Θεωρητική κατεύθυνση αλλά...

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θα ακολουθησω στανταρ θεωρητικη εφοσον μισω τα μη θεωρητικα μαθηματα οπως μαθηματικα, φυσικεσ κ.α. Παρολα αυτα, τα αρχαια με δυσκολευουν λιγο. :(Τι με συμβουλευεις να κανω και τι πρεπει να εχω στο νου μου για τις υπολοιπες ταξεις, ποσο μαλλον για τις πανελληνιες...? Thnx!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TASOS 1993

Νεοφερμένος

Ο ΤΑΣΟΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κατ αρχάς γειά σας είμαι καινούριος στο φόρουμ....εγώ αν και μισούσα τα θεωρητικά μαθήματα παρόλο που ήμουν καλος σε αυτά έλεγα να ακολουθήσω θετική κατεύθυνση αλλά το ξανασκέφτηκα και είπα οτι ας πούμε η γραμματική ειναι ενα βιβλιαράκι 200 το πολύ σελιδες για 6 χρόνια γυμνάσιο-λύκειο και τα υπόλοιπα μαθήματα απλά θέλουνε λίγο να τα πιάσεις απο την αρχή και να μην αφήνεις κενά...:iagree::iagree:γιατί στο κάτω κάτω τα μαθηματικά θέλουνε και λίγο ταλέντο ενω τα θεωρητικά θέλουνε στρωσιμο....με αυτούς τους συλλογισμούς του χρόνου που και εγώ θα κληθώ να διαλέξω κατεύθυνση θα διαλέξω θεωρητική:):)

ελπίζω να σε βοήθησα λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κατ αρχας πρεπει να πας εκει που υπαρχει το επαγγελμα που θες να ακουλουθησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και η αλήθεια είναι πως η Θεωρητική Κατεύθυνση δεν έχει τόσες επαγγελματικές επιλογές όσο οι άλλες δύο Κατευθύνσεις... Και τα περισσότερα από αυτά τα επαγγέλματα είναι κορεσμένα όσον αφορά την αγορά εργασίας... Think about it.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Απορώ πως υπάρχουν παιδιά που προτιμoύν να διαβάσουνε αρχαία αντί για μαθηματικά :p:P

(no offense)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Οεο???!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μπορει μερικοι να μν θελουν ανα ασχοληθουν με τετοιου ειδους επιστημες...τι προβλημα υπαρχει?? :cool::cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Κανένα απολύτως...Μάλλον εσύ κάτι έχεις πάθει σήμερα και νομίζεις ότι παντού και πάντα υπάρχει κάποιο πρόβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εχω αναδρομο ερμη... (χωρις πλακα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θα με πεθανετε με αυτα που λετε...:lol::lol::lol:
Τεσπα, τι να κανω ρε παιδες αφου μισω τα υπολοιπα? Μια λυση υπαρχει...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
τα μισεις γτ δν τα καταλαβαινεις? η γτ απλα δνσ αρεσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
κ τα 2...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
στο φορουμ υπαρχει το τρανταχτο παραδειγμα του djimmakou που απο τοτε που αρχισε μαθηματα τρελενεται για τα μαθηματικα... γτ δν τ προσπαθεις και εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Καταρχας μισουσα τα μαθηματικα απο το Δημοτικο...:iagree: Κ επισης αν στρωθω καμια ωριτσα και διαβασω αρχαια τα παω 1 χαρα!:jumpy::jumpy::iagree::iagree::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
κοιταξε να δεις...κι εγω στα αρχαια εχω αρκετες ελλειψεις...αλλα διαλεξα θεωρητικη και γιατι μου αρεσουν τρελα τα θεωρητικα μαθηματα και τα παω πολυ καλα σε ολα:)το μονο προβλημα ειναι τα αρχαια..κι ιδιαιτερα στην γραμματικη σε μενα τουλαχιστον...παντως δεν ειναι οπως και τα μαθηματικα...αμα διαβασεις καποια βασικα για αρχη θα δεις ολα θα πανε καλα:Dσκεψου πως υπαρχουν κι αλλα ωραια μαθηματα σε αυτη την κατευθυνση...τα αρχαια παλευονται...μν ανησυχεις..παντως σκεψου και τι επαγγελμα θες να ακολουθησεις...αα και κατι ακομα...η θεωρητικη ειναι η κατευθυνση που ειναι διαβασμα καθαρα...οποτε αμα διαβασεις..ολα μια χαρα θα πανε:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Βασικα, ενδιαφερομαι για τεχνικος η προγραμματιστης Η/Υ. Αλλα τεσπα...
Αφου δν αντεχω τα υπολοιπα...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
επεπεπ εδω η συμβουλατορας!!!!λοιπον.μια ερωτησούλα πως στο καλό ρε παιδια εσεις ειστε καλοι στα μαθηματικά και οχι σταρχαια?!?!?!αφου ιδια ειναι! και leo dont worry ταρχαια βγαίνουν οπως ειπες χωρις κενα....το θεμα ειναι τι θα γινεις?εγς ασπουμε αν πηγαινα θεωρητικα και νομικη η πολ.επιστ. μονο για διπλωματικο....αλλα γμτ μαρεσει τρελα η φυσικη οχι αυτη του σχολειου η κβαντικη και αυτη που συνδυαζεται με ιατρικη αλλα σκεφτομαι πως υπαρχουν τοσες ταλενταρες εμενα θα διαλεξουνε που μπορει να μαρεσει αλλα δεν ειμαι και διανοια σαυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εσυ εισαι θεα απο μονη σ!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω τελικως ειδα πως απο θεωρητικη δν μ αρεσει τπτ και ησυχασα...:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora_888

Νεοφερμένος

Η Δωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Απορώ πως υπάρχουν παιδιά που προτιμoύν να διαβάσουνε αρχαία αντί για μαθηματικά :p:P

(no offense)

εγω απορω πως υπαρχουν παιδια που προτιμουν να διαβαζουνε y=(λ.x-16).(25:13λx)+8=.........lol!!!!!!!αρχαια 4life!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top