Ιατρική - Ειναι ικανός ο στιγματισμός της Ρουμανίας/Βουλγαρίας να σταματήσει κάποιον;

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Εξαρτάται από τη συνείδηση του καθενός.
Προσωπικά και όταν κόπηκα για μισή μονάδα, δεν σκέφτηκα ούτε στιγμή να πάω έξω.

Αν και θα θελα Ιαπωνία, αλλά που να τα συναγωνιστώ τα τζαπάνια στη γλώσσα τους... :hehe:
Weeaboo! :loltooth: :loltooth: :loltooth:
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Εξαρτάται από τη συνείδηση του καθενός.
Προσωπικά και όταν κόπηκα για μισή μονάδα, δεν σκέφτηκα ούτε στιγμή να πάω έξω.

Αν και θα θελα Ιαπωνία, αλλά που να τα συναγωνιστώ τα τζαπάνια στη γλώσσα τους... :hehe:
Α ετσι εξηγείται η hentai cartoon γκομενα απο κάτω :D :D :lol:
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
στα 17 πάντως λιγοι κάνουν αυτές τις σκέψεις οφείλω να σε παραδεχτώ
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Παντως παιδια οφείλω να σας ευχαριστήσω ολους και ολες για τις πολυτιμες συμβουλες σας. Πραγματικα, υπαρχει τετοια σύγχυση μεσα στο κεφαλι μου που πραγματικα μου αρεσουν ολα απο το 3ο πεδιο. Θα κανω την προσπαθεια μου και με το παραπανω οσα χρονια μου μενουν στο Λυκειου και απο' κει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους. Σας ευχαριστώ
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παντως παιδια οφείλω να σας ευχαριστήσω ολους και ολες για τις πολυτιμες συμβουλες σας. Πραγματικα, υπαρχει τετοια σύγχυση μεσα στο κεφαλι μου που πραγματικα μου αρεσουν ολα απο το 3ο πεδιο. Θα κανω την προσπαθεια μου και με το παραπανω οσα χρονια μου μενουν στο Λυκειου και απο' κει και περα ολα θα παρουν το δρομο τους. Σας ευχαριστώ

Εδώ ετοιμαζόμαστε εμείς να βροντήξουμε κάτω ο,τι έχουμε πετύχει με κόπο μέχρι τώρα στη ζωή μας και να ξεκινήσουμε φροντιστήριο για κατατακτήριες στην Ιατρική, εσύ που είσαι στην κατάλληλη ηλικία να ξεκινήσεις προετοιμασία θα γλίτωνες;

Πέρα από την πλάκα, σου εύχομαι ειλικρινά Καλή Επιτυχία στο στόχο σου!:)
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Νομιζω πως δεν ειναι απαραιτητα η ιατρικη, αλλα μια αρκετα καλη βαθμολογια γιατι το μυαλο μου ειναι σε φαση :D :D :
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

και γιατί δεν πας σε Επαλ;
για οσους ειναι σίγουροι οτι δεν περνάνε απο γενικό( ναι υπάρχουν αυτοί ,μην αρχίσετε το ειναι μονο θεμα διαβάσματος) αξίζει το Ρίσκο παρολο που ναι λίγες οι θεσεις.

2 μαθήματα παπαγαλια που να συγκριθεί με χημεία και βιολογία.

και αν δεν πετύχει πας εξω.
 

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ναι το ειχα σκεφτει αλλα επειδη ειμαι απο επαρχεια το κοντινοτερο επαλ ειναι 1 ωρα + με το λεωφορείο. Εκτος αυτού, εχω κανει ηδη αιτήσεις για ΓΕΛ οπότε δεν ψιλοπρολαβαίνω και να ήθελα
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Ναι το ειχα σκεφτει αλλα επειδη ειμαι απο επαρχεια το κοντινοτερο επαλ ειναι 1 ωρα + με το λεωφορείο. Εκτος αυτού, εχω κανει ηδη αιτήσεις για ΓΕΛ οπότε δεν ψιλοπρολαβαίνω και να ήθελα

δε ξέρω εγω λεω βάλτα κάτω και σκέψου το σοβαρά.

