβαση στο ηλεκτρονικό περιβάλλον δηλώσεων μαθημάτων μπορείτε να έχετε από το site της Ιατρικής Σχολής στο Μενού «Σπουδές», σύνδεσμος(link) «Υπηρεσία Δήλωσης Μαθημάτων / ενημέρωσης των φοιτητών όσον αφορά τους βαθμούς και τα προγράμματα σπουδών τους».

Για την δήλωση των μαθημάτων απαιτείται να υπάρχει ενεργός λογαριασμός χρήστη στο Κέντρο Λειτουργίας Δικτύου (ΚΛΔ) και η διαδικασία για την πρόσβαση σε αυτή την υπηρεσία είναι ακριβώς όπως και για την πρόσβαση στις βαθμολογίες, η οποία λειτουργεί εδώ και καιρό.

Ο λογαριασμός χρήστη στο ΚΛΔ χαρακτηρίζεται από e-mail της μορφής username@auth.gr. Για την πρόσβαση στις υπηρεσίες τις Γραμματείας οι φοιτητές πρέπει να χρησιμοποιήσουν το συγκεκριμένο όνομα χρήστη «username» (χωρίς το «@auth.gr») και τον κωδικό χρήστη (password) του συγκεκριμένου e-mail.

Σε περίπτωση που έχετε λογαριασμό χρήστη στο ΚΛΔ, αλλά δεν ξέρετε αν είναι ενεργός, δε θυμάστε το password ή γενικά για οποιοδήποτε τεχνικό θέμα σχετικά με το συγκεκριμένο λογαριασμό θα πρέπει να απευθυνθείτε στο τμήμα υποστήριξης χρηστών του ΚΛΔ, στον 1ο όροφο της κεντρικής βιβλιοθήκης του ΑΠΘ 8:30 - 14:30 ή τηλεφωνικά στο 2310.999400 ή στο Κέντρο Υποστήριξης Τεχνολογιών Πληροφορικής (ΚΥΤΠ) τηλεφωνικά στο 2310.992000.
Η Γραμματεία μπορεί να εξυπηρετήσει μόνο για διοικητικά θέματα που αφορούν τις δηλώσεις μαθημάτων, καθώς και για την παροχή «Δελτίου Ενεργοποίησης Ηλεκτρονικών Υπηρεσιών ΑΠΘ» όταν αυτό απαιτείται.

Η διαδικασία της ηλεκτρονικής δήλωσης μαθημάτων είναι ανεξάρτητη από το ηλεκτρονική επιλογή συγγραμμάτων, η οποία γίνεται σε ξεχωριστό σύστημα, το οποίο μπορείτε να βρείτε στη διεύθυνση https://www.eudoxus.gr

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Άρα ουσιαστικά εσείς θα έχετε να δηλώσετε ηλεκτρονικά μόνο τα επιλεγόμενα, αφού τα υποχρεωτικά δηλώνονται αυτόματα και δεν έχετε χρωστούμενα.

Έκανα την εγγραφή στη φυσική σήμερα το πρωί , ηλεκτρονικά, στο elearning.med.auth.gr
Δε χρειάζεται να έχουμε ενεργοποιήσει το δελτίο για να γίνει εγγραφή. Πρέπει να γράψουμε το όνομά μας με κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες και χρειάζεται και το ΑΕΜ. Επίσης, επιλέγουμε τμήμα, 1ο , 2ο κλπ, αλλά δε λέει τίποτα για ώρες και μέρες..

Μπορείς να πεις ποια βήματα ακολούθησες για να κάνεις ηλεκτρονικά την εγγραφή;
Παράξενο το ότι δεν έλεγαν ώρες/μέρες τα τμήματα...Πως διάλεξες τμήμα τότε; Μπορεί να πέφτει πάνω σε άλλο εργαστήριο (Βιολογίας ή Χημείας). :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Μπορείς να πεις ποια βήματα ακολούθησες για να κάνεις ηλεκτρονικά την εγγραφή ?
Παράξενο το ότι δεν έλεγαν ώρες / μέρες τα τμήματα ... Πως διάλεξες τμήμα τότε ? Μπορεί να πέφτει πάνω σε άλλο εργαστήριο ( Βιολογίας ή Χημείας ) . :hmm:[/ quote]

