Ιατρική: Πρωτοετείς

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
καλα εκανες κι ενημερωσες...το ειχα διαβασει βεβαια δε μια ανακοινωση κι εγω και ειχα ψιλοπαθει....αρεεε γραφειοκρατια...:mad:

ναι και θέλει και άλλες φωτογραφίες για την εγγραφη στα εργαστηρια...κάτι ακούσαμε χθες οτι οι εγγραφες στο ένα εργαστηριο ειναι 29/9...λες να ισχυει?πηρε τηλ η φίλη μου τη γραμματεία και ήταν αγενέστατος αυτος που το σήκωσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
δεν ξερω..μη σου πω και ψεματα..μια φιλη μου που ειναι δοδοντιατρικη πηγε για εγγραφη σημερα...και περασε και απο οατρικη...8α τη δω το απογευμα κι ελπιζω να μου πει τπτ....παντως δεν ειναι απιθανο...και μεγαλο μπλεξιμο θα γινει κ με τα συγγρματα που τα δηλωνεις απο ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viktab

Νεοφερμένος

Η Βικτωρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ωχωχωχ καθόλου δε μ αρεσουν ολα αυτα. Δεν πιστευω να ειναι οι εγγραφες σε καποια εργαστηρια πριν τις 23?? Εγω 23 ανεβαινω Θεσσαλονικη.. Ελπιζω να μην ταλαιπωρηθω πολυ αν κ το βλεπω λιγο δυσκολο...........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erer

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
πως γινετε να αρχιζουν οι εγγραφες στα εργαστηρια πριν γραφτουν ολα τα παιδια στις σχολες?ελεος πως θα ενημερωθουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
έλα ντε κι εγώ αυτό απορώ!δεν παίρνει κανείς τηλ στη γραμματεία να ρωτησει?η φίλη μου πήρε και της έδωσαν τα τηλ απο όλα τα εργαστηρια γτ πρέπει να γραφτείς διαφορετική μέρα στο καθένα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
γινεται πανικος...μια φιλη μου πηγε σημερα να γραφτει και χαθηκε εντελως..πρεπει να παρακολουθεις συνεχεια ποτε θα βγει η ανακοινωση για εγγραφη στο καθε εργαστηριο για να προλαβεις να γραφτεις....χαμος λεμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
γινεται πανικος...μια φιλη μου πηγε σημερα να γραφτει και χαθηκε εντελως..πρεπει να παρακολουθεις συνεχεια ποτε θα βγει η ανακοινωση για εγγραφη στο καθε εργαστηριο για να προλαβεις να γραφτεις....χαμος λεμε...


τόσο χάλια?εγω όταν πήγα για εγγραφη με τη φίλη μου δεν είχε πολύ κόσμο!είδε καμία ανακοίνωση η φίλη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
με κατααγχώσατε με αυτά που λέτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viktab

Νεοφερμένος

Η Βικτωρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κι εμενα ρε παιδια.. Δεν μπορεις δλδ να γραφτεις σε ολα μια μερα?? Τι ταλαιπωρια ειναι αυτη??

Μια φιλη μου εχει ανεβει Θεσσαλονικη για να γραφτει. θα την παρω αυριο τηλ να μ πει τι εκανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellastar

Νεοφερμένος

Η stellastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ιατρικη αθηνας ποτε αρχιζουμε μαθηματα!; Ακουσα για 21...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis

Νεοφερμένος

Ο valantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Για τους επιτυχόντες του ΑΠΘ: Αποφασίστηκε λοιπόν η πρώτη μας συνάντηση. Ύστερα από μακρόχρονη επεξεργασία των μελών και με δημοκρατικές διαδικασίες αποφασίστηκε ότι θα συναντηθούμε την Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου το σωτήριο έτος 2009 και ώρα 0930 π.μ. στην Καμάρα 9 (στο δεξί πόδι όπως τη βλέπεις από τα πανεπιστήμια). Όσοι πιστοί προσέλθετε!! Εμείς είμαστε LARGE και δεν κρατάμε κακία...........
Τα λέμε εκέι λοιπόν.....!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εγώ σημερα πηγα ν γραφτω γιαννενα....οκ ,η κατασταση με τα περιπτερα των κομματων δεν περιγραφεται......τωρα τ προβλημα ειναι πως θ μαθουμε ποτε παμε σ καθε εργαστηριο....οεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ιατρικη αθηνας ποτε αρχιζουμε μαθηματα!; Ακουσα για 21...


22/9 αρχίζουμε με ψυχολογία,στις 1 το μεσημέρι στο ΝΑΒΟ(νέο αμφιθέατρο β ορόφου or somthin)...πόσο πιο νωρίς πια? :wow:
Μετά νομίζω στις 28 χημεία και στις 30 φυσική και τ άλλα μέσα στον οκτώβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Στην Πάτρα ξέρει κανείς πότε αρχίζουν τα μαθήματα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Πραγματικά στην Πατρα δεν ξέρουμε την τύφλα μας...
Εδω προχθες τσακωνομασταν αν θα ανοιγαν στις 28 ή στις 6. Οι μισοι ελεγαν το ενα και οι αλλοι μισοι το αλλο. Αν και μια φιλη μου επεμενε οτι σιγουρα ξέρει οτι θα ξεκινήσουμε στις 28.(το λογικοτερο οντως)

Αλλα και στις 28 να αρχισουμε, εργαστηρια να περιμενεις μετα απο 1-2 εβδομαδες, αρα και να κανεις καμια απουσια τις πρωτες μερες δεν θα έχεις και σοβαρες συνεπειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonia91

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Στα Ιωάννινα πότε αρχίζουν τα μαθήματα; Ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδιά εμένα για την Αθήνα μου ειπαν πως το μάθημα της τρίτης θα γινει στο Αιγηνήτειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι για Αθηνα ξεκιναμε 22/9 με ψυχολογια..Εγω ειδα οτι γινεται στο ΝΑΒΟ..vivaki εννοεις οτι το συγκεκριμενο μαθημα (μονο της τριτης) θα γινει στο Αιγινητειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vivaki

Νεοφερμένος

Η vivaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ναι για Αθηνα ξεκιναμε 22/9 με ψυχολογια..Εγω ειδα οτι γινεται στο ΝΑΒΟ..vivaki εννοεις οτι το συγκεκριμενο μαθημα (μονο της τριτης) θα γινει στο Αιγινητειο?
Ετσι νομιζω....στην γραμματεία μου το είπαν χτες που έκανα την εγγραφή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorGia

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
antonia 91, εγω πηγα την παρασκευη ν γραφτω στην ιατρικη ιωαννινων και μ ειπαν οτι το πιο πιθανον ειναι ν αρχισουν τα μαθηματα μετα τις εκλογες.....δεν μ ειπαν ποτε ακριβως....κ εσυ εκει εχεις περασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top