Σίγουρα γινεται να αλλάξεις στην αρχή της χρόνιας.

Εδώ στο νομο μου παλι είχαμε πολύτεκνες μητέρες στα 50+ που έγραψαν 19+ απο επαλ 😅🤞
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ναι το ειχα σκεφτει αλλα επειδη ειμαι απο επαρχεια το κοντινοτερο επαλ ειναι 1 ωρα + με το λεωφορείο. Εκτος αυτού, εχω κανει ηδη αιτήσεις για ΓΕΛ οπότε δεν ψιλοπρολαβαίνω και να ήθελα
Μπορείς τις πρώτες ημέρες του νέου έτους να αλλάξεις από ΓΕΛ σε ΕΠΑΛ αν θέλεις.
Αλλά και από το ΕΠΑΛ δεν είναι τραμπολίνο το διάβασμα, πάμε και γράφουμε τέλεια. Πολλοί πάνε έτσι, άρα εκείνους συναγωνίζεσαι.

Πρέπει να διαβάσεις σε κάθε περίπτωση...
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και γιατί δεν πας σε Επαλ;
για οσους ειναι σίγουροι οτι δεν περνάνε απο γενικό( ναι υπάρχουν αυτοί ,μην αρχίσετε το ειναι μονο θεμα διαβάσματος) αξίζει το Ρίσκο παρολο που ναι λίγες οι θεσεις.

2 μαθήματα παπαγαλια που να συγκριθεί με χημεία και βιολογία.

και αν δεν πετύχει πας εξω.

Τώρα εσύ βρε φιλενάδα, γιατροί ρίχνεις λάδι στη φωτιά;

Γιατί ρε γμτ! Γιατί!
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Ναι βρε παιδιά διαβάζουν αλλα 2 μαθήματα ειναι καθαρά παπαγαλία.
Καμια σχέση .

στα μαθηματικά κρίνεται .
εισαι καλος;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

T C

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ναι βρε παιδιά διαβάζουν αλλα 2 μαθήματα ειναι καθαρά παπαγαλία.
Καμια σχέση .

στα μαθηματικά κρίνεται .
εισαι καλος;
Ε ενταξει δεν είναι και το φορτε μου, αν ψαξεις ειχα ανοίξει ενα θεμα 2ο ή 3ο πεδιο γυρω στον Φεβρουαριο γιατι σκεφτομουν πολυ τα μαθηματικα και λοιπές σχολές. Κακο δεν με λες αλλα δεν ειμαι και κάνας ικανότατος
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ε ενταξει δεν είναι και το φορτε μου, αν ψαξεις ειχα ανοίξει ενα θεμα 2ο ή 3ο πεδιο γυρω στον Φεβρουαριο γιατι σκεφτομουν πολυ τα μαθηματικα και λοιπές σχολές. Κακο δεν με λες αλλα δεν ειμαι και κάνας ικανότατος
Να κάτσεις να διαβάσεις με υπομονή και πείσμα... Η πολλή χαλαρότητα σε τέτοιες σχολές δεν βοηθάει, θέλει διάβασμα γερό πολύ.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,663 μηνύματα.
Καλά είδες τι έγραψα; Να το διορθώσω ή όχι;
εχω κουραστει με αυτες τις ατερμονες συζητησεις.το θεμα ειναι οτι γινονται ολα αυτα με ελαχιστη συμμετοχη φοκου εως μηδαμινη.φτιαχτε κανα αλλο θεμα ενδιαφερων
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
εχω κουραστει με αυτες τις ατερμονες συζητησεις.το θεμα ειναι οτι γινονται ολα αυτα με ελαχιστη συμμετοχη φοκου εως μηδαμινη.φτιαχτε κανα αλλο θεμα ενδιαφερων
Περιμένω να δημιουργήσεις δυναμικό θέμα για συζήτηση περί πτυχίων, βαθμών, μισθών, μουρών, αναγνώρισης, χωρών, προσόντων και άλλων πολλών καυτών θεμάτων :D
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top