[Θεωρητική] Προβλέψεις Θεμάτων Πανελληνίων 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Tέλης for president!!!

(αν και η εισαγωγή του Πρωταγόρα είναι η πιό εύκολη απ' όλες... )

γι'αυτο θελω πρωταγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Επί τη ευκαιρία-μιας και γράφουμε Αρχαία την Δευτέρα, όσοι δεν ξέρετε την προσωπική αντωνυμία, ήρθε η ώρα να την μάθετε.:)
Πόσο τελεειοοοοοοο;;
Μακάρι να' χαν κάνει τραγουδάκια και για όλες τις μεταφράσεις. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αρχαια κανα sos ????? Γιατι το 6 του πρωταγορα που δινουν εχει πεσει στις επαναληπτικες 2011...και τωρα βαζουν κοινα θεματα με τα εσπερινα το 5 του πρωταγορα επεσε 2010 :hmm:........χαμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Mακαρι να πεσουν ηθικα η' πολιτικα!
Τα λατρευω!
Στο φροντιστηριο,μας ειπαν οτι απο πολιτικα πιο sos ειναι οι ενοτητες 11,15 και 16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαλαρτ

Νεοφερμένος

Ο βαλαρτ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πολιτικά-Πρωταγόρας ;) Και από Πολιτικά 15-16 και Πρωταγόρα θα έλεγα την 4 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μπορει γιατι πολιτικα δεν εχουν πεσει καθολου...αν και αν κρινω απο την βιολογια μπορει να βαλουν κ καμια συνδιαστικη Πρωταγορα πχ. αριστοτελη..εγω παρακαλαω να πεσει Πολιτεια το 13!!! Αν και νομιζω επειδη πεφτουν κοινα θεματα με καποιες διαφοροποιησεις στις ερωτησεις θα πεσουν πολιτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Λέτε να πέσει Πολιτεία???????????????????ΟΟΟΟΟΟΟΜΠΟΟΟΟΟΟ ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Εγω λέω οτι μπορεί να πέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FreakShooteR

Νεοφερμένος

Ο FreakShooteR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Στις πανελλήνιες δεν πας με sos.
ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ, ειδικά στα θέματα των Κειμένων Κατεύθυνσης ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΒΑΤΑ, ΕΠΙΤΗΔΕΣ, πας με sos... Στημένα είναι όλα κι όποιος δεν το υποστηρίζει είναι κι αυτός κομμάτι του παιχνιδιού. Έχουν καταστρέψει και έχουν διεφθείρει μέχρι και την παιδεία και το εξεταστικό σύστημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
συμφωνα απολυτα...με τα sos παω και γω αλλα δεν βγαζω ακρη! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στις πανελλήνιες δεν πας με sos.
Ok θέλετε να μου πείτε τώρα ότι θα μπορούσε να ξαναπέσει η 12 2 συνεχόμενες χρονιές, ή ο Κρητικός? Θεωρητικά, ναι. Αλλά ας είμαστε λιγάκι σοβαροί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
δεν πιστευω να πεσει πολιτεια αν και θα το ηθελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0queen01

Νεοφερμένος

Η 0queen01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω θα σας πω τι πιστευω : Ο Πρωταγορας εχει εξαντληθει, απο τον Αριστοτελη εχει μεινει το 5-6-7 που δεν εχει πεσει απο τα Ηθικα και απο τα Πολιτικα εχει πεσει το 15 πριν χρονια στο εσπερινο.Αν πανε τα πραματα οπως πριν δηλ. κοινα θεματα κτλ. εχουν να επιλεξουν μεταξυ Ηθικων 5-6-7 Πολιτεια 11-13 και τα πολιτικα ολα πλην του 15. Αυτα....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Mακαρι να πεσουν ηθικα η' πολιτικα!
Τα λατρευω!
Στο φροντιστηριο,μας ειπαν οτι απο πολιτικα πιο sos ειναι οι ενοτητες 11,15 και 16.
Ηθικά λιγάκι δύσκολο να βάλουν νομίζω... βαγικά έπεσαν στο οεφε.. Πολιτικά να βάλουν,να γράψουμε κανένα 15-16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Επί τη ευκαιρία-μιας και γράφουμε Αρχαία την Δευτέρα, όσοι δεν ξέρετε την προσωπική αντωνυμία, ήρθε η ώρα να την μάθετε.:)
Μα πόσο τέλειοο???:P Ας βγάζαν και τις μεταφράσεις η ακόμα καλύτερα την ιστορία...να μην μας βγαίνει η πίστη να την μάθουμε παπαγαλία...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ρεεε παιδια πειτε μου οτι δεν υπαρχειι να πεσει ξανα πολιτειαα! μισω τοοοοοσο πολυ την εισαγωγη τηηης τοσοοοο πολυ ομως!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εγω θα σας πω τι πιστευω : Ο Πρωταγορας εχει εξαντληθει, απο τον Αριστοτελη εχει μεινει το 5-6-7 που δεν εχει πεσει απο τα Ηθικα και απο τα Πολιτικα εχει πεσει το 15 πριν χρονια στο εσπερινο.Αν πανε τα πραματα οπως πριν δηλ. κοινα θεματα κτλ. εχουν να επιλεξουν μεταξυ Ηθικων 5-6-7 Πολιτεια 11-13 και τα πολιτικα ολα πλην του 15. Αυτα....:confused:

ποτε εξαντληθηκε ο πρωταγορας;:hmm:

ρεεε παιδια πειτε μου οτι δεν υπαρχειι να πεσει ξανα πολιτειαα! μισω τοοοοοσο πολυ την εισαγωγη τηηης τοσοοοο πολυ ομως!!! :mad:

ουτε εγω την μπορω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ποτε εξαντληθηκε ο πρωταγορας;:hmm:



ουτε εγω την μπορω:P

χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη !!! :) αχχ να φυγουν τα αρχαια και δεν θελω τιποτα αλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
E αν θέλαμε να μιλήσουμε για σοσ, τότε φυσικά και πρόκειται για ισοπαλία 50-50 Πρωταγόρας ο οποίος έχει να πέσει 10 χρόνια αλλά και τα πολιτικά.
Πολιτεία δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο να εξετάσουν γιατί οι δύο ενότητες που μείνανε είναι χαζές. Ηθικά θα μας έβαζαν αν ήθελαν να μας αιφνιδιάσουν.

Εγώ πιστεύω θα πέσει σίγουρα Αριστοτέλης φέτος και άγνωστο Πλάτωνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
E αν θέλαμε να μιλήσουμε για σοσ, τότε φυσικά και πρόκειται για ισοπαλία 50-50 Πρωταγόρας ο οποίος έχει να πέσει 10 χρόνια αλλά και τα πολιτικά.
Πολιτεία δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο να εξετάσουν γιατί οι δύο ενότητες που μείνανε είναι χαζές. Ηθικά θα μας έβαζαν αν ήθελαν να μας αιφνιδιάσουν.

Εγώ πιστεύω θα πέσει σίγουρα Αριστοτέλης φέτος και άγνωστο Πλάτωνας.

απο το στομα σου και στης επιτροπης το αυτιι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top