Θρίλερ

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
τα περισσότερα είναι για γέλια....στην κυριολεξία!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
"The others"... με τα χιλια:no1:
και το "Απολυτο σκοταδι"..

δε θυμαμαι με ποιο αλλο ειχα ενθουσιαστει τοσο πολυ...
Ποσο να μουν οταν τοχα δει .
Δημοτικο ? Σιγουρα .
Τεταρτη ? Παραπανω ? Αχ τι με θυμησες τωρα :P
-----------------------------------------
Δε ξέρω αν το έχει προτείνει κάποιος...
The descent...
Η καθοδος ?
Ψιλομαλακια ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
"The others"... με τα χιλια:no1:
και το "Απολυτο σκοταδι"..

δε θυμαμαι με ποιο αλλο ειχα ενθουσιαστει τοσο πολυ...

Αν λες αυτό που νομίζω είναι όντως πολύ καλο.Ειδικά το τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ορφανοτροφείο (το ισπανικό)
REC (το ισπανικό)
P2
The ring (το αμερικάνικο)
The others
Blair witch project (ή σου αρέσει ή το σιχαίνεσαι αυτό)
Εξορκιστής
Mirrors

Νομίζω φτάνουν για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ορφανοτροφείο (το ισπανικό)*
REC (το ισπανικό)
P2
The ring (το αμερικάνικο)
The others
Blair witch project (ή σου αρέσει ή το σιχαίνεσαι αυτό)
Εξορκιστής
Mirrors

Νομίζω φτάνουν για αρχή.
+
The descent
+
Απολυτο σκοτάδι
*Δεν μπορώ να πω οτι ξετρελάθηκα κιόλας και ας μ' αρέσουν τα ψυχολογικά(λίγο βαρετό-πρέπει να προσέξεις την αρχή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τα περισσότερα είναι για γέλια....στην κυριολεξία!!!:(
δεν ειναι ολες οι ταινιες για γελια .. αρα δεν ειναι και ολα τα θριλερ για γελια..
αν πουμε πως "ναι τιποτα απο ολα αυτα δεν ισχυει στην πραγματικοτητα" τοτε ναι ειναι ολες οι ταινιες για γελια δλδ και τα θριλερ, και τα αστηνομικα και οι δραματικες..κτλ.
αν το παρεις ομως ετσι χανεις την μαγεια μιας ταινιας, του κινηματογραφου ολου..

Επισης αν βλεπεις μονο αυτες τις ταινιες που δειχνουν στην τηλεοραση τοτε ναι πολυ πιθανον να πετυχεις τιποτα γελοιες.. υπαρχουν χιλιαδες καλες που δε βαζουν στην τηλεοραση.. επειδη μαλλον τις θεωρουν πολυ παλιες..
-----------------------------------------
Πολυ καλό!!!Και το seven...
απο τις καλυτερες ταινιες αλλα για θριλερ θριλερ δε νομιζει να λεει..
απλα αξιζει σαν ταινια λογω του σεναριου, των ηθοποιων.. και πολλα αλλα..
πραγματι ομως ειναι πολυ καλη..
-----------------------------------------
Ποσο να μουν οταν τοχα δει .
Δημοτικο ? Σιγουρα .
Τεταρτη ? Παραπανω ? Αχ τι με θυμησες τωρα :P
-----------------------------------------

Η καθοδος ?
Ψιλομαλακια ..
αληθεια ?? και εγω το ειχα παρει απο ενα παιδι σε dvd και το ειχα δει μονη μου..
ειχα ξετρελαθει και ας ημουν μικρη..
παιζει να το ειδαμε τον ιδιο περιπου καιρο..:P πρεπει να ημουν α' γυμνασιου..
-----------------------------------------
Αν λες αυτό που νομίζω είναι όντως πολύ καλο.Ειδικά το τέλος.
:Dαχμμμ.. το τελος δεν ειναι που μπαινουν μεσα σε μια σκοτεινη γεφυρα με το αυτοκινητο ?? και προηγουμενως ειχαν σπασει τα τζαμια?? :fss:
τελειο και πολυ πολυ εξυπνο τελος..
στα αγγλικα λεγεται the dark νομιζω..:hmm:
αλλα δεν το εγραψα γιατι μου φαινεται πως υπαρχει και αλλη ταινια με παρομοιο τιτλο..:P
-----------------------------------------
Ορφανοτροφείο (το ισπανικό)
REC (το ισπανικό)
P2
The ring (το αμερικάνικο)
The others
Blair witch project (ή σου αρέσει ή το σιχαίνεσαι αυτό)
Εξορκιστής
Mirrors

