Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ούτε εγώ μπορώ να δω τα αρχεία αλλά ίσως να είναι προσωρινό πρόβλημα, μου έχει ξανασυμβεί.
Δεν χρειάζεται να πάρετε από τώρα επιλεγόμενο, απλά πρέπει να έχετε εξεταστεί επιτυχώς σε 8 για να πάρετε το πτυχίο, αν θέλετε να παίρνετε όλα στο 6ο έτος για παράδειγμα.
Ναι χρειάζονται εγγραφές. Το κάθε επιλεγόμενο βγάζει ανακοινώσεις.

εσύ θα πρότεινες να πάρω βιοιατρική τεχνολογία ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
εσύ θα πρότεινες να πάρω βιοιατρική τεχνολογία ή όχι;

Το είχα πάρει. Δεν είναι τόσο ενδιαφέρον όσο ακούγεται, αλλά έμαθα 5 χρήσιμα πράγματα μπορώ να πω. Επίσης με 1-2 μέρες διάβασμα μπορείς να πάρεις 10. Οι εξετάσεις πέφτουν από κάποιες στάνταρ ερωτήσεις. Οπότε ξέρεις εκ των προτέρων τα θέματα ουσιαστικά.
Θα έλεγα να το πάρεις, κι αν δεν σου αρέσει τελικά, μην το δώσεις.

Edit: Οι εγγραφές για την Βιοϊατρική Τεχνολογία θα γίνονται απο τις 28/9, 10.00-13.00 στην έδρα της Φυσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Malouta

Νεοφερμένος

Η Malouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Δηλαδή μπορώ αν θέλω να δηλώνω όλα τα επιλογής που θέλω, και αν δω ότι δεν αντέχω να τα παρατάω χωρίς κυρώσεις? Και αν τα δίνω να βάζω ρήτρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Κατάφερα τελικά να βάλω το ΑΠΜ μου.Μα πόσο γ@μ@ω ο π**στης? :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Οι παραδόσεις του μαθήματος της Ιατρικής Φυσικής για τους φοιτητές Ιατρικής του Α΄ Εξαμήνου θα γίνονται στο Μεγάλο Αμφιθέατρο (Α):
Δευτέρα 10-11
Τρίτη 10-11
Πέμπτη 10-11
Παρασκευή 10-11

΄Εναρξη των παραδόσεων : Πέμπτη 7 Οκτωβρίου 2010.

(Προσοχή στο πρόγραμμα της γραμματείας γράφει ότι έχει μάθημα φυσικής και την Τετάρτη 10-11 αλλά στην ανακοίνωση της έδρας δεν το γράφει- φαντάζομαι πως ισχύει η ανακοίνωση της έδρας).

Επίσης, το επιλεγόμενο Βιοϊατρική Τεχνολογία θα γίνεται Τετάρτη 6 – 8 μμ στο Μικρό Αμφιθέατρο της Ιατρικής (Β).
Το πρώτο μάθημα θα γίνει την Τετάρτη 13 Οκτωβρίου 2010.

Δηλαδή μπορώ αν θέλω να δηλώνω όλα τα επιλογής που θέλω, και αν δω ότι δεν αντέχω να τα παρατάω χωρίς κυρώσεις? Και αν τα δίνω να βάζω ρήτρα?

Ναι γίνεται αυτό. Εκεί που πρέπει να προσέξεις όμως είναι τα βιβλία για τα επιλεγόμενα, γιατί δικαιούσαι μόνο 8 αν δεν κάνω λάθος.
Μπορείς να βάλεις ρήτρα, ναι. Αλλά εξαρτάται από την κάθε έδρα αν θα την δεχτεί ή αν θα σου κάνει ιστορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
να κανονίσουμε και τη συνάντηση, μη ξεχνιόμαστε :P


ΥΓ: πήγα στη σχολή αλλά δν πέρασα από την έδρα της φυσικής για εγγραφή...αύριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Λοιπόν, για την συνάντηση

Πέμπτη 30/09 16.30 έξω από την Ιατρική Σχολή, συγκεκριμένα έξω από το ημικυκλικό κτίριο που γράφει "Ιατρική Σχολή". Μην μπείτε μέσα στο κτίριο, ας βρεθούμε από έξω καλύτερα.

Γράψτε εδώ ποιοι θα έρθετε για να σας στείλω με pm τον αριθμό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Λοιπόν, για την συνάντηση

Πέμπτη 30/09 16.30 έξω από την Ιατρική Σχολή, συγκεκριμένα έξω από το ημικυκλικό κτίριο που γράφει "Ιατρική Σχολή". Μην μπείτε μέσα στο κτίριο, ας βρεθούμε από έξω καλύτερα.



Γράψτε εδώ ποιοι θα έρθετε για να σας στείλω με pm τον αριθμό μου.

εγώ :'(:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malouta

Νεοφερμένος

Η Malouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ θα είμαι εκτός Κατερίνης δυστυχώς.Τι θα κάνετε στη συνάντηση?? Οι εγγραφές της φυσικήε πότε ξεκινούν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εγώ θα είμαι εκτός Κατερίνης δυστυχώς.Τι θα κάνετε στη συνάντηση?? Οι εγγραφές της φυσικήε πότε ξεκινούν??

