[Θερινή προετοιμασία] Πανελλήνιες 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ναι αλλα με την εκθεση κανεις σεξακι;)

Ποια έκθεση, με Πλάτωνα Πρωταγόρα Σωκράτη Αριστοτέλη είναι το πιο σωστό gangbang.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniamanitsa

Νεοφερμένος

Η maniamanitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Στεφανία. Οπότε με βλέπω να διαβάζω ιστορία από Ιούλιο...8) Όποιος μπορεί ας μου συστήσει καλά βοηθήματα σε λατινικά και αρχαία-άγνωστο! Ένας γνωστός μου έχει στα λατινικά του/της Μπαχαράκη (αν λέγεται έτσι:D). Το έχει/ξέρει κανείς; Είναι καλό; Επίσης Στεφανία είδα ότι έδωσες βιολογία γενικής που μάλλον θα δώσω και εγώ. Λένε ότι είναι πολύ εύκολο μάθημα, πέρα κάποιων ασκήσεων που έχει... Εσένα ποια ήταν η εντύπωσή σου; Παρεμπιπτόντως, καλά αποτελέσματα.;)
Κοριτσι το εχω εγω.Εχει συγκεντρωμενα τα κειμενα β κ γ λυκειου κ εχει πολλες λεπτομερειες.Φυσικα δεν το δουλευω πολυ γιατι κανω κ ιδιαιτερα αλλα ειναι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetGirl

Νεοφερμένος

Η SweetGirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Κοριτσι το εχω εγω.Εχει συγκεντρωμενα τα κειμενα β κ γ λυκειου κ εχει πολλες λεπτομερειες.Φυσικα δεν το δουλευω πολυ γιατι κανω κ ιδιαιτερα αλλα ειναι καλο.

Ευχαριστώ για την πληροφορία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Αχ παιδιά δηλαδή δεν είμαι η μόνη που βαριέται ε;Ωραία τώρα νιώθω καλύτερα :P Πάντως έχω φτιάξει πρόγραμμα και έχω βάλει την παρασκευή ως την κενή μέρα(δε θα διαβάζω τίποτα δηλαδή).Πάντως μου έχω βάλει 3 ώρες αυστηρά φυσική και 1 ώρα χημεία την ημέρα.Βιολογία επειδή ακόμα είμαστε στην αρχή έχω βάλει διάβασμα μόνο σαββατοκύριακο από 1 ώρα :P έκθεση δυστυχώς κάνω το λάθος και την απαξιώνω αλλά πρέπει σίγουρα να την εντάξω σύντομα στο πρόγραμμα :hmm:

antny μετέφερε μου την αγάπη σου για την φυσική σε παρακαλώ μήπως αρχίσω και έχω ελπίδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Καλη επιτυχία, Παναγιώτη! Αν και στα εχω ξαναπεί!
Ήμουν σίγουρη πως τα λατινικα θα ηταν το καλύτερο σου για τους λόγους που και εσυ ανέφερες!
Εύχομαι να αντέξεις την ιστορία! Όπου μπορω να σε βοηθήσω, ειδικα στην ιστορία, μη διστάσεις.

Ευχαριστώ πολύ!!! :) Και καλή επιτυχία με το ειδικό μάθημα και τα αποτελέσματα σε σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

osfp123123

Νεοφερμένος

Ο osfp123123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω όλη τη διάρκεια της χρονιάς... :P :P
Ποιο είναι το χειρότερο σας μαθημα και ποιο το καλύτερο μέχρι τώρα??Το χειρότερο είναι η έκθεση..Τη βαριέμαι τρομερά...ενώ τη καλύτερο το καταλάβατε ήδη :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Το καλύτερο μαθηματικά
Το χειρωτερο το Α.ο.θ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μαθηματικά- nice
ΑΕΠΠ-easy af
ΑΟΘ-easy af
Έκθεση - ok...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα στο Αοθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Στην αρχη ειστε ακομη Φωτη,θα το συνηθισεις σαν μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Βρε βρε πως αλλάζουν οι καιροί.....
Μπράβο παιδιά.Αντε Α.Ο.Θ τωρα και τελος,εντάξει το Αοθ είναι βλακεία όλοι 18+ γράφουν πέρσι στο σχολείο μου 11 άτομα έγραψαν 20.
Ναι είναι πολύ εύκολο.