Για τη δημιουργία λογαρισαμού πρέπει να έχει κανείς e- mail..
1)Μπαίνουμε στο https://elearning.med.auth.gr και επιλέγουμε το ''New account''
2) Συμπληρώνουμε τα στοιχεία της φόρμας (όνομα και επώνυμο με κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες και ΑΕΜ) και πατάμε το ''Δημιουργία του λογαριασμού μου''
3) Αυτόματα αποστέλλεται από το σύστημα ένα e-mail μέσω του οποίου επιβεβειώνουμε την εγγραφή μας στο σύστημα ώς χρήστες
4)Πατάμε το link του e-mail και επιβεβαιωνόμαστε αυτόματα ως χρήστες
Προσοχή! Αν δεν επιβεβαιώσουμε την εγγραφή μας δεν μπρούμε να κάνουμε login
Ώς χρήστης μπορεί κανείς να επιλέξει ένα μάθημα προς παρακολούθηση. Για τα μαθήματα που εμφανίζουν κλειδάκι στο δεξί μέρος της οθόνης πρέπει να γνωρίζουμε κωδικό. Ο κωδικός για τη φυσική είναι physics.
Για την εγγραφή στο τμήμα της φυσικής:
1) Επιλέγουμε το show groups
2) Επιλέγουμε το Move me to this group για να εγγραφούμε στο τμήμα

Έγραφε ότι οι ώρες εργαστηρίων της κάθε ομάδας θα διαμορφωθούν έτσι , ώστε να μη συμπίπτουν με άλλα εργαστήρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έγραφε ότι οι ώρες εργαστηρίων της κάθε ομάδας θα διαμορφωθούν έτσι , ώστε να μη συμπίπτουν με άλλα εργαστήρια..

Χμ. Τότε η μόνη λύση είναι να τα βάλουν μετά τις 15.00, που θα έχετε τελειώσει με τα άλλα εργαστήρια. Που σημαίνει ότι α) κάποια τμήματα θα συμπίπτουν με το αμφιθέατρο της πληροφορικής β) κάποια τμήματα μπορεί να συμπίπτουν με επιλεγόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κι εγώ σήμερα γράφτηκα σε φυσική και βιοιατρική (οι εγγραφές για το τελευταίο έχουν κλείσει)...στη φυσική επέλεξα 2ο γκρουπ...είδα πολλές κοπέλες...χα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Κι εγώ σήμερα γράφτηκα σε φυσική και βιοιατρική ( οι εγγραφές για το τελευταίο έχουν κλείσει ) ... στη φυσική επέλεξα 2ο γκρουπ ... είδα πολλές κοπέλες ... χα :D

Κι εγώ στο 2ο θα είμαι..

Χμ . Τότε η μόνη λύση είναι να τα βάλουν μετά τις 15.00, που θα έχετε τελειώσει με τα άλλα εργαστήρια . Που σημαίνει ότι α ) κάποια τμήματα θα συμπίπτουν με το αμφιθέατρο της πληροφορικής β ) κάποια τμήματα μπορεί να συμπίπτουν με επιλεγόμενα .

Γιατί;; Ακόμα κι αν έχουμε και 8-10 και 13-15 κάποιες μέρες πάλι δε φτάνουν οι ώρες;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
[quote = akiroskirios ? 2432740 ] Κι εγώ σήμερα γράφτηκα σε φυσική και βιοιατρική ( οι εγγραφές για το τελευταίο έχουν κλείσει ) ... στη φυσική επέλεξα 2ο γκρουπ ... είδα πολλές κοπέλες ... χα :D[/ quote]

Κι εγώ στο 2ο θα είμαι..

μήπως έκανες 1.30 ώρα να ολοκληρώσεις την εγγραφή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Χμ . Τότε η μόνη λύση είναι να τα βάλουν μετά τις 15.00, που θα έχετε τελειώσει με τα άλλα εργαστήρια . Που σημαίνει ότι α ) κάποια τμήματα θα συμπίπτουν με το αμφιθέατρο της πληροφορικής β ) κάποια τμήματα μπορεί να συμπίπτουν με επιλεγόμενα .

