Ιατρική Αλεξανδρούπολης

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Η κοπέλα λογικά είναι χαρούμενη που πέρασε στην Ιατρικη.
Τώρα το τι έλεγε κτλπ μικρή σημασια έχουν.Πέρασαν αυτά.

Ας της πούμε ένα μπράβο αντί να ασχολούμαστε με το τι έλεγε και το τι ήθελε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Συγχαρητηρια συναδελφισσα (οπως και σε ολους!!)
αλλα εσυ δεν ειχες πει οτι δε σε ενδιαφερει το 3ο πεδίο; :hmm:Εκει με τα αποτελεσματα των βαθμολογιων.

Μπορει να μη την ενδιεφερε την ιδια , αλλα ενδιεφερε τους συγγενεις/γειτονες ,οποτε και την δηλωσε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ε, μπορει να ειχε ξεγραμμενη την ιατρικη και να τη δηλωσε μπας και.. Και τελικα να την επιασε
Ευχαριστώ Φρέντο... Πράγματι έγραψα άσχημα φυσική και δεν πίστεψα ότι θα τα καταφέρω. Αν θυμάσαι ήμουν αυτή που ρωτούσε συνεχώς για το ΗΜΤΥ. Αν δεν περνούσα τελικά ιατρική με χαρά μου θα γραφόμουν σε αυτό το τμήμα. Κατέρω, έψαξα τα μυνήματα μου για να δω αυτό που λες ότι εγραψα ότι δηλαδη "δεν με ενδιαφέρει"... Στην πραγματικότητα έχω γράψει "δεν με νοίαζει" https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=3838740#post3838740 και εννοούσα ότι με τόσο χαμηλή βαθμολογία δεν με νοίαζει πια το 3ο πεδίο αφού ιατρική δεν πιάνω και δε θα δηλώσω ούτε οδοντιατρική, ούτε φαρμακευτική, ούτε βιολογία όπως και έτσι έκανα. Με θλίβει η κακία που έβγαλαν κάποιοι. Τι να πώ anwnymos ίσως όντως άνθρωποι σαν και εμένα να πρέπει να σκοτωθούν για να μην διαιωνιστεί το είδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Προφανώς και αξίζει συγχαρητηρια!τελος πάντων καλή σταδιοδρομία να εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Ευχαριστώ Φρέντο... Πράγματι έγραψα άσχημα φυσική και δεν πίστεψα ότι θα τα καταφέρω. Αν θυμάσαι ήμουν αυτή που ρωτούσε συνεχώς για το ΗΜΤΥ. Αν δεν περνούσα τελικά ιατρική με χαρά μου θα γραφόμουν σε αυτό το τμήμα. Κατέρω, έψαξα τα μυνήματα μου για να δω αυτό που λες ότι εγραψα ότι δηλαδη "δεν με ενδιαφέρει"... Στην πραγματικότητα έχω γράψει "δεν με νοίαζει" https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=3838740#post3838740 και εννοούσα ότι με τόσο χαμηλή βαθμολογία δεν με νοίαζει πια το 3ο πεδίο αφού ιατρική δεν πιάνω και δε θα δηλώσω ούτε οδοντιατρική, ούτε φαρμακευτική, ούτε βιολογία όπως και έτσι έκανα. Με θλίβει η κακία που έβγαλαν κάποιοι. Τι να πώ anwnymos ίσως όντως άνθρωποι σαν και εμένα να πρέπει να σκοτωθούν για να μην διαιωνιστεί το είδος...

