Θα κάνετε το εμβόλιο;

Θα κάνετε το εμβόλιο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Ναι

    Ψήφοι: 108 73.5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 22 15.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 17 11.6%

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Τι ανοησία είπα? Οι εμβολιασμενοι δεν κολλάνε? Δεν μεταδίδουν? Για πες μας εσύ που είσαι επαΐων... Σε ακούω
Αρχικά, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για το κομπλιμέντο.
Επειδή νοιάζομαι για τον συνάνθρωπό μου, που στην προκειμένη περίπτωση είσαι εσύ, έκανα τον κόπο και βρήκα το παρακάτω λινκ που απαντά πολύ ωραία στο ερώτημά σου, αφού εσύ τεμπέλιασες και προτίμησες να μείνεις στην άγνοια.
Ορίστε το λινκ: https://vaccination-info.eu/el/emboliasmos/ta-ofeli-toy-emboliasmoy-gia-tin-koinotita
Μπορείς να με ευχαριστήσεις αργότερα.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Lol.jpg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Αρχικά, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για το κομπλιμέντο.
Επειδή νοιάζομαι για τον συνάνθρωπό μου, που στην προκειμένη περίπτωση είσαι εσύ, έκανα τον κόπο και βρήκα το παρακάτω λινκ που απαντά πολύ ωραία στο ερώτημά σου, αφού εσύ τεμπέλιασες και προτίμησες να μείνεις στην άγνοια.
Ορίστε το λινκ: https://vaccination-info.eu/el/emboliasmos/ta-ofeli-toy-emboliasmoy-gia-tin-koinotita
Μπορείς να με ευχαριστήσεις αργότερα.
Ώσπου να καταλάβουν τα ωφέλη από τον εμβολιασμό θα έχουν χαθεί πολλές ζωές ακόμα. Και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα καταλάβουν.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

rainbowcat

Νεοφερμένος

Η rainbowcat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Οφέλη* μία στοιχειώδης ορθογραφία δεν έβλαψε κανέναν:)
Πραγματικά αναρωτιέμαι πόσο δυσκοίλιοι πρέπει να είστε στην πραγματική σας ζωή όσοι διορθώνετε τα ορθογραφικά στους άλλους για να φανείτε ανώτεροι.

Υ.Γ. Και μία στοιχειώδης τεκμηρίωση στα όσα λέει δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πραγματικά αναρωτιέμαι πόσο δυσκοίλιοι πρέπει να είστε στην πραγματική σας ζωή όσοι διορθώνετε τα ορθογραφικά στους άλλους για να φανείτε ανώτεροι.

