Ιατρική: Πρωτοετείς

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
χαχα αντε ρε τυχερό!!! δε πειράζει θα γίνουμε κ εμείς σαλονικιοί τώρα!!!! :jumpy:
ε φυσικα...η σαλονικα σας περιμενει!!!χαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ε φυσικα...η σαλονικα σας περιμενει!!!χαχαχα:D

μπα δε με περιμένει....ήρθα κ τη σάρωσα ήδη!!!!! η μανα μου λέει οτι κολλάς στην πόλη στην οποία έχεις γεννηθεί......... εγώ πέρασα τις 15 πρώτες μέρες της ζωής μου σαλόνικα στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο!!! :P:P
κρίμα που θα κάνουμε μαθήματα στο ΑΧΕΠΑ!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Senorita

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μπα δε με περιμένει....ήρθα κ τη σάρωσα ήδη!!!!! η μανα μου λέει οτι κολλάς στην πόλη στην οποία έχεις γεννηθεί......... εγώ πέρασα τις 15 πρώτες μέρες της ζωής μου σαλόνικα στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο!!! :P:P
κρίμα που θα κάνουμε μαθήματα στο ΑΧΕΠΑ!! :P

συμφοιτητης κι εσυ?:no1: σου εχω ευχαριστα νεα!! απ οτι διαβασα οι κλινικες της ιατρικης δε στεγαζονται μονο στο αχεπα αλλα και στο ιπποκρατειο και σε μερικα ακομη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ΑΧΕΠΑ,Ιπποκρατειο, παπανικολαου, παπαγεωργιου...κτλ...ολα δικα μας ειναι!!!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ΑΧΕΠΑ,Ιπποκρατειο, παπανικολαου, παπαγεωργιου...κτλ...ολα δικα μας ειναι!!!χαχα

οτι θελετε να ρωτησετε εδω ειμαι
2 αδερφια περασαν απο τη σχολη



και ερχεται και 3

:D:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εδώ θα γράψουμε όλοι οι πρωτοετείς φοιτητές της Ιατρικής! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Συγχαρητήρια σε όοοοοοοοοοοοοολους! (όχι μόνο στους της Ιατρικής.....)

(αν με τους περισσότερους γνωριζόμαστε....:D)

Νickname, δεν ήξερα ότι πέρασες ιατρική.
Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πρωτοετης φοιτητρια ιατρικης θεσσαλονικης....45η....:D ποιοι θα μαστε συμφοιτητες?????

και εγω ιατρικηηηηηηη!!!!!!ελπιζω να παρω μετεγγραφη για σαλονικααα!!!!!συγχαρητηρια σε ολα τα αλανιαααα!!!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
και εγω ιατρικηηηηηηη!!!!!!ελπιζω να παρω μετεγγραφη για σαλονικααα!!!!!συγχαρητηρια σε ολα τα αλανιαααα!!!!:jumpy::jumpy:
Χε χε κ συ συμφοιτητρια?αντε οσο παμε αυξανομαστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
συμφοιτητης κι εσυ?:no1: σου εχω ευχαριστα νεα!! απ οτι διαβασα οι κλινικες της ιατρικης δε στεγαζονται μονο στο αχεπα αλλα και στο ιπποκρατειο και σε μερικα ακομη!!:D

εμένα μου είπαν ότι κυρίως στο ΑΧΕΠΑ γίνονται τα μαθήματα, κ το ακόμη πιο ευχάριστο πως το ΑΧΕΠΑ είναι κτίριο 60 ετών!!! :P

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ?????? (όχι οτι μου κακοπέφτει :P:P)
-----------------------------------------
ΑΧΕΠΑ,Ιπποκρατειο, παπανικολαου, παπαγεωργιου...κτλ...ολα δικα μας ειναι!!!χαχα

πάμε να τα σαρώσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!
ναι δικά μας είναι.......βέβαια ενας φίλος απο το 3ο έτος ιατρικής μου είπε κ το εξής άλλο για να με παρηγορήσει οτι το ΑΧΕΠΑ θα μ αρέσει τοσο : "ρε χαζό..........το ΑΧΕΠΑ είναι το καλύτερο νοσοκομείο για ιατρικη.....όλα τα περιστατικά απο εκέι περνούν. Να, η γρίπη των χοίρων , απο εκέι πέρασε πρώτα!!"
(:s)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Και εγώ πρωτοετής,στη ΣΣΑΣ.Πολλοί μαζευτήκαμε από Α.Π.Θ-απ ότι βλέπω-και hackerάδες λοιπόν στη σχολή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellastar

Νεοφερμένος

Η stellastar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Βρήκα στο γουδί(ή γουδή;-το έχω δει γραμμένο και με τους 2 τρόπους-),πολύ κοντά στην Ιατρική,σε καινούργια πολυκατοικία!Είναι υπερπαραγωγή!:PΕσύ ψάχνεις ακόμα?
Γουδή νομίζω είναι το σωστό ( Γουδής ). Εκλεισα την επομενη των αποτελεσμάτων. Ειχα ερθει για ψαξιμο απο τις 15 αλλα δεν εκλεισα τιποτα,αβέβαιος γαρ,απλώς εδωσα ενα 50ρικο για "καπάρωμα".Βρηκα και εγω μια γκαρσονιέρα 2 λεπτα απο τη σχολη (Φειδιπειδου και Χαλκιδονος). Εσυ πού αν επιτρεπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V!ct0ria

Νεοφερμένος

Η Βικτόρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!!