ρε κοπελα μου ελεος για την συναδελφισσα σου το γραψα που γινεται τοσο αδιακριτη και ρωταει ενα καθαρα προσωπικο σου θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μου εκανε εντυπωση που ενω θυμομουν ειχες πει οτι δεν σε νοιαζει 3ο πεδιο, εκει που εψαχνα για τις αλλες ιατρικες ποτε αρχιζουν κλπ (γιατι εμεις δεν) ειδα οτι τελικα περασες σε σχολη 3ου πεδιου. Συγγνωμη αν εγινα αδιακριτη οπως λεει ο ανωνυμος πανω..
Με αυτα που διαβασα και παραπανω ομως ελπιζω να μην τη δηλωσες επειδη απλα περναγες και να το θελεις πραγματικα! Και το λεω επειδη και εδω, και εξω ξερω πολλους που λενε οτι για να πας ιατρικη πρεπει να το γουσταρεις πραγματικα και να το εχεις στοχο σου..
Δεν λεω τιποτα με κακία, λεω απλα τι εχω δει. Ενηγουεη ουτε εγω ξερω πολλα 1ετης θα γινω (ΘΑ γινω, ΘΑ ΘΑ ΘΑ -αν ανοιξουν ποτε-)
Καλη αρχη μεητσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εσυ δηλαδη κατερω χωρις να εχεις σπουδασει το αντικειμενο,χωρις να εχεις κανει ουτε μια ωρα σχετικου μαθηματος πως καταλαβες δηλαδη οτι το γουσταρες πραγματικα το να γινεις γιατρος;

Εσυ δεν ειχες δηλωσει οτι εχεις γιατρους στο κοντινο συγγενικο περιβαλλον (για γονεις νομιζω ειχες πει);Δεν θα γεννιοταν ευλογα σε καποιον αναγνωστη οτι σου δημιουργηθηκε πλασματικα η πιεση να πας ιατρικη;
Δεν ξερω και ουτε με νοιαζουν οι λογοι σου.Απλα το επισημαινω.
Τεσπα,δεν εχω διαθεση να προσβαλλω κανεναν ποσο μαλλον να βλεπω να προσβαλλεται μια κοπελα που στο κατω κατω δεν εδωσε και δικαιωματα στ φορουμ (να κλαιγεται για το ποσο θα πεσει η ιατρικη.)Οποτε,ας μεινουμε στις ευχες και ας μην κανουμε τον ντετεκτιβ.Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Κατέρω σε καταλαβαίνω και δεν έχω ενοχληθεί με την παρατήρηση του. Αυτό που με στενοχωρεί με το συγκεκριμένο forum είναι το πόσο εύκολα γίνονται πικρόχολα σχόλια χωρίς υπόβαθρο και χωρίς ευαισθησία για το πως θα νιώσει ο άλλος... Ναι είμαι πολύ χαρούμενη με τη σχολή αλλιώς δεν θα τη δήλωνα ούτε θα πήγαινα θετική. Αν όμως δεν τα κατάφερνα θα προσαρμοζόμουν άνετα στο ΗΜΤΥ. Αυτό... Α και όσο για αυτό που ειπώθηκε για συγγενείς οι γονείς μου με παρότρυναν ΕΝΤΟΝΑ να δηλώσω οδοντιατρική Αθήνας πάνω από τις ιατρικές αλλά επειδή το αντικείμενο δε με ενδιαφέρει δεν υπάρχουν ΚΑΝ στο μηχανογραφικό μου γνωρίζοντας ότι ίσως τις χάσω για ελάχιστα μόρια. Δεν είμαι μοριοκυνηγός... Αυτό το "δε με νοιάζει" στο οποίο έγινε αναφορά και σε άλλο therad το έγραψα αφού στο μυαλό μου τουλάχιστον είχα ξεγράψει την 1η μου επιλογή που ήταν και είναι η ιατρική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Κατέρω σε καταλαβαίνω και δεν έχω ενοχληθεί με την παρατήρηση του. Αυτό που με στενοχωρεί με το συγκεκριμένο forum είναι το πόσο εύκολα γίνονται πικρόχολα σχόλια χωρίς υπόβαθρο και χωρίς ευαισθησία για το πως θα νιώσει ο άλλος... Ναι είμαι πολύ χαρούμενη με τη σχολή αλλιώς δεν θα τη δήλωνα ούτε θα πήγαινα θετική. Αν όμως δεν τα κατάφερνα θα προσαρμοζόμουν άνετα στο ΗΜΤΥ. Αυτό... Α και όσο για αυτό που ειπώθηκε για συγγενείς οι γονείς μου με παρότρυναν ΕΝΤΟΝΑ να δηλώσω οδοντιατρική Αθήνας πάνω από τις ιατρικές αλλά επειδή το αντικείμενο δε με ενδιαφέρει δεν υπάρχουν ΚΑΝ στο μηχανογραφικό μου γνωρίζοντας ότι ίσως τις χάσω για ελάχιστα μόρια. Δεν είμαι μοριοκυνηγός... Αυτό το "δε με νοιάζει" στο οποίο έγινε αναφορά και σε άλλο therad το έγραψα αφού στο μυαλό μου τουλάχιστον είχα ξεγράψει την 1η μου επιλογή που ήταν και είναι η ιατρική...