Το χειρωτερο το Α.ο.θ
Γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα στο Αοθ;

Σοβαρά τώρα είσαι το ίδιο άτομο, που έχει γράψει αυτά τα σχόλια;;

Δεν θέλω να στο παίξω έξυπνη, αλλά όταν έγραφες τα πρώτα σχόλια, δεν είχες καμία απολύτως άποψη για το τι παίζει, απλά μας έλεγες για το τι έλεγαν οι άλλοι.... Τώρα που μπήκες και εσυ στον χορό, να δούμε τι θα λες... Μπορώ να βρω και άλλα σχόλια που έχεις κάνει κάτι αντίστοιχο...
Συμπέρασμα, όσοι είναι έξω απο το χορό, πολλά τραγούδια λένε και το ξαναλέω οτι δεν στο παιζω έξυπνη αλλά με λίγο επιθετικό και ίσως ειρωνικό τρόπο σου δείχνω να καταλάβεις οτι όταν δεν βρίσκεσαι στην θέση κάποιου, τότε ΔΕΝ μπορείς να κρίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Συμπέρασμα, όσοι είναι έξω απο το χορό, πολλά τραγούδια λένε

Η Γ Λυκείου σε μια φράση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευάκι23

Νεοφερμένος

Η Ευάκι23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Βρε βρε πως αλλάζουν οι καιροί.....






Σοβαρά τώρα είσαι το ίδιο άτομο, που έχει γράψει αυτά τα σχόλια;;

Δεν θέλω να στο παίξω έξυπνη, αλλά όταν έγραφες τα πρώτα σχόλια, δεν είχες καμία απολύτως άποψη για το τι παίζει, απλά μας έλεγες για το τι έλεγαν οι άλλοι.... Τώρα που μπήκες και εσυ στον χορό, να δούμε τι θα λες... Μπορώ να βρω και άλλα σχόλια που έχεις κάνει κάτι αντίστοιχο...
Συμπέρασμα, όσοι είναι έξω απο το χορό, πολλά τραγούδια λένε και το ξαναλέω οτι δεν στο παιζω έξυπνη αλλά με λίγο επιθετικό και ίσως ειρωνικό τρόπο σου δείχνω να καταλάβεις οτι όταν δεν βρίσκεσαι στην θέση κάποιου, τότε ΔΕΝ μπορείς να κρίνεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βρε βρε πως αλλάζουν οι καιροί.....






Σοβαρά τώρα είσαι το ίδιο άτομο, που έχει γράψει αυτά τα σχόλια;;

Δεν θέλω να στο παίξω έξυπνη, αλλά όταν έγραφες τα πρώτα σχόλια, δεν είχες καμία απολύτως άποψη για το τι παίζει, απλά μας έλεγες για το τι έλεγαν οι άλλοι.... Τώρα που μπήκες και εσυ στον χορό, να δούμε τι θα λες... Μπορώ να βρω και άλλα σχόλια που έχεις κάνει κάτι αντίστοιχο...
Συμπέρασμα, όσοι είναι έξω απο το χορό, πολλά τραγούδια λένε και το ξαναλέω οτι δεν στο παιζω έξυπνη αλλά με λίγο επιθετικό και ίσως ειρωνικό τρόπο σου δείχνω να καταλάβεις οτι όταν δεν βρίσκεσαι στην θέση κάποιου, τότε ΔΕΝ μπορείς να κρίνεις.



:redface:

Και είναι ακόμα στην αρχή... Η φαντασία ότι τα 19.000 μόρια είναι τόσο εύκολα να βγουν όσο το 19,9 στο σχολείο ακόμα υπάρχει...
Τα λέμε ξανά γύρω στον Δεκέμβρη.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Μη κάνετε bullying στο Φώτη κορίτσια. Ειδικά από σένα Ντόιτς, δε το περίμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευάκι23

Νεοφερμένος

Η Ευάκι23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά κάπου σε έχασα, θεωρείς οτι εγω κρίνω;

Θεωρώ ότι τον δίκασες φιλενάδα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.

:redface:

Και είναι ακόμα στην αρχή... Η φαντασία ότι τα 19.000 μόρια είναι τόσο εύκολα να βγουν όσο το 19,9 στο σχολείο ακόμα υπάρχει...
Τα λέμε ξανά γύρω στον Δεκέμβρη.............