μήπως έκανες 1,30 ώρα να ολοκληρώσεις την εγγραφή ?
Όχι, κανένα τεταρτάκι μου πήρε.. Από το σπίτι την έκανα, δεν πα στη σχολή.. Εσύ καθυστέρησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όχι, κανένα τεταρτάκι μου πήρε.. Από το σπίτι την έκανα, δεν πήγα στη σχολή.. Εσύ καθυστέρησες;

όχι, κι εμένα κανένα δεκάλεπτο από τη σχολή με τη βοήθεια ενός παιδιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Γιατί;; Ακόμα κι αν έχουμε και 8-10 και 13-15 κάποιες μέρες πάλι δε φτάνουν οι ώρες;;:confused:

Φτάνουν! Αν το δεις ατομικά. Αλλά όσοι θα είστε στο τμήμα της φυσικής θα είστε σε διαφορετικά τμήματα στην βιολογία και την χημεία, οπότε όλο και κάποιος θα έχει εργαστήριο εκείνη την ώρα. Κανονικά έπρεπε να σας πούνε τις ώρες για να μπορέσετε να διαλέξετε, ώστε να μη συμπίπτουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Φτάνουν ! Αν το δεις ατομικά . Αλλά όσοι θα είστε στο τμήμα της φυσικής θα είστε σε διαφορετικά τμήματα στην βιολογία και την χημεία , οπότε όλο και κάποιος θα έχει εργαστήριο εκείνη την ώρα . Κανονικά έπρεπε να σας πούνε τις ώρες για να μπορέσετε να διαλέξετε , ώστε να μη συμπίπτουν .
Ίσως στη βιολογία και τη χημεία να μη μας χωρίσουν αλφαβητικά, αλλά με βάση τις ομάδες τις φυσικής:hmm:Υπάρχει λέτε τέτοια περίπτωση;
Ουάου.. Αλλαγές στην οργάνωση..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
αν δεν έχει περάσει άλλη από Ρόδο στη σχολή, κατάλαβα ποια είσαι :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ίσως στη βιολογία και τη χημεία να μη μας χωρίσουν αλφαβητικά, αλλά με βάση τις ομάδες τις φυσικής:hmm:Υπάρχει λέτε τέτοια περίπτωση;
Ουάου.. Αλλαγές στην οργάνωση..:P

Βιολογία μου είπες ότι θα σας βάλουν αυτοί σε τμήμα. Στην βιοχημεία όμως δεν διαλέξατε τμήμα; Αυτοί θα σας βάλουν; :hmm:
Τέλος πάντων...Θα δείξει η νεκροψία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από καλειδοσκόπιο;2432789 :
Βιολογία μου είπες ότι θα σας βάλουν αυτοί σε τμήμα . Στην βιοχημεία όμως δεν διαλέξατε τμήμα ? Αυτοί θα σας βάλουν ? :hmm:
Τέλος πάντων ... Θα δείξει η νεκροψία !

Σε κανένα μάθημα δε διαλέξαμε τμήμα.. Στη Βιοχημεία απλώς πήγαμε αλφαβητικά για την εγγραφή..
Θα δείξει.. Ελπίζω, πάντως , να μην έχουμε προβλήματα και να μπορούμε να τα παρακολουθήσουμε όλα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Παίδες,επειδή πήγε ο όμορφος (εγώ δηλαδή),για τις εγγραφές,να σας ενημερώσω ότι η εγγραφή στη Φυσική γίνεται ηλεκτρονικά,στο site https://elearning.med.auth.gr/ με κωδικό "physics".Επειδή έχω την εντύπωση ότι έχει ήδη αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες οπότε θα μου την πείτε,remember that I have a huge penis,therefore your argument is invalid.Για την Πληροφορική μόνο δεν ξέρω αν χρειάζεται εγγραφή,ρώτησα εκεί έναν "ΔΑΠάρα,ΔΑΠάρα,γαμώ τον Che Guevara",αλλά ιδέα δεν είχε (θα γαμούσε τον Che Guevara φαίνεται και γι'αυτό δεν έμαθε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από κ. Crowley;2433211 :
Παίδες , επειδή πήγε ο όμορφος ( εγώ δηλαδή ) , για τις εγγραφές , να σας ενημερώσω ότι η εγγραφή στη Φυσική γίνεται ηλεκτρονικά , στο χώρο του ξενοδοχείου https://elearning.med.auth.gr/ με κωδικό « φυσική » . Επειδή έχω την εντύπωση ότι έχει ήδη αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες οπότε θα μου την πείτε , να θυμάστε ότι έχω ένα τεράστιο πέος , επομένως το επιχείρημά σας είναι invalid.Για την Πληροφορική μόνο δεν ξέρω αν χρειάζεται εγγραφή , ρώτησα εκεί έναν " ΔΑΠάρα , ΔΑΠάρα , γαμώ τον Τσε Γκεβάρα " , αλλά ιδέα δεν είχε ( θα γαμούσε τον Τσε Γκεβάρα φαίνεται και γι'αυτό δεν έμαθε ) .