Υ.Γ. Και μία στοιχειώδης τεκμηρίωση στα όσα λέει δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.
Εστι δ αρχή της λέξεως το ελληνίζειν:)
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Οφέλη* μία στοιχειώδης ορθογραφία δεν έβλαψε κανέναν:)
Εστι δ αρχή της λέξεως το ελληνίζειν:)
Κοπελια, αντί να διορθώνεις του άλλους για την ορθογραφία τους με σκοπό να δείξεις οτι είσαι γνώστης σωστής ορθογραφίας, απάντα στο σχόλιό μου. Μην πιάνεσαι από πράγματα που έχουν μηδενική σημασία, το θέμα μας είναι το εμβόλιο. Σου παρέθεσα ένα λινκ. Το γεγονός ότι με αγνοείς, αποδεικνύει απλά το ότι ξέρεις πως έχεις άδικο και προσπαθείς με ένα αστείο τρόπο να καλύψεις τις χαζομάρες σου.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοπελια, αντί να διορθώνεις του άλλους για την ορθογραφία τους με σκοπό να δείξεις οτι είσαι γνώστης σωστής ορθογραφίας, απάντα στο σχόλιό μου. Μην πιάνεσαι από πράγματα που έχουν μηδενική σημασία, το θέμα μας είναι το εμβόλιο. Σου παρέθεσα ένα λινκ. Το γεγονός ότι με αγνοείς, αποδεικνύει απλά το ότι ξέρεις πως έχεις άδικο και προσπαθείς με ένα αστείο τρόπο να καλύψεις τις χαζομάρες σου.
Όχι απλά δεν διάβασα το σχόλιο σου:)
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για το κομπλιμέντο.
Επειδή νοιάζομαι για τον συνάνθρωπό μου, που στην προκειμένη περίπτωση είσαι εσύ, έκανα τον κόπο και βρήκα το παρακάτω λινκ που απαντά πολύ ωραία στο ερώτημά σου, αφού εσύ τεμπέλιασες και προτίμησες να μείνεις στην άγνοια.
Ορίστε το λινκ: https://vaccination-info.eu/el/emboliasmos/ta-ofeli-toy-emboliasmoy-gia-tin-koinotita
Μπορείς να με ευχαριστήσεις αργότερα.
Page last updated 13 Μαρ 2020:)
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εστι δ αρχή της λέξεως το ελληνίζειν:)
Αυτός ο επιλεκτικός τονισμός σε συνδυασμό με την απουσία αποστρόφου στην έκθλειψη του "ε" καταρρίπτει το όποιο επιχείρημα περί "ελληνίζειν" (sic), όποτε δεν αντιλαμβάνομαι τον λόγο για τον οποίο κάνεις διορθωτικά σχόλια σε τρίτους.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Page last updated 13 Μαρ 2020:)
Ναι αγάπη μου, αν τελικά προκύψει κάτι άλλο να ενημερωθεί η σελίδα. Αυτό βέβαια δεν αναφέρεται μόνο στο εμβόλιο κορωνοιου, αναφέρεται γενικά στα εμβόλια. Αυτό ισχύει ανεξαρτήτως εμβολίου. Αν έκατσες καθόλου να διαβάσεις με προσοχή τι λέει, θα έβελεπες ότι αναφέρει και την ιλαρά. Αλλά δεν το διάβασες γιατί απλά προσπάθησες για άλλη μια φορά, ανεπιτυχώς, να κάνεις την έξυπνη.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι αγάπη μου, αν τελικά προκύψει κάτι άλλο να ενημερωθεί η σελίδα. Αυτό βέβαια δεν αναφέρεται μόνο στο εμβόλιο κορωνοιου, αναφέρεται γενικά στα εμβόλια. Αυτό ισχύει ανεξαρτήτως εμβολίου. Αν έκατσες καθόλου να διαβάσεις με προσοχή τι λέει, θα έβελεπες ότι αναφέρει και την ιλαρά. Αλλά δεν το διάβασες γιατί απλά προσπάθησες για άλλη μια φορά, ανεπιτυχώς, να κάνεις την έξυπνη.
Μια χαρά το διάβασα! Μην ανησυχείς! Τα δεδομένα άλλαξαν όμως "αγάπη μου" :) Απ'ότι βλέπεις εμφανίζονται νέες, ισχυρές μεταλλάξεις! Μη μου στέλνεις πράγματα που γράφτηκαν πριν ενάμιση χρόνο
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Μια χαρά το διάβασα! Μην ανησυχείς! Τα δεδομένα άλλαξαν όμως "αγάπη μου" :) Απ'ότι βλέπεις εμφανίζονται νέες, ισχυρές μεταλλάξεις! Μη μου στέλνεις πράγματα που γράφτηκαν πριν ενάμιση χρόνο
Εγώ ποτέ δεν σου μίλησα για μεταλλάξεις. Ό,τι θυμάσαι χαίρεσαι. Αλλά αν κάνεις αυτό που σου είπα, δηλαδή να σκέφτεσαι πριν μιλήσεις, θα καταλάβεις αυτό που λένε οι επιστήμονες και όχι οι ψευδοεπιστήμονες του facebook που με θράσος μαζεύτηκαν στο Σύνταγμα. Οι μεταλλάξεις θα υπάρχουν. Το εμβόλιο απλά, αν κολλήσεις από κάποια μετάλλαξη, θα σε βοηθήσει να νιώθεις λιγότερο άρρωστη σε σύγκριση με κάποιον που να κολλούσε τον ιό ίδιας μετάλλαξης. Πρόσεχε, μιλάω για μετάλλαξη, μην μου απαντήσεις ξανά με ανοησία.
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αγαπητέ Δήμο, και ABBA και ροζ ακρίδες; Τι υπερπαραγωγή βρήκες!!!
Φίλε μου είναι από τα μικρά διαμαντάκια που κυκλοφορούν 😉
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτός ο επιλεκτικός τονισμός σε συνδυασμό με την απουσία αποστρόφου στην έκθλειψη του "ε" καταρρίπτει το όποιο επιχείρημα περί "ελληνίζειν" (sic), όποτε δεν αντιλαμβάνομαι τον λόγο για τον οποίο κάνεις διορθωτικά σχόλια σε τρίτους.
Σε θέλω δικηγόρο μου από τώρα
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top