Δεν χρειαζεται να απολογεισαι και δη σε ενα φορουμ για το τι επελεξες να κανεις στα επομενα 50 χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πράγματι ακούγεται σαν να απολογούμαι άλλα αυτό το γενικό άσχημο κλίμα "εναντίον" μου με ξάφνιασε και θέλησα να εξηγήσω κάποια πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πράγματι ακούγεται σαν να απολογούμαι άλλα αυτό το γενικό άσχημο κλίμα "εναντίον" μου με ξάφνιασε και θέλησα να εξηγήσω κάποια πράγματα...

Χαλάρωσε...το μόνο που ενόχλησε ήταν ότι υπήρχε η εντύπωση πως είχες πει πως δεν σε ενδιαφέρει καθόλου η ιατρικη απο άποψης ενδιαφερόντων και όχι λόγω μορίων...πίστεψε με το έχω ζήσει προσωπικά πολλές φορές να υπάρχουν άτομα που δε έλεγε εξαρχής ότι πανε για έναν τάδε στόχο και λένε καποιο πιο εφικτό όσον αφορά στη βάση...πολλές φορές...κ αυτό λέγεται υποκρισια ήταν φόβος για το τί θα πουν οι άλλοι σε περίπτωση που δεν πιάσεις τον υψηλό στόχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Kαλα ηρεμα.

Και να μην πουν τι ηθελαν εξ'αρχης δεν ειναι ουτε φοβος ουτε υποκρισια.Ειναι κατι πολυ πιο βασικο.Δικαιωμα τους .Παντα να κοιτατε τι κανετε εσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εσυ δηλαδη κατερω χωρις να εχεις σπουδασει το αντικειμενο,χωρις να εχεις κανει ουτε μια ωρα σχετικου μαθηματος πως καταλαβες δηλαδη οτι το γουσταρες πραγματικα το να γινεις γιατρος;

Εσυ δεν ειχες δηλωσει οτι εχεις γιατρους στο κοντινο συγγενικο περιβαλλον (για γονεις νομιζω ειχες πει);Δεν θα γεννιοταν ευλογα σε καποιον αναγνωστη οτι σου δημιουργηθηκε πλασματικα η πιεση να πας ιατρικη;
Δεν ξερω και ουτε με νοιαζουν οι λογοι σου.Απλα το επισημαινω.
Τεσπα,δεν εχω διαθεση να προσβαλλω κανεναν ποσο μαλλον να βλεπω να προσβαλλεται μια κοπελα που στο κατω κατω δεν εδωσε και δικαιωματα στ φορουμ (να κλαιγεται για το ποσο θα πεσει η ιατρικη.)Οποτε,ας μεινουμε στις ευχες και ας μην κανουμε τον ντετεκτιβ.Αυτα.