Νομίζω φτάνουν για αρχή.
μονο σε εμενα νομιζα πως αρεσε αυτο..:D

το τhe ring και ο εξορκιστης ειναι μονο για ατομα που δεν εχουν δει πολλα θριλερ.. αλλα ειναι καλες για καποιον που μπαινει τωρα στο κλιμα..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ένα πολύ καλό που είδα τώρα τελευταία είναι το Martyrs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
θα το δουμε και αυτο:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ναι, αυτό λέω.Νομίζω ο αγγλικός τίτλος είναι Darkness.Αρκετά καλο όντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δε ξερω 100% τον αγγλικο του τιτλο .. ^.^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
βλεπει κανεις απο εσας θριλερ ή ταινιες τρομου?ποια ειναι η αγαπημενη σας και γιατι?ποσες εχετε δει περιπου και ποιες?μπορειτε να μου προτεινετε καποια θριλερ?
:):)εγω βλεπω θριλερ καθε εβδομαδα και μου αρεσει πολυ αυτο το ειδος ταινιων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα με διεπει ενα ειδος σαδομαζοχισμου και ενω φοβαμαι τα θριλερ καθομαι και βλεπω!και θελω μαζι κι αλλιως που φοβουνται για να μην ειμαι μονη :D
εχω δει αρκετες,απο τα καλυτερα ηταν το mirrors :no1: δε φοβασαι τοσο εκεινη την ωρα,οσο το μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
The Dark , Moscow Zero , Quarantine , The Others , Shutter , Km 31.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και εγω θελω να ειναι και αλλοι μαζι μου οταν βλεπω....δεν φοβαμαι αλλα δεν θελω να ειμαι μονη μου...δεν μπορω να πω οτι εχω ενα αγαπημενο θριλερ..εχω πολλα
1.Mirrors
2.The Orphanage
3.Trick or Treat
4.Martyrs
5.Black Christmas
και αλλα ειναι αλλα δε τα θυμαμαι..παντως ολα αυτα ειναι πολυ καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Δες και αυτα αν δεν τα εχεις δει ηδη : Furnace , Ju - On , The Eye ( Jian - Gui & Gin Gwai ) , Whispering Corridors , Death Bell , The Spiritual World , Pulse. Αν φοβασε δες τα με παρεα οπωσδηποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
και εγω θελω να ειναι και αλλοι μαζι μου οταν βλεπω....δεν φοβαμαι αλλα δεν θελω να ειμαι μονη μου...δεν μπορω να πω οτι εχω ενα αγαπημενο θριλερ..εχω πολλα
1.Mirrors
2.The Orphanage
3.Trick or Treat
4.Martyrs
5.Black Christmas
και αλλα ειναι αλλα δε τα θυμαμαι..παντως ολα αυτα ειναι πολυ καλα


εχω δει τα περισσοτερα :P
αλλα το The Orphanage δεν ηταν και πολυ θριλερ.βασικα δεν μου αρεσε πολυ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ειδα και το Γκοθικα χθες..καλο ηταν..μου αρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολυ τα θριλερ.Μερικα που θυμαμαι είναι: Mirrors, το κορίτσι της λίμνης, διαμερισμα 1303, the eye και αλλες που δεν θυμάμαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Συμφωνω για το Gothica και το Mirrors. Προσθεστε και της εξης ταινιες : Sillent Hill , Catacombs , White Noise , Asylum , The Echo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top