Λοιπόν , όμορφε, η ανακοίνωση και η εγγραφή στη φυσική θα καθυστερήσουν.. Αν μάθουμε κάτι, θα ενημερώσουμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Παίδες,επειδή πήγε ο όμορφος (εγώ δηλαδή),για τις εγγραφές,να σας ενημερώσω ότι η εγγραφή στη Φυσική γίνεται ηλεκτρονικά,στο site https://elearning.med.auth.gr/ με κωδικό "physics".Επειδή έχω την εντύπωση ότι έχει ήδη αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες οπότε θα μου την πείτε,remember that I have a huge penis,therefore your argument is invalid.Για την Πληροφορική μόνο δεν ξέρω αν χρειάζεται εγγραφή,ρώτησα εκεί έναν "ΔΑΠάρα,ΔΑΠάρα,γαμώ τον Che Guevara",αλλά ιδέα δεν είχε (θα γαμούσε τον Che Guevara φαίνεται και γι'αυτό δεν έμαθε).

Όμορφε αύριο στην συνάντηση θα έρθεις; Σου έστειλα pm.

Λοιπόν , όμορφε, η ανακοίνωση και η εγγραφή στη φυσική θα καθυστερήσουν.. Αν μάθουμε κάτι, θα ενημερώσουμε..:P

Με έχετε μπερδέψει! Εσύ δεν έκανες ήδη εγγραφή ηλεκτρονικά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Παίδες , επειδή πήγε ο όμορφος ( εγώ δηλαδή ) , για τις εγγραφές , να σας ενημερώσω ότι η εγγραφή στη Φυσική γίνεται ηλεκτρονικά , στο χώρο του ξενοδοχείου https://elearning.med.auth.gr/ με κωδικό « φυσική » . Επειδή έχω την εντύπωση ότι έχει ήδη αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες οπότε θα μου την πείτε , να θυμάστε ότι έχω ένα τεράστιο πέος , επομένως το επιχείρημά σας είναι invalid.Για την Πληροφορική μόνο δεν ξέρω αν χρειάζεται εγγραφή , ρώτησα εκεί έναν " ΔΑΠάρα , ΔΑΠάρα , γαμώ τον Τσε Γκεβάρα " , αλλά ιδέα δεν είχε ( θα γαμούσε τον Τσε Γκεβάρα φαίνεται και γι'αυτό δεν έμαθε ) .

Όμορφε αύριο στην συνάντηση θα έρθεις ? Σου έστειλα pm .



Με έχετε μπερδέψει ! Εσύ δεν έκανες ήδη εγγραφή ηλεκτρονικά ? :hmm:

Αχ, ναι! Πληροφορική ήθελα να γράψω! Σόρρυ! :redface:Μου έμεινε το άγχος της φυσικής ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Θα σας το χαλάσω,αλλά θα βρίσκομαι στην Ελλάδα ("πάνω απ'τη Λαμία...",ε,το ξέρετε το σύνθημα :P) στις 30/9.Fyi,είμαι ένας καραγκιόζης που την έχει δει Sid Vicious,θα με προσέξετε σίγουρα στο πανεπιστήμιο,don't worry. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top