Σε αυτό φταίνε οι καθηγητές οι οποίοι στα σχολεία τα τελευταία χρόνια μοιράζουν βαθμούς λες και είναι καραμέλες. Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί μαθητές του 19 γράφουν στις πανελλήνιες 15 και 16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Έφτασε και η δική μας ώρα!! Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει.:redface: Περιμένω συμβουλές από τους (πρώην τώρα πια) θεωρητικούς (stefaniat, Deutsch... Lover κ.α)!:P Παραθέτω και κάτι που είχα ρωτήσει σε άλλο θρεντ, αλλά δεν έλαβα απάντηση:

Λοιπόν, ήθελα να μέρες να σου απαντήσω σε αυτή την ερώτηση, αλλά μιας και πρόκειται να γράψω σεντόνι και λόγω της βρωμοεξεταστικής το ανέβαλα!

Θέλω να σου πω κάποια πραγματάκια από την πείρα μου, δεδομένου του ότι δεν έκανα φροντιστήρια σε όλα τα μαθήματα, ελπίζοντας να σε βοηθήσω! Βέβαια, έχουν περάσει 3 χρόνια από τότε που έδωσα, όμως δεν νομίζω ότι άλλαξαν όλα τόσο πολύ!
Δε θα μείνω σε τεχνικά θέματα, γιατί θεωρώ ότι τα κορίτσια ήταν κάτι παραπάνω από κατατοπιστικές, θα σου πω απλά πώς να οργανώσεις το διάβασμά σου χωρίς φροντιστήριο.

Ας αρχίσουμε από τα Αρχαία..

Λοιπόν..για τα αρχαία πιστεύω ότι δεν είναι συνετό να αγοράσεις ένα βοήθημα και να διαβάζεις αποκλειστικά από εκεί.
Εννοείται ότι αρχίζεις από την εισαγωγή μόνη σου, και τη μαθαίνεις με ρυθμούς αργούς (μεσογειακούς :P, ξέρω καμμένο) αλλά σταθερούς. Έπειτα, μπαίνεις στα κείμενα! Εκεί μπαίνει στη ζωή σου το study4exams. Αλήθεια, το έχω διαφημίσει αρκετά αλλά εμένα αυτό με έσωσε! Ακολουθείς πιστά τη μετάφραση που παρατίθεται εκεί και μετά περνάς στα ερμηνευτικά. Εδώ να σου δώσω μία συμβουλή τεχνική: Δε μαθαίνεις απέξω τα σχόλια, απλά προσπαθείς να μαθαίνεις όλα τα στοιχεία που αυτά περιέχουν. Ενδεικτικά, σε αυτό το σχόλιο: -από study4exams-

«Διὸς φυλακαὶ φοβεραὶ ἦσαν»
Οι φύλακες του Δία ήταν η Βία και το Κράτος, που αναφέρονται τόσο στη Θεογονία του Ησιόδου όσο και στον Προμηθέα Δεσμώτη του Αισχύλου. Πρόκειται για τα όργανα εξουσίας του Δία. Στον μύθο του Πρωταγόρα συμβολίζουν τη δυσκολία και τις επίπονες προσπάθειες του ανθρώπινου γένους να αποκτήσει την πολιτική τέχνη, τις γνώσεις δηλαδή για την οργάνωση κοινωνιών και για την ανάπτυξη πνευματικού πολιτισμού. Έμμεσα προβάλλει την αξία και τη σημασία της τέχνης που υπόσχεται ότι διδάσκει στους νέους της Αθήνας.

στο μυαλό μου το είχα απομνημονεύσει κάπως έτσι:
1) βία και κράτος-όργανα εξουσίας Δίας
2) Θεογονία Ησιόδου/Προμηθέας Δεσμώτης Αισχύλου
3) δυσκολία απόκτησης πολιτικής τέχνης-επίμονες προσπάθειες
4) αξία τέχνης -έμμεσα-

