Θέματα ΟΕΦΕ 2023

CELTICS FAN

Νεοφερμένος

Ο CELTICS FAN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους, μήπως κάποιος έχει τα θέματα αρχαίων οεφε Ιανουαρίου 2023;;;τα ψάχνω κ δεν τα βρίσκω πουθενά...
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Και γω ψάχνω τα θέματα της βιολογίας οεφε 2023 α φάση. Αν τα έχει κάποιος και θα ήθελε τα μοιραστεί μαζί μου, έστω και σε προσωπικό, θα το εκτιμούσα πολύ
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,183 μηνύματα.
Βιολογίας και φυσικής αν έχει κάποιος θα ήθελα και εγώ :happy:
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Απλά να ξέρετε ότι είναι καμένα. Αλλά είναι καλό για εξάσκηση και να δούμε που βρισκόμαστε.
1) Σωστά, για εξάσκηση κακό δεν κάνουν. Όχι όμως ότι είναι και τίποτα σπουδαία και προσεγμένα θέματα.
2) Ο σκοπός τους είναι καθαρά για διαφήμιση των φροντιστηρίων. Τάχα μου είναι "απόρρητα" και καλύπτονται από πέπλο μυστηρίου για να γίνεται συζήτηση και ντόρος για αυτά.
3) Μην τα λέτε "καμένα", αυτό μπορεί και να μην ισχύει. Μπαίνουν κάποιες φορές θέματα από αυτά. Να τα αντιμετωπίζετε όπως όλα. Κάποτε, έβαλαν στις πανελλήνιες (στα Λατινικά) ακριβώς το κείμενο που είχε "πέσει" εκείνη τη χρονιά στον ΟΕΦΕ και πολλοί την πάτησαν γιατί το θεώρησαν "καμένο".


1674749684609.png
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εμένα το φροντιστήριο που πήγαινα (δε θα πω ποιο), δεν έπαιρνε μέρος στις εξετάσεις ΟΕΦΕ από ένα σημείο και μετά.
Ο λόγος ήταν ότι θεωρούσανε τα θέματα δύσκολα με αποτέλεσμα να πέφτει το ηθικό των μαθητών τους. Τουλάχιστον έτσι μας είχε πει ένας καθηγητής.
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,441 μηνύματα.
1) Σωστά, για εξάσκηση κακό δεν κάνουν. Όχι όμως ότι είναι και τίποτα σπουδαία και προσεγμένα θέματα.
2) Ο σκοπός τους είναι καθαρά για διαφήμιση των φροντιστηρίων. Τάχα μου είναι "απόρρητα" και καλύπτονται από πέπλο μυστηρίου για να γίνεται συζήτηση και ντόρος για αυτά.
3) Μην τα λέτε "καμένα", αυτό μπορεί και να μην ισχύει. Μπαίνουν κάποιες φορές θέματα από αυτά. Να τα αντιμετωπίζετε όπως όλα. Κάποτε, έβαλαν στις πανελλήνιες (στα Λατινικά) ακριβώς το κείμενο που είχε "πέσει" εκείνη τη χρονιά στον ΟΕΦΕ και πολλοί την πάτησαν γιατί το θεώρησαν "καμένο".


Αλήθεια; Δεν το γνώριζα. Μου το είπαν στο φροντιστήριο ότι τα έκαψαν τα θέματα την στιγμή που τα έβαλαν. Γι’αυτό το μετέφερα. Ορισμένα θέματα είναι ακραία τραβηγμένα όπως τα είδα, ειδικά βιολογία.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Εμένα το φροντιστήριο που πήγαινα (δε θα πω ποιο), δεν έπαιρνε μέρος στις εξετάσεις ΟΕΦΕ από ένα σημείο και μετά.
Ο λόγος ήταν ότι θεωρούσανε τα θέματα δύσκολα με αποτέλεσμα να πέφτει το ηθικό των μαθητών τους. Τουλάχιστον έτσι μας είχε πει ένας καθηγητής.
Και το δικό μου μόνο στην τελευταία φάση των διαγωνισμάτων είχε πάρει μέρος (Πάσχα αν θυμάμαι καλά), σε προαιρετική βάση και με προτροπή των καθηγητών να μην τα πάρουμε στα σοβαρά.
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.

dimi2024

Νεοφερμένος

Ο dimi2024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπέρα,θα ήθελα τις απαντήσεις οεφε 2023 χημεία Αφαση.Α λυκείου!!
 

annamarioumpa

Νεοφερμένος

Η annamarioumpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα! Ξέρει κανείς που μπορω να βρω τις απαντήσεις των μαθηματικών Α φαση 2023 Γ΄λυκείου?
 

katia.m

Νεοφερμένος

Η katia.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θα ήθελα και εγώ τα θέματα της φυσικής και χημείας, αν είναι εύκολο σε κάποιον. Ευχαριστώ!!
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει τα θέματα σε:

1) Λατινικά
2) Έκθεση
3) Ιστορία

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

SKG

Νεοφερμένος

Η SKG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Λογοθεραπείας Πατρών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top