Δεν ξερεις και δεν σε νοιαζουν αλλα τις βλακειες σου τις λες. :P
Ωστοσο επειδη δεν μ αρεσει να αφηνονται υπονοουμενα σε πληροφορω οτι ουτε μια φορα δεν μου εκανε κανεις συζητηση για το τι θα κανω, τι θα γινω, τι θα ακολουθησω. Ημουν γιατρος μεσα μου πριν καν δωσω πανελληνιες.
Τωρα επειδη κατι ανεφερες για κλαψιμο για το ποσο θα πεσει η ιατρικη, απλα σου λεω οτι αυτο το διαστημα αναμονης των βασεων, ρωτουσα για την ιατρικη οτι ακριβως ρωτουσε η κοπελα για το ΗΜΤΥ, οπως ειπε και παραπανω.
Οπως ακριβως ρωτουσαμε και οι περισσοτεροι εδω μεσα που δεν ημαστε σιγουροι για το αποτελεσμα. ΣΙγα τα ωα.
Τεσπα καλη αρχη σε ολους και παλι συγγνωμη για το αν εφερε καποιον σε δυσκολη θεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Δεν ξερεις και δεν σε νοιαζουν αλλα τις βλακειες σου τις λες. :P
Ωστοσο επειδη δεν μ αρεσει να αφηνονται υπονοουμενα σε πληροφορω οτι ουτε μια φορα δεν μου εκανε κανεις συζητηση για το τι θα κανω, τι θα γινω, τι θα ακολουθησω. Ημουν γιατρος μεσα μου πριν καν δωσω πανελληνιες.
Τωρα επειδη κατι ανεφερες για κλαψιμο για το ποσο θα πεσει η ιατρικη, απλα σου λεω οτι αυτο το διαστημα αναμονης των βασεων, ρωτουσα για την ιατρικη οτι ακριβως ρωτουσε η κοπελα για το ΗΜΤΥ, οπως ειπε και παραπανω.
Οπως ακριβως ρωτουσαμε και οι περισσοτεροι εδω μεσα που δεν ημαστε σιγουροι για το αποτελεσμα. ΣΙγα τα ωα.
Τεσπα καλη αρχη σε ολους και παλι συγγνωμη για το αν εφερε καποιον σε δυσκολη θεση.

Ωχ.Ωχ.

Τεσπα,ας μην συνεχισω.Καλη συνεχεια.Οσα εγραψα τα εγραψα για να μην κανεις αλλη φορα προσωπικες επιθεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ωχ.Ωχ.

Τεσπα,ας μην συνεχισω.Καλη συνεχεια.Οσα εγραψα τα εγραψα για να μην κανεις αλλη φορα προσωπικες επιθεσεις.

το φανταστηκα οτι δε θα σου αρεσε αυτο που εκανες bold :P το λεω με την εννοια οτι θα εδινα και θα ξαναεδινα μεχρι να περασω αν δεν μου καθοταν τη 1η φορα. δε θα μπορουσα να κανω κατι αλλο.. δεν το λεω αλαζονικα. αν καποιος ελεγε 'ημουν ηδη νηπιαγωγος μεσα μου (στο μυαλο μου δηλαδη)' θα σε πειραζε τοσο; (τυχαια επιλογη επαγγελματος, βαλε δικηγορος/φιλολογος/καθηγητης/οτιδηποτε)
Ευχαριστω, καλη συνεχεια επισης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αυτό το "δε με νοιάζει" στο οποίο έγινε αναφορά και σε άλλο therad το έγραψα αφού στο μυαλό μου τουλάχιστον είχα ξεγράψει την 1η μου επιλογή που ήταν και είναι η ιατρική...

Επειδή λογικά αναφερεσαι σ αυτο που είχα γράψει εγω σε άλλο thread θα ήθελα να ξέρεις πως το είχα γράψει πολυ πριν κάνει τη σχετική ερώτηση σε σένα η κατερω και ήταν μια γενικη παρατήρηση.Δεν είχα ιδέα τι έχεις κάνει μιας και δε σε ξέρω προσωπικά και επισης έγινα μέλος στο φόρουμ τέλος Αυγούστου.Ούτε που ξέρω τι λέγατε μεταξύ σας,για τους στόχους σας και τις βάσεις.

Αυτό απλώς για να μην υπάρχει παρεξήγηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Σιγα ρε παιδια.... Σε εκεινο το τοπικ που μιλουσαμε για τις βασεις ο καθενας οτι ηθελε ελεγε... Τελικα επεσαν τοσο πολυ, που πολλοι περασαν εκει που το ειχαν ξεγραμμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
μπορει καποιος να πει ποτε αρχιζουν τα μαθηματα για το α εξαμηνο στην ιατρικη του δπθ και ποτε θα βγει το ωρολογιο προγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
α και ποτε δηλωνουμε τα επιλεγομενα μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
ρε παιδια βαζω το ονομα χρηστη και τον κωδικο προσβασης και μου ξαναεμφανιζει το πλαισιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top