με βαση αυτές τις θεματικές μπορείς να απαντήσεις σε μία άσκηση, αναπτύσσοντάς τις με δικά σου λόγια. Έπειτα περνάς στις απαντημένες ερωτήσεις. Αυτές είναι πολύ σημαντικές γιατί σε βοηθάνε να καταλάβεις τι χρειάζεται να περιλάβεις σε κάθε απάντησή σου. Οπότε τις διαβάζεις και προσπαθείς να τις αποδομείς και να συγκρατείς τα σημαντικά στοιχεία. Αν θέλεις, μπορείς να πάρεις και το βοήθημα του ΚΚΕ, νομίζω είναι ένα λεπτό βιβλιαράκι για κάθε έργο, που έχει κι άλλες απαντημένες ερωτήσεις -αν και κάποιες από αυτές που έχει ξεφεύγουν από το επίπεδο των πανελληνίων. Όσο για τα άλλα βοηθήματα, αν τυχόν έχεις ή θέλεις να προμηθευτείς, απλά μην εμμένεις εκεί. Μην αρχίσεις να μαθαίνεις παπαγαλία τα ερμηνευτικά του. Αααα, φυσικά εννοείται ότι μαθαίνεις καλά τα σχόλια του βιβλίου (για να πω, βέβαια, την αλήθεια, κάτι βλακείες πχ για τις ''ώρες'' τις έμαθα το βράδυ πριν δώσω, αλλά μην ακολουθήσεις το παράδειγμά μου. :redface: Διαβάζεις καλά τα ετυμολογικά, δίνοντας βάση στις ρίζες και τα θέματα των λέξεων, ώστε να μπορείς σταδιακά να τα βρίσκεις και μόνη σου. Να προσπαθείς να καταλαβαίνεις καλά τα επιχειρήματα πχ στον Πρωταγόρα ή τις ιδέες στον Αριστοτέλη, ώστε να μπορείς και να εκφράζεσαι με άνεση. Μπορείς, μάλιστα, όταν προχωρήσεις στην ύλη, να τυπώνεις τα διαγωνίσματα που έχει και να τα λύνεις μόνη σου. Έπειτα από λίγες μέρες ανεβάζουν και τις απαντήσεις, οπότε θα έχεις έναν μπούσουλα.

άγνωστο... όπως στα είπαν τα κορίτσια. Πολύ καλά γραμματική και συντακτικό και όσο πιο πολλά κείμενα λύσεις, τόσο το καλύτερο. Μην περιοριστείς στο study, βρες κι άλλες θεματογραφίες και λύνε, λύνε, λύνε. Στην αρχή θα είναι δύσκολο, όμως όσο πάει θα αποκτάς και πιο πολύ άνεση.

Είναι πολύ εύκολο αν δεν κάνεις φροντ να αφεθείς και να χαλαρώσεις, μιας και δεν έχεις κάποιον να σε πιέζει. Οπότε να βάζεις κάθε μέρα έναν στόχο...το πρώτο κεφάλαιο της εισαγωγής, η μετάφραση και τα ετυμολογικά της πρώτης ενότητας. Να λες στον εαυτό σου ''πρέπει ως τότε να έχω βγάλει ως εκεί ας πούμε''. Και να προσπαθείς να μην ξεφεύγεις από τους στόχους που βάζεις. Εννοείται ότι αυτά δε στα λέω για να κάνεις μαύρο καλοκαίρι. Το καλοκαίρι, ανάλογα με το επίπεδό σου, το πόσο εύκολα μαθαίνεις και τα κενά σου ένα διάβασμα 1 με 4-5 μαξ ώρες καθημερινά είναι υπεραρκετό (εννοείται εκτός του μήνα που δε θα ανοίξεις τίποτα). Α, και να μην ακούς τους άλλους που θα σου λένε τι έβγαλαν ήδη από την ύλη. Ο καθένας έχει τους ρυθμούς του. Γίνεται να γράψεις καλά, άριστα και χωρίς φροντιστήριο και στο λέω εκ πείρας. Να μην αφήνεσαι, να προχωράς και να δεις που όσο πιο πολύ διαβάζεις τόσο πιο πολύ θα σου αρέσει.

Επιφυλάσσομαι να επανέλθω και για τα άλλα μαθήματα, αλλά η ποινική δικονομία με φωνάζει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria...

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ria... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Θεωρώ ότι τον δίκασες φιλενάδα. :hehe:
Χμ, ναι τον δίκασα.... Όταν δεν ξέρεις, δεν μιλάς και αυτός μερικές φορές μιλούσε πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top