Θέματα ΟΕΦΕ 2023

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Είμαι πρόθυμος να αναθεωρήσω....
Παιδιά υπάρχει κ κ μια πολύ γνωστή ιστοσελίδα η οποία ανεβάζει έρευνες οι οποίες κανονικά θέλουν συνδρομή σε πολύ ακριβές διαδικτυακές εφημερίδες.Ως φοιτητές το μέλλον,θα τη γνωρίσετε,όταν έρθει η ώρα της πτυχιακής.Ειμαι υπέρ της ελεύθερης διακίνησης της γνώσης.δε θεωρώ όμως σωστό προφίλ με ένα μήνυμα να ζητάνε θέματα.Μου θυμίζουν κάτι συμφοιτητές που έσκαγαν απ το πουθενά για να ζητήσουν σημειώσεις κ ούτε που τους ξαναβλεπες,χαλάλι.
 

user-2

Νεοφερμένος

Η user-2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μπορείτε να μου στείλετε κ μένα τα θεματα του οεφε ; (εκθεση, βιολογια, φυσικη, χημεια)
 

user-2

Νεοφερμένος

Η user-2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έχει κανείς τα θεματα του οεφε 2023;; Πλιζζ
 

itsmet

Νεοφερμένος

Η itsmet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δεν αναρτώνται στην ιστοσελίδα του ΟΕΦΕ;
 

user-2

Νεοφερμένος

Η user-2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Μπορείτε να μου στείλετε κ μένα τα θεματα του οεφε ; (εκθεση, βιολογια, φυσικη, χημεια)
Δεν τα βρίσκω πουθενα… γιαυτο ρωταω
1) Τι τα θέλεις και επιμένεις τόσο πολύ; Σιγά τα σπουδαία θέματα. Προχειροδουλειές είναι συνήθως. Αποκλειστικός τους σκοπός είναι η διαφήμιση των φροντιστηρίων. Πιο πολύ θα σε ωφελήσει να δουλέψεις τα ως σήμερα θέματα εξετάσεων.
2) Με σκοπό πάντα τη διαφήμιση, καλύπτουν τα θέματα αυτά με ένα πέπλο μυστηρίου και να μην βρίσκονται εύκολα, αλλά να τα ζητάνε και να συζητιούνται.
3) Τα ζήτησες, δεν πήρες απάντηση, άρα ή δεν τα έχει κάποιος ή τα έχει αλλά δεν βλέπει το λόγο να τα στείλει σε έναν άγνωστο χρήστη. Για αυτό μην επιμένεις.


1678563958623.png
 

Blare

Νεοφερμένος

Η Blare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχει κανεις οεφε πληροφορική 2023 ;
 

user-2

Νεοφερμένος

Η user-2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
1) Τι τα θέλεις και επιμένεις τόσο πολύ; Σιγά τα σπουδαία θέματα. Προχειροδουλειές είναι συνήθως. Αποκλειστικός τους σκοπός είναι η διαφήμιση των φροντιστηρίων. Πιο πολύ θα σε ωφελήσει να δουλέψεις τα ως σήμερα θέματα εξετάσεων.
2) Με σκοπό πάντα τη διαφήμιση, καλύπτουν τα θέματα αυτά με ένα πέπλο μυστηρίου και να μην βρίσκονται εύκολα, αλλά να τα ζητάνε και να συζητιούνται.
3) Τα ζήτησες, δεν πήρες απάντηση, άρα ή δεν τα έχει κάποιος ή τα έχει αλλά δεν βλέπει το λόγο να τα στείλει σε έναν άγνωστο χρήστη. Για αυτό μην επιμένεις.


Ναι θα τα ήθελα αν είναι ευκολο. Και τα ζητάω επειδή είδα ότι κάποιοι τα έχουν κ τα έχουν στείλει!
 

itsmet

Νεοφερμένος

Η itsmet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
από αυτούς που είπαν ότι τα έχουν όντως δεν βλέπω ανταπόκριση... ίσως να ρωτήσεις στο φροντιστήριό σου, να σου τα δώσουν οι καθηγητές σου
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.
Πάντως και να τα βρείτε τα θέματα αν σας φανούν πολύ δύσκολα μην αγχωθείτε, δεν είναι αντιπροσωπευτικά του βαθμού δυσκολίας των Πανελλαδικών. Αχρείαστα δύσκολα χωρίς λόγο. Ειδικά αυτά που είναι το Πάσχα λόγω της δυσκολίας μπορεί να ρίξουν και την ψυχολογία των μαθητών. Καλά είναι μόνο για εξάσκηση!
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,103 μηνύματα.
1) Τι τα θέλεις και επιμένεις τόσο πολύ; Σιγά τα σπουδαία θέματα. Προχειροδουλειές είναι συνήθως. Αποκλειστικός τους σκοπός είναι η διαφήμιση των φροντιστηρίων. Πιο πολύ θα σε ωφελήσει να δουλέψεις τα ως σήμερα θέματα εξετάσεων.
2) Με σκοπό πάντα τη διαφήμιση, καλύπτουν τα θέματα αυτά με ένα πέπλο μυστηρίου και να μην βρίσκονται εύκολα, αλλά να τα ζητάνε και να συζητιούνται.
3) Τα ζήτησες, δεν πήρες απάντηση, άρα ή δεν τα έχει κάποιος ή τα έχει αλλά δεν βλέπει το λόγο να τα στείλει σε έναν άγνωστο χρήστη. Για αυτό μην επιμένεις.


Αυτό μωρέ μας έπρηξαν τα ούμπαλα με τον οεφε σιγά τα θέματα επίτηδες δύσκολα είναι για να νιώσεις την ανάγκη να πηγαίνεις πιο πολύ σε φροντιστήριο.

Ο φροντιστής μου (το μακρινό 2017) μάς έβαζε υποχρεωτικά να δίνουμε ΟΕΦΕ δήθεν για να "δοκιμάσουμε τις γνώσεις μας". Γράφαμε όλοι από 40 εως 70 και κλαίγαμε.

Τώρα που το σκέφτομαι να γιατί το φροντιστήριο φαλίρησε.
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Τα θέματα του οεφε είναι στο ίδιο υπόγειο που κρύβεται και ο Έλβις.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.

Ariel.com

Νεοφερμένος

Η Ariel.com αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χρειαζομαι θέματα και λύσεις βιολογίας ΟΕΦΕ 2023 ά φάση εάν τα έχει κάποιος! :thankuu:
 

user-2

Νεοφερμένος

Η user-2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Ariel.com

Νεοφερμένος

Η Ariel.com αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Θα τα ήθελα και αν σας είναι εύκολο.
Μπορείς να μου τα στείλεις κάπως;
Μόλις τα βρήκα σε μια ομαδική στο Facebook σε περίπτωση που δεν σας τα έστειλαν ήδη. Ελπίζω να ανοίγει ο σύνδεσμος, αν όχι πείτε μου
https://drive.google.com/file/d/1wenwHEdgWOterq80KvJ4tnRxJMfanTot/view?usp=drivesdk
 

Mariamar

Νεοφερμένος

Η Mariamar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Οποιος έχει θέματα οεφε για μαθήματα θεωρητικης θέλω αν είναι εφικτό να μου τα προωθήσει. Θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

user-2

Νεοφερμένος

Η user-2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top