Μάλλον εννοείς εκτός Θεσσαλονίκης :D
Στην συνάντηση θα κάνουμε μια ξενάγηση στην σχολή (θα σας δείξω τους μυστικούς υπόγειους διαδρόμους :P ) και θα συζητήσουμε γενικά για την σχολή.
Οι εγγραφές της φυσικής πρέπει να έχουν ξεκινήσει από χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malouta

Νεοφερμένος

Η Malouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Θεσσαλονίκης....ότι να'ναι γράφω!:redface:
Το ήξερα ότι έχει και μυστικούς διαδρόμους, να πάρει..;)
.Κρίμα που θα το χάσω! Τεσπά...Να περάσετε εσείς καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Οι εγγραφές της φυσικής πρέπει να έχουν ξεκινήσει από χθες.

Αλήθεια;; :confused:Εγώ πήγα σήμερα για Βιοχημεία και πήγα στην έδρα της φυσικής (γράφτηκα και στη βιοιατρική) , αλλά δεν υπήρχε ανακοίνωση για τη Φυσική ούτε ξέρω κανέναν που να έκανε την εγγραφή.. Χρειάζεται να πάω αύριο;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αλήθεια;; :confused:Εγώ πήγα σήμερα για Βιοχημεία και πήγα στην έδρα της φυσικής (γράφτηκα και στη βιοιατρική) , αλλά δεν υπήρχε ανακοίνωση για τη Φυσική ούτε ξέρω κανέναν που να έκανε την εγγραφή.. Χρειάζεται να πάω αύριο;:worry:

από 27/09 ξέρω ότι άρχιζαν δλδ από τη Δευτέρα...δν νομίζω η προθεσμία να είναι μέχρι την Τετάρτη ώστε να είναι απαραίτητο να πας, πόσο μάλλον όταν δεν έχει βγει προθεσμία...θα πάω αύριο για τη φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αλήθεια;; :confused:Εγώ πήγα σήμερα για Βιοχημεία και πήγα στην έδρα της φυσικής (γράφτηκα και στη βιοιατρική) , αλλά δεν υπήρχε ανακοίνωση για τη Φυσική ούτε ξέρω κανέναν που να έκανε την εγγραφή.. Χρειάζεται να πάω αύριο;:worry:

Αφού πήγες στην πηγή γιατί δεν ήπιες νερό; Έπρεπε να ρωτήσεις εκεί για το πότε και εάν γίνονται εγγραφές φυσικής. Σε αυτή τη σχολή πρέπει να ρωτάς το κάθε τι πολλές φορές για να σιγουρευτείς, δυστυχώς.

Πάτε μια βόλτα αύριο να δείτε τι θα γίνει με το θέμα της φυσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αφού πήγες στην πηγή γιατί δεν ήπιες νερό; Έπρεπε να ρωτήσεις εκεί για το πότε και εάν γίνονται εγγραφές φυσικής. Σε αυτή τη σχολή πρέπει να ρωτάς το κάθε τι πολλές φορές για να σιγουρευτείς, δυστυχώς.

Πάτε μια βόλτα αύριο να δείτε τι θα γίνει με το θέμα της φυσικής.
Η φυσικη ακουσα οτι εχει ενα προβλημα με τις λιστες των πρωτοετων φοιτητων και καθυστερουν οι εγγραφες.Χθες που πηγα παντως δεν γινονταν εγγραφες ουτε υπηρχε καποια ανακοινωση.Ακομα και στο site της σχολης ειχαν βγαλει ανακοινωση το αρχειο της οποιας ομως δεν ανοιγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Η φυσικη ακουσα οτι εχει ενα προβλημα με τις λιστες των πρωτοετων φοιτητων και καθυστερουν οι εγγραφες.Χθες που πηγα παντως δεν γινονταν εγγραφες ουτε υπηρχε καποια ανακοινωση.Ακομα και στο site της σχολης ειχαν βγαλει ανακοινωση το αρχειο της οποιας ομως δεν ανοιγε.

Το αρχείο άνοιγε χθες (και τώρα ανοίγει). Δεν έλεγε τίποτα για τις εγγραφές, έλεγε για τις ώρες των αμφιθεάτρων.
Οκ, τότε θα πρέπει να περιμένετε μέχρι να βγει ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malouta

Νεοφερμένος

Η Malouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Οι εγγραφές της φυσικής ξεκίνησαν. Σύμφωνα με την ανακοίνωση γίνονται ηλεκτρονικά στο
https://elearning.med.auth.gr .
Αλλιώς επίσκεψη στο εργαστήριο 10-13 να γίνει η εγγραφή από κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Οι εγγραφές της φυσικής ξεκίνησαν. Σύμφωνα με την ανακοίνωση γίνονται ηλεκτρονικά στο
https://elearning.med.auth.gr .
Αλλιώς επίσκεψη στο εργαστήριο 10-13 να γίνει η εγγραφή από κοντά.
Aνακοινωθηκε κατι επισημα;Mηπως ειπαν τιποτα στη σχολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malouta

Νεοφερμένος

Η Malouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Έχει βγει ανακοίνωση!Την είδα με τα μάτια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έχει βγει ανακοίνωση!Την είδα με τα μάτια μου!

Στην σχολή βγήκε η ανακοίνωση; Ποιο είναι το κλειδί εγγραφής για την φυσική; Χρειάζεται κωδικό για να μπορέσετε να γραφτείτε ηλεκτρονικά, κανονικά πρέπει να τον γράφει στην ανακοίνωση.
Βέβαια σε κάποιους δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμη ο ηλεκτρονικός λογαριασμός οπότε πρέπει να πάνε στο εργαστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top