Είμαι και εγώ στο club της Ιατρικής.Πέρασα στη Θεσσαλονίκη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Γουδή νομίζω είναι το σωστό ( Γουδής ). Εκλεισα την επομενη των αποτελεσμάτων. Ειχα ερθει για ψαξιμο απο τις 15 αλλα δεν εκλεισα τιποτα,αβέβαιος γαρ,απλώς εδωσα ενα 50ρικο για "καπάρωμα".Βρηκα και εγω μια γκαρσονιέρα 2 λεπτα απο τη σχολη (Φειδιπειδου και Χαλκιδονος). Εσυ πού αν επιτρεπεται;

Δες τα προσωπικά σου μηνύματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!!

Είμαι και εγώ στο club της Ιατρικής.Πέρασα στη Θεσσαλονίκη:)


Καλώς ήρθατε κ καλή σας διαμονή στην υπέροχη θεσσαλονίκη!!! :up:

χαχα δίκιο έχεις alexia γινόμαστε πολλοί σιγά σιγά!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!!

Είμαι και εγώ στο club της Ιατρικής.Πέρασα στη Θεσσαλονίκη:)
Συγχαρητηρια κ σε σενα!!!Οχι απλα αυξανομαστε αλλα μου φαινεται οτι πολλοι πρωτοετεις ιατρικης ΑΠΘ μπαινουν στο σαιτ...
ειμαστε μεχρι στιγμης:
1.Εγω(Alexia91)
2.Nickname
3.genetics_75
4.annmary
5.senorita
6.V!ctoria
7.aphana μαλλον με μετεγγραφη
8.bill 12(στο ΣΣΑΣ αρα μαθηματα στο ΑΠΘ)
9.Gladiator(μια απο τα ιδια με τον απο πανω)
νομιζω πως σε καποιο αλλο θεμα ειδα κ αλλον που μαλλον ερχεται με μετεγγραφη.αντε ειμαστε ηδη καμια 10αρια...καλα παμε!μεχρι να αρχισουν τα μαθηματα θα ξερουμε τους μισους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εμένα μου είπαν ότι κυρίως στο ΑΧΕΠΑ γίνονται τα μαθήματα, κ το ακόμη πιο ευχάριστο πως το ΑΧΕΠΑ είναι κτίριο 60 ετών!!! :P

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ?????? (όχι οτι μου κακοπέφτει :P:P)
-----------------------------------------


πάμε να τα σαρώσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!
ναι δικά μας είναι.......βέβαια ενας φίλος απο το 3ο έτος ιατρικής μου είπε κ το εξής άλλο για να με παρηγορήσει οτι το ΑΧΕΠΑ θα μ αρέσει τοσο : "ρε χαζό..........το ΑΧΕΠΑ είναι το καλύτερο νοσοκομείο για ιατρικη.....όλα τα περιστατικά απο εκέι περνούν. Να, η γρίπη των χοίρων , απο εκέι πέρασε πρώτα!!"
(:s)
εχει δικιο εχει δικιο...πριν λιγες μερες το επισκεφτηκα για κατι...καλη οργανωση..μασκουλες και τα σχετικα...χαχα..και πολλα περιστατικα..:)αα και το κυριοτερο...καλο κυλικειο....για καφεδες χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Συγχαρητηρια κ σε σενα!!!Οχι απλα αυξανομαστε αλλα μου φαινεται οτι πολλοι πρωτοετεις ιατρικης ΑΠΘ μπαινουν στο σαιτ...
ειμαστε μεχρι στιγμης:
1.Εγω(Alexia91)
2.Nickname
3.genetics_75
4.annmary
5.senorita
6.V!ctoria
7.aphana μαλλον με μετεγγραφη
8.bill 12(στο ΣΣΑΣ αρα μαθηματα στο ΑΠΘ)
9.Gladiator(μια απο τα ιδια με τον απο πανω)
νομιζω πως σε καποιο αλλο θεμα ειδα κ αλλον που μαλλον ερχεται με μετεγγραφη.αντε ειμαστε ηδη καμια 10αρια...καλα παμε!μεχρι να αρχισουν τα μαθηματα θα ξερουμε τους μισους!

Όντως αρκετοί μαζεθτήκαμε για το ΑΠΘ. Πάντως ανυπομονώ να αρχίσοθμε. Πρώτα με τον στρατό και μετά με το πανεπιστήμιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Super mario

Νεοφερμένος

Ο Super mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά καλή αρχή σε όλους, το πρώτο έτος είναι το πιο ωραίο έτος. Και ειδικά για όσους περάσανε Θεσσαλονίκη η φοιτητική ζωή θα είναι τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τανια29102

Νεοφερμένος

Η τανια29102 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά καλή αρχή σε όλους, το πρώτο έτος είναι το πιο ωραίο έτος. Και ειδικά για όσους περάσανε Θεσσαλονίκη η φοιτητική ζωή θα είναι τέλεια!
Παιδιά ποιά μαθήματα πρέπει να δώσω ως απόφοιτος του 1821(1994 εννοώ).Σας παρακαλώ βοηθήστε με.Μαθηματικά,φυσική,Χημεία,βιολογιά,Εκθεση και..εδώ έχω το μπέρδεμα..ποιό απο τα γενικης παιδείας πρέπει να διαλέξω???Βοήθειααααα...
Επίσης ξέρω οτι ο βαθμός απολυτηριου μου δεν μετράει (και καλά κάνει γιατί ήταν άθλιος) όμως για να αποκτήσω την βεβαιωση πρόσβασης πρέπει να ξαναδώσω κάποια μαθήματα???Παιδιά μην κοροιδέψετε.Είμαι αρκετά μπερδεμένη.Να σημειώσω οτι δεν έχω ξαναδώσει πανελλήνιες οπότε δεν έχω βεβαίωση πρόσβασης.Σας παρακαλώ βοηθήστε ...έχω μπερδευτει και ...απελπιστει.Πρώτη μου επιλογή θα είναι η Ιατρική Αθήνας και δευτερη Αισθητικής Τει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top